Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 246 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5064023 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı onurturan

Günaydın arkadaşlar abilerim ..
Canınızı skmayın Yarın cok güzel bir açılış olacak.. :bandit:

Çevrimiçi 38life

günaydın forum ahalisi uyanın büyük gün :)

millet sabahın körü dememiş girmiş stada, vicdansız sabuha klibi çekiyor :D :D

Stad ziyareti şuan yasak mı serbest mi arkadaş ya deli olcam. yasak deniyor ama herkes giriyor hepsi mi basın bunların?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

arkadaki yazıya dikkat (foursquare)  :halay: :halay: :halay:

Öndeki yazıya da dikkat la Vittoria sara Nostra :)

Çevrimdışı SLYKRT

Formun oluşumunda emeği geçenlerin hepsine ne kadar teşekkür etsek az.Koltukların düzenlenmesinden şu arsenal tarzı beşiktaş yazısının yazılmasında bile bu formun etkisi var.İlerde torunlarınıza anlatcak bir anınız omuzlarınızda maça götüreceğimiz bir mağbedimiz oldu.Bu stadda taraftarında görüşleriyle haraket eden sayın Fikret Ormanada herkezin nezlinde teşekkür etmek istiyorum.ALLAH hepiniz razı olsun nice şampiyonluklar görmemizi nasip eylesin
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı osvaldo nartallo

Büyük Başkan, emeklerin unutulmaz, feda günlerinden nerelere geldik. İnşallah daha iyi olacak.
Aynen kardeşim. Öyle de mütevazi bir adam ki, hem işini iyi yapıyor hem de herkese karşı çok samimi çok içten. Benim de tanışma fırsatım oldu, inanılmaz bir adam.
Çocukken beşiktaş yenildiğinde babam "ben beşiktaşı bıraktım" derdi. "nasıl bırakırsın, bizi nasıl satarsın" diye ona kızdığımda bir sigara yakar, sessizce dururdu... meğer benim ne kadar sağlam beşiktaşlı olduğumu ölçmek için böyle yaparmış...

Çevrimdışı Ensar

yarın başkan için özel tezahürat yapalım haketti büyük başkan :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Bekrakn

Öndeki yazıya da dikkat la Vittoria sara Nostra :)

ona dikkat etmemiştim direk arkadaki yazıyı kapladıklarını görünce :D

inşallah la vittoria sara nostra inşallah dört gözle bekliyoruz :D :D

ysariusta

• Ziyaretçi

Abilerim bunu rıdvan akara ulaştırabilir misiniz ? Kapalıya dağıtılmasın o bayraklardan süper bir tribün şovu engellenir emeğe yazık olur

Kapalı kendi bayrağını asmasa da tüm tribünlerden aynı bayraklar olsa nasıl olur? Ellerine sağlık sürekli bir şeyler yapıyorlar tribünleri şenlendiriyorlar ama bu maç büyük bir gövde gösterisi olsa ne olur? Birliktelik olsa? Şöyle güçlü bir galibiyet gelse sonunda. İnanın çarşambayı sel alır. Bir yar severler el alır.   :tabe:

Çevrimdışı osvaldo nartallo

Şaka gibi yemin ederim stadın açılışında kocaman cb bb posterleri asılırken cumhuriyetin kurucusu en büyük Beşiktaşlı Atatürk'ün posteri yok biz burada açılış maçında cevap olarak açarız diyoruz.
Peşin hükümlü olmayalım, bakalım yok mu?
Çocukken beşiktaş yenildiğinde babam "ben beşiktaşı bıraktım" derdi. "nasıl bırakırsın, bizi nasıl satarsın" diye ona kızdığımda bir sigara yakar, sessizce dururdu... meğer benim ne kadar sağlam beşiktaşlı olduğumu ölçmek için böyle yaparmış...

Çevrimdışı denizaydogdu

Kartal

Çevrimdışı cisse557

1 numara Pancu. Fener mağlubiyeti üzerine iyi gitti :)

Çevrimdışı cadavra

Günaydın Allahini seven mebran bitti desin

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bekrakn

Çevrimdışı Bekrakn

Günaydın Allahini seven mebran bitti desin

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi hala takılmadı sanırım o tek kalan. sabah fotolarının birinde gölgesi yoktu bulursam atayım :D

senin takıntın oldu o membran herhalde :D

edit: buyur abi 38 dk önce. yarım saatte takılmamıştır herhalde @cadavra
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 10:57:43 Bekrakn ]

Çevrimdışı RevivaL

Pancu efsane oldu.

Fazla siyaseti sokmayalım. Bugün geçtikten sonra daha da siyasetle işimiz olmayacak.

Çevrimdışı tangaz

@tangaz Abi bir ankaralı olarak sana kebabçı olarak  çukurağa sofrasını öneririm fiyatkalite endeksine göre gördüğüm en güzel kebabçı çalışma emekte çalışma bakanlığı arkasında

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Mehmet Ali C.  günaydın ilk fırsatta gideyim bakalım ben de yılda 2-3 kere izmire geliyorum ama nerede ne yenir konusuna pek dikkat etmedim  :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cisse557

güncel...

yazıya takıldı ben bugün :)

Süre veriyorum. 1 hafta içinde Beşiktaş yazısının üzerinde spreyle yazılar görürüz.

Çevrimiçi murat

Arkadaşlar siyasi paylaşımlar yapmayalım lütfen.herkes stadı kimin ne zorluklarla yaptığını biliyor.devletin bir protokol geleneği var.herkes başarıdan pay almak ister.gönül isterki açılışta keşke bu stadı ülkemize kazandıran beşiktaş kulübü ve taraftarına ,fikret orman ve yönetimime teşekkür eder ve bizi açılışa davet edip onurlandırdıkları için saygımızı sunarız diyebilseler.

Küçük dağları ben yarattım kültürü bizim tüm politikacılarda var malesef.

Bizim için önemli olan sorunsuz ,pretestosuz stadın açılması.tepkiniz varsada gösteteceğiniz yer sandık.beşiktaş formasıyla yapılan tepki yarar yerine zarar
Verir.

Bu nedenledirki siyasi yazılar silinecektir.

Çevrimdışı Barış Hoca

Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı Mehmet92

Bu 4 köşede kablo taşıyan kolonlara küfeki kaplanıyordu dün, bugüne o işlem de bitmiştir heralde.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

aynen bence eski skorbord'un yerine en buyuk Besiktasli Mustufa Kemal ATATÜRK posterine geri koymak lazim

süper fikir hatta 4 köşeye de konulabilir  :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Bekrakn

Bu 4 köşede kablo taşıyan kolonlara küfeki kaplanıyordu dün, bugüne o işlem de bitmiştir heralde.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

numaralı - yeni açık köşede hala boşluklar var. kapalı- eski açık köşe kapanmıştı dün ama diğer köşeleri göremedim henüz @Mehmet92

Çevrimdışı SoYKaN

[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 11:19:41 SoYKaN ]

Çevrimdışı Efe

@AdemG ye tesekkurler
yazi buyukluk olarak guzel korunabilecegi yere kondu guvenlik her zaman olacak orda heralde icine ledte dosenmistir geceleri yakacaklar ışıl ışıl
Şampiyon Beşiktaş JK