Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 243 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5064311 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı selcukarslan

vay vay vay temizlemişler bile ortalığı :D

Aslında şahsi görüşüm bi tık daha büyüğü olmasını ve eski açık merdivenlerinin üstünde durmasını istiyordu ama böyle de güzel, anladığım kadarıyla portatif bir şey bu. Bundan sonra stadın en çok çekileceği açı dolmabahçe tarafı olacağı için bence çok güzel bir ayrıntı olmuş:)
Sefa; FEDA diyip vefa gösterenlerin hakkıdır.

Çevrimdışı Sedat.Y

Günaydın arkadaşlar.....

Bugün öğlene doğru saat  11 de genel satış yapılacağı duyurulmuştu.Acaba misafir trübün biletleri mi satılacak? Yoksa satışa çıkıp bittide haberim mi yok?
az önce passodan baktım biletler tükendi diyor...Tek umudum bu biletlerdi

Çevrimdışı Bekrakn

bugün iyi fotoğraf-video yapar. yağıyor mübarek yağıyor :D

saha içinin son hali

Çevrimdışı Ensar

Günaydın arkadaşlar.....

Bugün öğlene doğru saat  11 de genel satış yapılacağı duyurulmuştu.Acaba misafir trübün biletleri mi satılacak? Yoksa satışa çıkıp bittide haberim mi yok?
az önce passodan baktım biletler tükendi diyor...Tek umudum bu biletlerdi
deplasman tribunu öncelikli çıktı tükendi genel satışa bilet kalmadı diye biliyorum
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Bekrakn

bugün iyi fotoğraf-video yapar. yağıyor mübarek yağıyor :D

saha içinin son hali

sahaya inen kapılar sarı yalnız  :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı mylife1903

Belediye uyumamis herhalde. Belediyenin emekcilerine bir tesekkuru cok gormeyelim.
Turk usulu son gune biraktilar herseyi ama daha bugun bile calisirlar bence.

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı tifosi_BJK_1903

Benimde rüyamda stat vardı .Hayır olsun ;)
Ben bu rüya olayının bi üst levelına çıktım galiba... Rüyada forumu okurken uykuya kalıp gördüğüm rüyada arena var

Çevrimiçi ONUR KOLCU

@AdemG ye tesekkurler

@ZEKI Abi yarın kaç gibi semtte olacaksınız ben maça gidemeyeceğim ama yanınıza gelirim.

Çevrimdışı Bekrakn

[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 11:34:25 Bekrakn ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@cadavra mis kebapda döner güzel de servis kötü be yemeğin biter 15 dk. çay beklersin. ben gittiğim yerlerde şımartılmayı seviyorum sağolsun Lezzetçi kebapda ve Lezzetçi Çamlıkda  Kenan Bey beni çok güzel ağırlardı. vesile ile Sivastaki tüm hatırlarımı anımsadım dostlara selam olsun. o ne yaw öyle ne cam ne tel ne ağ hiç bişey olmasın yada şeffaf ağ olsun misinadan falan  :D
@tangaz Abi bir ankaralı olarak sana kebabçı olarak  çukurağa sofrasını öneririm fiyatkalite endeksine göre gördüğüm en güzel kebabçı çalışma emekte çalışma bakanlığı arkasında

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Emre.Guler

şunun mantıklı bir açıklaması var mı?

spor siyasetten bağımsızdı, açılışta bütün siyasi liderler olacaktı siyaset yapılmayacaktı vs. vs. tamam gaz alacaksınız da bu kadarı olmamış sanki

ilerleyen saatlerde stadı ülkemize biz kazandırdık gibi laflara hazırlıklı olun bence.

(fotoğraf foursquare'den)
Çok takılmayın bunlara sonucta sevsekte sevmesekte ülkenin cumhurbaşkanı ve başbakanına ait bu resimler surekli orada durmayacak. Burada resmi bir açılış yapılıyor. Bu tarz resmi açılışlarda protokol gereğidir bu tarz suslemeler hatta kesin talimatname gibi birşeyi bile vardır. Once cb resmi sonra bb resmi minimum su boyutta falan filan gibi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ısparta da okuyorum abi  :D
malatyalıyım 20 yıl doğu mutfağından sonra 5 yıl geçti hala ıspartanın yemeklere alışamadım
malatyanın neresi bende hekimhanlıyım 

Çevrimdışı Oktay

Bugün açılışımız var stat konuşalım neşemize bakalım

Çevrimdışı BlackEagle26

Hilbert stad için gelmiş. Gelmişken bırakmasakmı :money:

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Birkaç saat duracak bir bezden zarar gelmez, herkes bir şekilde hevesini alacak, siyasilerde öyle alacak. Sorun etmeye gerek yok onların asıldığı yere büyük resme odaklanalım Stadımız Açılıyor Sonunda. Bugün bizim Bayramımız.
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 10:09:26 Tahsin Ç. ]

Çevrimdışı selim

Bu fotoğraflara cumhurbaşkanı ve başbakan olarak bakmak lazım.Yoksa işin içinden çıkılmaz bir hal olur.Lütfen bu çerçevede değerlendirip sakin olalım

Çevrimdışı MEHMET BEŞİKTAŞK

Günaydın arena rüyamda yarınki maçtaydım atmosferden takımın ayakları titriyordu :akuma: Rüyadır yaa
BİR DERDİM VAR BİN DERMANA DEĞİŞMEM...

Görüşüne göre gecede baya güzel çalışmalar olmuş.. eksi acık numaralı tarafındakı betonlanmayan kısım betonlanmış. Eski acık baya baya bitmiş kapalı bitmiş.. Artık bugun tüm güçle yarın ögleye kadar yeni acık tarafı bittigi kadar bitirilir.

Cevredeki ıvız zıvır atılması gereken toplanması gerekenlerde bugun açılışa kadar toplanır.

yarın formamla işie gidip saat 5 gibi ckkıp stada gececegim:)

Çevrimdışı Ensar

rahat giriş çıkış için stadın krokisi arkadaşlar

rahat giriş çıkış için stadın krokisi arkadaşlar
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Bekrakn

Çok takılmayın bunlara sonucta sevsekte sevmesekte ülkenin cumhurbaşkanı ve başbakanına ait bu resimler surekli orada durmayacak. Burada resmi bir açılış yapılıyor. Bu tarz resmi açılışlarda protokol gereğidir bu tarz suslemeler hatta kesin talimatname gibi birşeyi bile vardır. Once cb resmi sonra bb resmi minimum su boyutta falan filan gibi

@Emre.Guler mevzuatta öyle geçiyorsa onu bilmiyordum abi. asma zorunluluğu olan bir durumsa eyvallah, ben keyfi olduğunu düşünerek atlamıştım olaya.

bir gün daha sıkarız dişimizi yapacak bir şey yok, nasılsa yarına beşiktaş asıl açılışı yapar orada taraftarıyla takımıyla.

yöneticiler silebilir o girdiyi. boşu boşuna ortamı germiş olmayayım.

Çevrimdışı Bekrakn

Çevrimdışı Unalll

Abilerim bunu rıdvan akara ulaştırabilir misiniz ? Kapalıya dağıtılmasın o bayraklardan süper bir tribün şovu engellenir emeğe yazık olur

Çevrimdışı ilhan mansız

arkadaki yazıya dikkat (foursquare)  :halay: :halay: :halay:
Büyük Başkan, emeklerin unutulmaz, feda günlerinden nerelere geldik. İnşallah daha iyi olacak.

Çevrimdışı ilhan mansız

arkadaki yazıya dikkat (foursquare)  :halay: :halay: :halay:
Büyük Başkan, emeklerin unutulmaz, feda günlerinden nerelere geldik. İnşallah daha iyi olacak.