Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 306 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5037738 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Bursa maçında eksik olacak 2 şey çevre düzenlemesi ve şeffaf membrane. Çevre düzenlemesi etrafı branda ve metal levha korkuluklar ile kapatılarak halledilir. membrane zaten olmasa da olur. Dolayısıyla maçın oynanmasına taraftarın tribüne girmesine engel bir durum yok bence. Skorbord ve zemin ile ilgili işlemlere maksimum 5 gün veriyorum
mebran neden olmasin neredeyse yariladilar bugun sermeye devam ediyorlar en gec 1 hafta icinde biter seffaflar yazida ayni sekilde
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı kryhrglu

Skorbordun led panellerinin dışında kalan çelik bölümlere herhangi bir kaplama yapılacakmı?
Ledlerin yanı full çelik kalıyo anlayamadım.

Çevrimdışı Bekrakn

aynen öyle dedi..

heh şimdi rahatladım yanlış hatırlamıyormuşum :D sanki 360'a çıktığı gün demişti, biraz aradım ama bir kaynak da bulamadım

Çevrimdışı ensdndr

mebran neden olmasin neredeyse yariladilar bugun sermeye devam ediyorlar en gec 1 hafta icinde biter seffaflar yazida ayni sekilde

Görüldüğü üzere hayli zorlu bir montaj yöntemi var ve yüksekte çalışıldığı için iş güvenliği ekipmanları çalışanların rahat hareket etmesini engellediğinde ötürü olsa gerek yavaş gidiyor. Suçlamıyoruz tabi, bu işi doğası bu ise böyle olmalı. Bildiğim kadarıyla gece montaj yapılabilen bir durum yok. Ondan dolayı membrane 10 güne yetişmeyecek gibi geliyor. ama yetişmese de oynanmaması için bir gerekçe yok. Glatasaray 6 yıldır söz verdiği çatıyı imal ettiremedi ama çatır çatır oynuyor. Adamlar sırf bu yüzden devlet ile davalık.
[ Son Düzenleme: 01 Nisan 2016, 15:09:08 Tolga ]
Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Çevrimdışı Erdem Çözer

heh şimdi rahatladım yanlış hatırlamıyormuşum :D sanki 360'a çıktığı gün demişti, biraz aradım ama bir kaynak da bulamadım

evet galiba 360 da söyledi.. hatta mimarımıza danıştım ve yapabileceklerini söyledi falan dedi..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Bekrakn

kat arası ledler bir blok daha ilerlemiş neredeyse

Çevrimdışı melih_grgn

Hayatın anlamı Siyah-Beyaz dı...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Nisan 2016, 15:09:27
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
başkan geçenlerde taraftar grupları set istiyoruz dedi tribüne set konacak demişti sanki ama yine de yanlış bilgi vermiş olmayayım..
kale arkaları orta öne koyarlar bence.
kapalının orta öne set koyarlarsa oraya yığılırlar kimse göremez hengame çıkar.
not:beşiktaşarena forum tayfası eski açık altta.onlar için de set yapacaklarmış sete necmi abi çıkacakmış :evillol:
ilk ders
1-maç nedir
2-maç nasıl izlenir :biggrinking:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı GörkemGörkem

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Sanki bu cimlerin üzerinde cok fazla gereksiz gereksiz dolasıldı gibime geliyor benim  :akuma:

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 01 Nisan 2016, 15:12:46
  • Kafanın Tavana Değdiği Yer...
  • Aslolan Hayattır! Hayatta BEŞİKTAŞ!
Gereksiz masraf gereksiz iş yükü... Hangi akla hizmet oralara tel örgü koyulduda şimdi vazgeçildi CAM olarak değiştiriliyor?

Onu yaparken hiç düşünülmedi mi?

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı Savaş

Bu arkadaşın önerisi olan ölen emekçi kardeşimiz için bir tane kırmızı koltuk önerisini kim iletebilir yöneticilere?

Anlamlı bir fikir. Yapılabilir böyle birşey.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmett.67

Önümüzdeki 10 gün yağış gözükmüyor, stat çalışmaları ve çevre düzenlemeleri için büyük şans :icool:

Çevrimdışı aşığımsana

Sanki bu cimlerin üzerinde cok fazla gereksiz gereksiz dolasıldı gibime geliyor benim  :akuma:
yahu koskoca silindir üstünde geçiyor bir şey olmuyor da insan yürüyünce mi olacak
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı Efe

yahu koskoca silindir üstünde geçiyor bir şey olmuyor da insan yürüyünce mi olacak
aynen  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Nisan 2016, 15:16:19
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
:lol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Bekrakn

kale arkaları orta öne koyarlar bence.
kapalının orta öne set koyarlarsa oraya yığılırlar kimse göremez hengame çıkar.
not:beşiktaşarena forum tayfası eski açık altta.onlar için de set yapacaklarmış sete necmi abi çıkacakmış :evillol:
ilk ders
1-maç nedir
2-maç nasıl izlenir :biggrinking:

aynen abi bence de kale arkalarında olur. hem dediğin gibi yığılmadan hem de yığılma olmasa bile tam koydukları yerde oturan taraftarların görüşünü engeller gibi düşünüyorum.

bakalım nasıl yapacaklar kolayca aradan çıkarılabilecek bir iş nasıl olsa son gün bıraksalar bile yaparlar.

Çevrimdışı aşığımsana

Gereksiz masraf gereksiz iş yükü... Hangi akla hizmet oralara tel örgü koyulduda şimdi vazgeçildi CAM olarak değiştiriliyor?

Onu yaparken hiç düşünülmedi mi?
çatının mühendislik gerektiren kısımları hariç bu tarz işlemler denemey anılma yoluyla yapılıyor. Kim istemez başta öyle yapılsın ama ne yazık ki işler böyle yürüyor.
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı FARUK

Suni ışık verecek cihazlardan birisi zemine getirilmiş
Uygun bir foto olursa paylaşıcam
 Bu da güncel

Çevrimdışı sallapati

ysariusta

• Ziyaretçi

Önümüzdeki 10 gün yağış gözükmüyor, stat çalışmaları ve çevre düzenlemeleri için büyük şans :icool:
Evet tam maç günü görünüyor

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erhan

Skorbordun led panellerinin dışında kalan çelik bölümlere herhangi bir kaplama yapılacakmı?
Ledlerin yanı full çelik kalıyo anlayamadım.

Büyük ihtimalle kalır öyle.

Çevrimdışı Efe

kibrit makinasi baya bitirdi isi su 2 gun bakalim nerde olacak pazartesi yada saliya sarkacak gibi gorunuyor bellide olmaz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı martin40

Suni ışık verecek cihazlardan birisi zemine getirilmiş
Uygun bir foto olursa paylaşıcam
 Bu da güncel

Artik senin adin Canli Yayin Faruk  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Evet tam maç günü görünüyor

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yağsın sıkıntı yok diyeceğim ama muhtemelen çatı sızdıracak araları kapanmadı daha :D