Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5094498 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı bad75

"Kralcı olmadım, şakşakçı oldum" diyorsun yani.  :)

Birbirimizi kralcı olmakla itham etmeyelim lütfen, kırıcı olmanın anlamı yok.

Benim gözümde ortada başarı için gereken şartlar yokken, başarısız olduğu için eleştirmek haksızlıktır. Sen liseye giden çocuğunu kursa göndermeyip sanayiye çalışmaya gönderir ve sonra da üniversiteyi kazanamadı diye eleştirirsen, haksızlık etmiş olursun.

Beşiktaş 3 senedir iç saha maçlarını oynarken zarar ediyordu. Rakipler iç saha maçlarından senede 30-35 milyon euro kazanırken, biz ekside bitiriyorduk. Bu şartlar altında dahi iyi bir iskelet kurduk, yarışmacı olduk ve geleceğe umutla bakıyoruz.

Bu başkanın arkasında olmamın sebebi bu. "Ceviz satıp para kazanacağız" diyen twitter ergenlerinin, kulübün adını şikeye bulaştıranların, kongre farelerinin de, düzlüğe çıkmak üzere olan bu kulübü ele geçirmesine izin vermemiz lazım.
şakşakçı olan her doğru ya da yanlış yapılana alkış tutandır. bu beni değil de sanki seni andırıyor gibi :) malum alkışı sen tutuyorsun. ben sadece stada alkış tutup, başarısız olan durumlarını eleştiriyorum.

Çevrimdışı osvaldo nartallo

Çocukken beşiktaş yenildiğinde babam "ben beşiktaşı bıraktım" derdi. "nasıl bırakırsın, bizi nasıl satarsın" diye ona kızdığımda bir sigara yakar, sessizce dururdu... meğer benim ne kadar sağlam beşiktaşlı olduğumu ölçmek için böyle yaparmış...

Çevrimdışı harun1903

İnşallah sadece stadın konuşulduğu bir gün olur  :photo:
Günaydın herkese.

Çevrimdışı mustafa.kuru

Buradaki bazı yorumlar bana wowturkeyi anımsattı....
Bako Recep Gökhan Kadir Ulvi Rıza Şifo Zeki Metin Ali Feyyaz

Çevrimdışı yigitcan1903

Bence kapasite konusunda eleştiride bulunmak için (senin özelinde diğer arkadaşlara söylüyorum) gerçek kapasitenin resmi olarak ortaya çıkmasını beklemelisiniz. Benim mesajım kinaye içermekteydi. Tabii ki de saymadım. Bugün Ahmet sayar 40 bin küsür çıkar yarın Mehmet sayar 42 bin küsür. Ama hiçbiri gerçek sayıyı vermez, fotoğraflar ve bilgisayar ekranı üzerinden yapılan sayma ne kadar sağlıklı olabilir ki? Kaldı ki diyelim resmi kapasite 41903 altında çıktı( ki buna %1 bile ihtimal vermiyorum) bu durum dahi hiç kimseye Beşiktaş Başkanı'na hakaret etme hakkı vermez. Eleştirebilirsiniz ama hakaret olmaz, bu kulübün taraftarına yakışmaz. Şurda stadın açılışına 10 gün kalmış, bu zamanı bayram havasında geçirmek varken yaratılan suni gündem ve tartışmalarla sadece kendimizi ve kulübü yıpratıyoruz. Son olarak, resmi olmayan bir veriden yola çıkarak bu kulübün Başkanına hakaret düzeyine varan ithamlarda bulunanın iyi niyetinden şüphe ederim.
Hakaret gibi bir şey tabii ki olmamalı,alakasız konulara kayıyor hemen insanlar
Konu kapasite sadece
Ama yanlış yapmış olacakları bir gerçek söylenen sayıyı yakalayamazlarsa
Bu durumu da aslında eleştirenler değil kesin sayıyı baştan planlamayanlar yaratıyor
Ya da planlandı zaten 40 bindi,42 dediler bi yerlerden kasıp yaparız diye
Neyse hiçbir şeye bu kadar sıkılmaya değmez kaybedilen maçlara şampiyonluklara bile hatta
Nasıl isteniyorsa öyle olsun
Şu dakikadan sonra 35 binmiş aslında deseler dönüp bakmam,gerek yok 

Çevrimdışı aykut.celenk

İnönü Stadının dolduğu kaç tane maç var ki, muhabbet olsun diye kapasite tartışıyorsunuz. Senede 2 maça gelen kişilerin kapasite tartışması bana çok saçma geliyor.

