Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 267 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5041018 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Bekrakn

Suni ışık verecek cihazlardan birisi zemine getirilmiş
Uygun bir foto olursa paylaşıcam
 Bu da güncel

foursquare'den biri paylaşmış abi

Çevrimdışı kutalmis.pinar

kibrit makinasi baya bitirdi isi su 2 gun bakalim nerde olacak pazartesi yada saliya sarkacak gibi gorunuyor bellide olmaz
Hibrit çakma işi Pazar biter :biggrinking: :biggrinking:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Efe

yağsın sıkıntı yok diyeceğim ama muhtemelen çatı sızdıracak araları kapanmadı daha :D
ertesi gun vodafone arenanin dami akiyor milyon dolarlik stadta su sızıntısı :D cahiller yazar hemen :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cursedofdragon

ertesi gun vodafone arenanin dami akiyor milyon dolarlik stadta su sızıntısı :D cahiller yazar hemen :icool:

bende ondan korkuyorum zaten :D

Çevrimdışı Efe

Hibrit çakma işi Pazar biter :biggrinking: :biggrinking:
bende pazar aksam bitirir diyordum ama belk i 1 gun gecikebilir pazartesi aksam bitirebilir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Bekrakn

şöyle iki...

baya dizecekler hepsini herhalde

edit: bu arada umarım sadece filtreden kaynaklı bir bozulma vardır ama bizim stadın zemini böyle mi yahu bildiğin düz yemyeşil çayır gibiydi.
[ Son Düzenleme: 01 Nisan 2016, 15:31:30 Bekrakn ]

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

arka tarafta dolaşım alanı var kocaman:D

Orda sabaha kadar içebilirsiniz.Yeterki maç esnasında vere maç öncesi koltukların orada içilmesin :D

Çevrimdışı Erhan

Her bir skorbordun ölçüsü 12x8 metre. 100 metre kare. Bu alanda Avrupa’nın en büyük skorbordu.

bu doğru mu? haber burda..

http://www.futbolarena.com/fotogaleri/6/13202/vodafone-arenada-skorbordlar-ekleniyor.html

Avrupanın en büyüğü 9,8 m x 20 m: 196 m2 ile Stade de France imiş.

Çevrimdışı sallapati

Avrupanın en büyüğü 9,8 m x 20 m: 196 m2 ile Stade de France imiş.

bana da saçma gelmişti haber zaten

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Büyük ihtimalle kalır öyle.
Fotoda daha cok dikkatimi ceken sey En ust Siraya koltuk koymuslar demekki sakinca yok..

Bizde de en ust siralar oldukca genis ve musait bu en ust siraya mutlaka koltuk koymaliyiz.. Herseyi gectim 1.300 koltuk demek bu..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

bende pazar aksam bitirir diyordum ama belk i 1 gun gecikebilir pazartesi aksam bitirebilir
SİS'e gecikme payı bizden :evillol: :evillol:

şöyle iki...

edit: bu arada umarım sadece filtreden kaynaklı bir bozulma vardır ama bizim stadın zemini böyle mi yahu bildiğin düz yemyeşil çayır gibiydi.
Bayrağa bak filtreden kaynaklı bencede :busted_cop:

Çevrimdışı Orhan

Sadece ızgaraları sökmüşler iskelet duruyor acaba o aralara cammı koyacaklar resimdeki gibi?

NOT: PHOTOSHOP
Her turlu tel orgulerden estetik duruyor. Elinize saglik

Çevrimdışı Bekrakn

Bayrağa bak filtreden kaynaklı bencede :busted_cop:

aynen ben de onunla içimi rahatlatmaya çalışıyordum ama traktörlerin lastik izleri falan aşırı belirgin bir an dedim noluyoruz :D

Çevrimdışı ErsinA.

100m2 skorboard avrupanın en büyüğü olmasa da benim evden büyük olduğu kesin.

Çevrimdışı kapaliyiz

aynen öyle dedi..

eğer başkan öyle dediyse ve yerine getirirse bravo. böyle küçük şeyler için taraftarı üzmeye kırmaya değmez.

Çevrimdışı ahmetx

alt kat loca koltukları beyaz olsaymış alt kat dehşet yüksek görünecekmiş

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı okkybjk

spiker pozisyonu nerede olacak bilen var mı? Cam kabin çalışması falan da yok. Bilgisi olan var mıdır?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

şöyle iki...

HDR'nin anasını ağlatmış o ney la :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Vay be kapalıdaki ledler yarın  bitecek gibi gözüküyor.Salı başlandı 4 gün bence makul bir süre.Saha içindekilerde pazartesi başlayabilir çünkü suni çimlerde seriliyor :ok: :super:

Çevrimdışı Bekrakn

abi bu loca koltukları ledlerle birliktelik oluştursun diye siyah düşünülmüş olabilir mi? @ahmetx 

Çevrimdışı Bekrakn

HDR'nin anasını ağlatmış o ney la :alala:

sorma gitsin neyse fotoğraf fotoğraftır :lol: :lol:

Çevrimdışı GörkemGörkem

yahu koskoca silindir üstünde geçiyor bir şey olmuyor da insan yürüyünce mi olacak
Zehir mübarek zehir  :claps:

Çevrimdışı ahmetx

abi bu loca koltukları ledlerle birliktelik oluştursun diye siyah düşünülmüş olabilir mi? @ahmetx 
üst kat loca koltuklarıyla  birliktelik yeterli olurmuş .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kesinlikle :ok:

Umarim ileride duzeltilir..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık