Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 281 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5041785 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Erhan

@nazoayaz instagram hesabından alıntıdır.

Çatıdaki yazı ilerliyor :claps:

Çevrimdışı cadavra

UEFA koltukları gelip saymıyor, ülker stadyumunun kapasitesi 52.000 görünüyor ben orada o kadar koltuk olduğuna inanmıyorum, tribünlerin inşaat zamanında kapasite 52.000 denildi ozaman bu zamanki teknoloji ince hesap vs yoktu resmi kayıtlarda öyle kaldı. fener 38.000 kombine sattı maç günleri sadece 4-5 ufak blok satışa çıkıyor bu haliyle bana çok mantıklı gelmiyor.
fenerbahcenın stadı 50.056 gibi bi şeydi son besıktas macında seyırcı sayısı 43.500 civarında geldi zaten lig tv nin mac esnasında verecegi rakam stad kapasitesini belli eder.

Çevrimdışı koray1903

Hadi kaldırsınlar skorboardları artık yahu

Çevrimdışı panic13

Sanırım ilkokul 4'te idim. Bir hafta dalga geçmiştim GSliler ile o golden sonra. Bir de buna benzer Engin İpekoğlu'na yazmıştı. İyi topçuydu, BJK'de değilde GS veya FB'de olsa en az 15-20 defa milli olmuştu.

Bu arada benim hatırladığım gol FB'ye attığı goldü :D demek bir hafta FB liler ile dalge geçmişim :D @ahmetx
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi Necmi

Ledler süper gidiyor.J Harfine bugün gelecekler mi acaba?
Nesi süper gidiyor anlamadım  :alala: burda yapılan en yavaş iş
4 gün oldu yarın bitirseler 5 gün 5 günde numaralı sürecek demekki eski açık  %30 gibi
daha büyük 7 günde oraya koy 7+5+1 = 13 gün varmı o kadar süre şu tempoyla o iş açılışa yetişmeyecek @kutalmis.pinar

Çevrimdışı Fatih Yağdoğan

hocam ben dikkaldırımdayım, eski-minik bi araba var :) mudanyada bırakmayı düşünüyorum, bi çaresine bakarız merak etme :)

ben kesin gidiyorumda 1 arkadaş daha var oda çekirge ssk arkasında oturuyor o acemlere kadar bile gelse kafi heralde buluruz o kadar beşiktaşlı dönen kişilerin içinde 2 koltuk diye düşünüyom eyv abi  sağolasın :)
Banane abi en büyük BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Resmi hesap Video paylasti , Vodafone yazisinin VOD 'a kadar olan kismi yazilmis ayrica Led isi de ilerlemis :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tkuybu

Bursadan gelen arkadaslar goruleye gidecek olan varmi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4 gün oldu yarın bitirseler 5 gün 5 günde numaralı sürecek demekki eski açık  %30 gibi
daha büyük 7 günde oraya koy 7+5+1 = 13 gün varmı o kadar süre şu tempoyla o iş açılışa yetişmeyecek @kutalmis.pinar
Abi öyle diyordunda dün kapalıdaki ledlerde çok az ilerleme oldu bugün kü gibi çalışılsaydı Kapalı buhün bile biterdi  :eyes

Çevrimdışı cadavra

ya benım anlamadıgım bilet satmıssın sıcak para girmiş su seffaf mebranları yapanlara biraz daha ödeme yap dier taraftan baska bi ekip baslasın 1 haftalık ne tutabılır ki sırkette kalıfıelı adam yok dielim baska sırketle daha anlasma yap hazır mebran var sadece kalifiyeli eleman tedarik etsinler sadece işcilerin parasını ver 1 haftalık ücret ne tutabilir ki 2 taraftan zaten biterler 1 hafta bile sürmez yanlıs mı dusunuorum bilmiorum ama yani kusucam artık catı catı catı bitsinde kurtulalım daha arayı doldurma işlemide var skor board çim gule oynaya biterde hea bide su yedek kulubelerinede baslasınlar artık.

Çevrimdışı Ayberk

Zeki Onatli' ya hakaret olur yok yok ama adasim olmasi nedneiyle kendisini cok tutardim  :biggrinking:
simovice attigi bazuka hala hafizalarimda

maçtan sonra Simoviç, Zekinin şutunda topu görmedim dedi. ertesi gün Hürriyet manşet atmıştı "Diğerlerini Gördün de Ne Oldu"  :lol:
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı cursedofdragon

led işi pazartesi sabah numaralı'ya başlamış olurlar abi :)

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Kemal1983

Arkadaşlar Vodafone Arena inşaatı sırasında yaşamını yitiren işçi ağabeyimiz şahsında iş kazalarına dikkat çekmek için bir fikri kampanya haline getirdik. Lütfen okuyun ve aklınıza yatarsa destek verin, paylaşın.

https://www.change.org/p/vodafone-%C5%9Fahin-ayd%C4%B1n-i%C3%A7in-vodafone-arena-ya-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-koltuk?recruiter=519936233&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_facebook_responsive&utm_term=des-lg-share_petition-custom_msg&fb_ref=Default

Çevrimdışı Factatum

ben kac basamak asagiya dusmustum biliyormusun  :biggrinking:

walsh 6 numarami giymis

Bu maçı Galatasaraylılar'ın arasında seyretmiştim. Galibiyet sevincini de ağaçlı yolda çıkarmıştım.

Çevrimiçi Necmi

:bandit: :bandit:
:alala: çalışanlar öyle tırstıki ne olur ne olmaz diye foto görünce kartal işareti yapıyorlar :evillol:

Çevrimdışı KCKF

yeniinönü
Ben her şeyi beğendim, bugüne kadar tek bir şeye olumsuz yorum yapmadım ama nedense o bembeyaz çatının üzerine bu yazı hoşuma gitmedi. Yazısız kesinlikle çok daha iyi duruyordu. Hayırlısı.
KCKF^^<3

Çevrimdışı Emre S. Sönmez

ben kac basamak asagiya dusmustum biliyormusun  :biggrinking:

walsh 6 numarami giymis

Golu attigimiz kalenin kapaliya yakin tarafindaydim kardesimle beraber,kac sira asagi uctuk hatirlamiyorum  :) simdi o mactaki yerimin oralardan,kombinemi aldim  :) 411 blok. Muthis bir sevincti o an,kendimize geldigimizde febe tribunlerinde kimse kalmamisti,pankartlarini bile toplamamislardi dogru durust  :) unutulmazimdir Zeki  :ok:
Edirne koprusu tastan var mi buyuk BESİKTAS'tan ! BJK:16251

Çevrimdışı iasonion

Ya nefret ediyorum bu slogandan..

Bursaspor'un sampiyon oldugu sene sehrin her yanini donattigi slogan bu!

Cunku Bursaspor icin, "o sene" ilk kez geldi, bir daha da zor gelirdi, biliyordu Bursalilar.. Bizim icin o sene bu sene degil, Besiktas icin o sene her sene!!

Bursaspor kadar basarisiz bir kulup muyuz biz, sanki hic sampiyonluk yasamadik mi, bir daha Bursa kadar zor o yarisin icine mi girecegiz de "bu sene" yillardir bekledigimiz o sene oluyor??

Allah bu slogana sarilanlara akil fikir versin, Besiktas'in tarihine, buyuklugune hakaret bu slogan!

i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ya nefret ediyorum bu slogandan..

Bursaspor'un sampiyon oldugu sene sehrin her yanini donattigi slogan bu!

Cunku Bursaspor icin, "o sene" ilk kez geldi, bir daha da zor gelirdi, biliyordu Bursalilar.. Bizim icin o sene bu sene degil, Besiktas icin o sene her sene!!

Bursaspor kadar basarisiz bir kulup muyuz biz, sanki hic sampiyonluk yasamadik mi, bir daha Bursa kadar zor o yarisin icine mi girecegiz de "bu sene" yillardir bekledigimiz o sene oluyor??

Allah bu slogana sarilanlara akil fikir versin, Besiktas'in tarihine, buyuklugune hakaret bu slogan!
:claps: :claps: :claps:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!