Çevrimdışı fatihsahin

Paylaşıldıysa affola
Günaydın arenanın güzel insanları

siyah beyaz

Çevrimdışı yigitcan1903

İnönü Stadının dolduğu kaç tane maç var ki, muhabbet olsun diye kapasite tartışıyorsunuz. Senede 2 maça gelen kişilerin kapasite tartışması bana çok saçma geliyor.
Senede 2 maça gelenleri tespit eden dedektörü nerden alabiliriz?
Neresinden kontrol ediyoruz adamın?

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı osvaldo nartallo

bursa maçından önce takım mutlaka bir veya iki antrenman yapacaktır. ve bu antrenmanlar esnasında muhtemelen statta hala yüzlerce işçi çalışıyor olacaktır. düşünsene duvar boyuyorsun, yan tarafta Gomez idman yapıyor. işçileri konsantre etmek baya bir zor olacaktır anlayacağınız.
Çocukken beşiktaş yenildiğinde babam "ben beşiktaşı bıraktım" derdi. "nasıl bırakırsın, bizi nasıl satarsın" diye ona kızdığımda bir sigara yakar, sessizce dururdu... meğer benim ne kadar sağlam beşiktaşlı olduğumu ölçmek için böyle yaparmış...

Çevrimdışı Halit

BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

günaydın değerli forum sakinleri, küçük membran kaç oldu acaba ?

Çevrimdışı Serdkar

Günaydin ...
12 dakika önce cekilmis...

Skorboard hala yerde

Çevrimdışı melih_grgn

Arkadaşlar o skorboard resmini nerede görürseniz yayınlayan kişiyi uyarin. Benim amacım sadece forumdaki kapasite tartışmasinin dağılmasıydı.  Uyarin silsinler

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fotosop ısını acılen bırakman gerek @Emre.Guler  :D :D :D
Hayatın anlamı Siyah-Beyaz dı...

Çevrimdışı melih_grgn

fikret ormandan hoca böyle bir proje varmış :)

Bu nasıl proje arkadaş bu proje uygulanacak olsa otomatikman topu atan alır kuralının da uygulanması gerekir...  :D :D :D

Arkadaşlar Günaydın.
Konu burayla ilgili değil ama bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.Arkadaşla sırayla maçlara gideriz diye 3 maçlık kombine aldık.Ama Beşiktaş-Bursa maçı için bilet transferi açık görünmüyor.Daha sonra mı açılacak.Yoksa 3 maçlık kombinelerde bilet transferi olmuyor mu?

Çevrimdışı Erçin

ysariusta

• Ziyaretçi

Bu nasıl proje arkadaş bu proje uygulanacak olsa otomatikman topu atan alır kuralının da uygulanması gerekir...  :D :D :D
Yeni açık üst kat Süzer plazada daha uzak

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erçin

Arkadaşlar Günaydın.
Konu burayla ilgili değil ama bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.Arkadaşla sırayla maçlara gideriz diye 3 maçlık kombine aldık.Ama Beşiktaş-Bursa maçı için bilet transferi açık görünmüyor.Daha sonra mı açılacak.Yoksa 3 maçlık kombinelerde bilet transferi olmuyor mu?

maçtan 24 saat önce açılacak

Çevrimdışı BavyeraKartali

Yalniz pixel olayi artik gözüme gercekten güzel gelmeye basladi.Insallah Osmanli macina bilet bulursam Almanyadan sadece o gün icin gidip gelicem ... Olurda 3 lü kombine alip Osmanli macina gitmicek olan olusa bana ozelden yazsin lutfen.
Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı melih_grgn

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

13
teşekkürler abi 29 kalmış o zaman yavaş ilerliyor 4 5 günde bitirmeleri lazım

Çevrimdışı Deadam

@Emre.Guler güzel bir nisan şakası gider :D
Kaleleri çizgileri çek hibrit makinasını kaldır :D sosyal medyayı trolleyelim :D
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı yavvuzz