Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 150 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5084175 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

ben bu slojanı , "herşeyin değişeceği bir miat tarih" olarak algılıyorum... gerçek bir Avrupa devi olacağımız senelere atılacak bir adım.... belki de "türkiye nin juventus" u, tek büyügü olacağımız günlere çok yaklaşmamız şeklinde nitelendiriyorum... siz böyle nitelendiriyorsanız sorun benim gibi düşünenlerde değil :) ülkede şampiyon olmuş çok takım var... benim büyük hayallerim var...

Evet kesinlikle bu.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ozan062

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
seyredin ağlamak garanti

uzun zaman sonra sizden guzel bir mesaj okuyorum:)) cok efsane olmus
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı cmravclr

İlk 2 sırada oturanlar saha çizgilerini göremeyecekler gibi. Gerçi orada pek oturarak maç izleyecek taraftarın olacağını sanmıyorum sorun olmaz o yüzden :)

Çevrimdışı VodafoneBesiktas

Saha tribünden çok uzak kaliyor

taç çizgisi normal çime 0 olmuyor. Hakemin koşma alanını düşün orası normal çim olması lazım. Yani reklam panoları tam sıfıra koyulmuş şuan. İyi bence.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Burak Akay

Bence normal gibi şimdi @Emre.Guler ordaki dayıyı yere yatırıp ölçer :))
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Burak Akay

Bu arada bir kaç gün öncenin videosu ama şeffaf membranların farkı çok bariz anlaşılıyor

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı aydemir17

taç ve aut çizgileri vaadedilenden uzak olmadığı sürece benim açımdan sıkıntı yok

Çevrimdışı Efe

yaniliyorsun daha yakin olmasi demek orda rakip oyunculari bi daha gorememek demek  :D uzaklik belirtilen olculerde fotograflara gore yine yaniltici stadin buyuklugu gibi cekilen fotolarin acilari hep yaniltiyor
Şampiyon Beşiktaş JK

ysariusta

• Ziyaretçi

Arkadaşlar Vodafone Arena inşaatı sırasında yaşamını yitiren işçi ağabeyimiz şahsında iş kazalarına dikkat çekmek için bir fikri kampanya haline getirdik. Lütfen okuyun ve aklınıza yatarsa destek verin, paylaşın.

https://www.change.org/p/vodafone-%C5%9Fahin-ayd%C4%B1n-i%C3%A7in-vodafone-arena-ya-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-koltuk?recruiter=519936233&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_facebook_responsive&utm_term=des-lg-share_petition-custom_msg&fb_ref=Default

Ellerim patlayana kadar alkışlarım bunu. Çok güzel düşünmüşsünüz. İmzaladım. Gönderdim. Eşe dosta haber verdim. Lütfen inceleyin ve tabi isterseniz imzalayın.

Çevrimdışı Emre.Guler

Herşeyi devletten beklemeyin :) pazartesiye kadar photoshop yok paydos

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı zorhba

Bu cati bu kadar yuku kaldiriyorsa 2 adet karsilikli armamizi ya da en azindan kapaliya bi armayi cok gormesinler :D

ÇÖZEMEZLER, KÖRDÜĞÜMSÜN SEN!

Çevrimdışı Efe

Bu cati bu kadar yuku kaldiriyorsa 2 adet karsilikli armamizi ya da en azindan kapaliya bi armayi cok gormesinler :D

ÇÖZEMEZLER, KÖRDÜĞÜMSÜN SEN!

kapali ortaya arma gelcek bence ama simdi olmayabilir kayseri macina belki yoksa orta bolum oyle birakilmazdi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı can1903

Pazartesinden itibaren tempo artacaktır şeffaf ve led montajında.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Efe

hibrit isi daha var pazartesi belki biter pazar bitmez
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Hüseyin Karabulut

Güncel
Tel örguleri oldugu demir profillerde tamamen sökülmüs mü bnmi yanls gördüm daha dgrusu göremedim :D

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Efe

Tel örguleri oldugu demir profillerde tamamen sökülmüs mü bnmi yanls gördüm daha dgrusu göremedim :D
sökülmüş gibi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

çok yavaş gitti
bi onemi yok maca 1 hafta kala bitmis olacak ben 10 gun kala biter diyordum 2-3 gun gecikecekler problem degil sonucta mac oynamaya zarar bi durum kalmadi sahada isiklandirma ayarlanacak bide kaleler montajlanip cizgi cekilecek gerisi futbolcularda ve taraftarda
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı iasonion

ben bu slojanı , "herşeyin değişeceği bir miat tarih" olarak algılıyorum... gerçek bir Avrupa devi olacağımız senelere atılacak bir adım.... belki de "türkiye nin juventus" u, tek büyügü olacağımız günlere çok yaklaşmamız şeklinde nitelendiriyorum... siz böyle nitelendiriyorsanız sorun benim gibi düşünenlerde değil :) ülkede şampiyon olmuş çok takım var... benim büyük hayallerim var...

Dogru olabilir ama bunu dile getirmek icin kendimize ozel bir slogan bulsak daha iyi degil mi?

Ustelik yaraticiligi ile bilinen bir tribun gelenegimiz var.. Bu kadar buyuk bir hayal icin kala kala Bursa'nin gudik sloganina mi kaldik ?

i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı Sezer94

Reklam panolarini tam duzden karsidan foto gelmesi lazim tribun betonu ne kadar gozukuyor acil gormem lazim
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Güncel
Saha içindeki ledlerin montajı çok kolay gözüküyor.Loca katındaki ledler J harfini bulmuş onlarda büyük ihitmal gelecek hafta sonuna kadar bitecek.Hibrit işide Pazartesi akşam kesin biter az bölüm kaldı şuan %80 seviyelerindedir. :biggrinking: :biggrinking:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Emre.Guler

Elemanı yatırmaya gerek yok demonte ledler maksimum 1 metre parca parca olanlar varya onlar.  Onlarla mukayese edersen tribun ile led paneller arası maksimum 3 metre ledlerden 3 metre sonrada tac cizgisi baslar tahminen

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi