Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 143 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5084134 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Olamaz ya..
Neticede sadece bir sayı ama millet 43/44 beklerken nasıl 40 oluyor kafam almıyor.
En azından en üstede koltuk koysalarmış

Çevrimdışı can1903

11 gün var. Ve statta hiç amblem çalışması filan yok. Eğer bu konuda da yalan atılırsa yazık artık. Bir yerde Beşiktaş arması yazısı görmek istiyorum.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Önemli olan çekicin boyu değil çaktığı çividir :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ahmetx

İnşallah yanlıştır diyecem @ahmetx
Bu kadar ayan beyan defalarca söylendikten çok kötü olur
Saymayacaz zannetmiyorlardır herhalde
Kaydını aldıysan paylaşırmısın tribün tribün
Tekrar bir sağlama yapmak istiyorum daha sonra paylaşırım .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı OrkunCoskun

Neyse ya şükür yani buna da şükür.7 yılda 1 şampiyonluğa şükür. Stad kapasitesine şükür 3. olduk şükür. Türkiye Kupası bile yok şükür. Alıştırdılar abi alıştırdılar. Kızgınlığımdan değil üzüldüğüm için yazıyorum. Başkanı da çok seviyorum ama neyse hayırlısı olsun.

Çevrimdışı can1903

Başkan 100 kere dedi. 42 bini azcık geçiyoruz diye. Zaten 41.903 demişlerdi. Ben 41in altında kaalcaağnı zannetmıyorum
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ahmetx

izinle ilgisi yok Başkan defalarca açıkladı genişlik sınırı belli.. localardan feragat etmek dışında bir yöntem yok kapasite için onun da götürüsü daha çok olurdu
kale arkalarını nou camp gibi yay şeklinde yapmalıydık .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Samet_

saymasam bende inamayacağımda , keşke saymasaydım
Kendi söyledi resmi siteden açıklama yapıldı koltuk artışı var diye.Eğer sen gözden  kaçırmadıysan sayarken abi bu yapılan ayıp

artık.Çık o zaman 40 582 de .42 bini geçtik eklemeler falan yapıyoruz demenize ne gerek var.Şimdi bu kapasite iyi deyip yüklenen arkadaşlar

olabilir ama mesele sadece 1500 koltuk değil

Çevrimdışı bad75

aşkımız Başkana değil, armaya. Sadece stadı yaptı diye hatalar mazur görülemez. Bayan basketbol, voleybol ile erkek basketbol ve voleybol takımlarımızın haline bakın. Borç yükümüze ki bunca yeni sponsora rağmen bi bakın ona göre değerlendirin bence.

Çevrimdışı ahmetx

İnanmayanlar otursun saysın ama çok zor ve sıkıcı bir iş baştan söylim.

Çevrimdışı Ensar

ya ne çabuk gaza geliyorsunuz , muhtemelen.yanlış saydı ahmet abi , bi durun , keske hiç yazmasaydin abi yanlış veya doğru bütün basina internete yayılır şimdi bu
[ Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 16:19:12 Ensar ]
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı bad75

başkanın 42000 i biraz geçtik söylemi de beyaz yalanlarından biridir kesin.

Çevrimdışı ahmetx

Kendi söyledi resmi siteden açıklama yapıldı koltuk artışı var diye.Eğer sen gözden  kaçırmadıysan sayarken abi bu yapılan ayıp

artık.Çık o zaman 40 582 de .42 bini geçtik eklemeler falan yapıyoruz demenize ne gerek var.Şimdi bu kapasite iyi deyip yüklenen arkadaşlar

olabilir ama mesele sadece 1500 koltuk değil
aslında staddan sorumlu yönetici Umut Güner 40582 dedi ama biz inanmak istemedik . :)

Çevrimdışı raichu

Tekrar bir sağlama yapmak istiyorum daha sonra paylaşırım .
@ahmetx abi eğer yorulduysan ben de sağlama yapabilirim

Çevrimdışı Erdem Çözer

kale arkalarını nou camp gibi yay şeklinde yapmalıydık .

yay şeklinde daha az koltuk sığardı
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı can1903

Stadın normal kapasitesi 41.903tü zaten ben asla inanmıyorum 40.582 olduğuna.  İnanmak istemiyorum daha dğrusu.

Çevrimdışı yigitcan1903

Yine zıpladı sinirim
40 defa söylüyorsun 41903 diye her yerde sonra neymiş olmadı,öyle mi olacak
Alıştırmaya mı çalıştırıyolar nedir
Açıklayın şunun aslını da bitsin yaa!!

İnanmayanlar otursun saysın ama çok zor ve sıkıcı bir iş baştan söylim.
Hangi fotoğraflardan saydın?

Çevrimdışı Samet_

ya ne çabuk gaza geliyorsunuz , muhtemelen.yanlış saydı ahmet abi , bi durun , keske hiç yazmasaydin abi yanlış veya doğru bütün basina internete yayılır şimdi bu
Eğer gözden kaçırmadıysan abi yazmışım oraya kesin değil diye dikkatli okursan tekrar görebilirsin gaza gelmeyle alakası yok yani

Çevrimdışı OrkunCoskun

Hep yaptığı şey. Beklentiyi yüksek tutup taraftarı öyle bilgilendiriyor. Sonra o iş öyle olmayınca hem taraftarı üzüyor. Hemde eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Yapma ya yapma. Bana pembe yalanlar söyleme. Ben yalanın hiçbir türlü rengini sevmem. Şimdi kapasitenin 40582 olmasını savunan arkadaşlarda çıkıcak abilerimde çıkıcak ama. Ben kabullenemiyorum.

Çevrimdışı cursedofdragon

Yine zıpladı sinirim
40 defa söylüyorsun 41903 diye her yerde sonra neymiş olmadı,öyle mi olacak
Alıştırmaya mı çalıştırıyolar nedir
Açıklayın şunun aslını da bitsin yaa!!

ortalığı ayağa kaldırmayın kesin bir sayı söylenmedi bu bizim saydığımız koltuk sayısı koltuk eklemeye devam ediyorlar ısrarla 41.903 dendi o rakam tutturalacaktık milleti galyana getirmeyin.

Çevrimdışı ahmetx

@ahmetx abi eğer yorulduysan ben de sağlama yapabilirim
yoruldum evet bence sen benden bağımsız tribün tribün say ki gerçek sağlama öyle olsun.

Çevrimdışı Tolga

41903 rakamının üstünde olacağına inanmak istiyorum ama tersi olursa gerçekten ayıp edilmiştir bu taraftara.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ahmetx

yay şeklinde daha az koltuk sığardı
olur mu yahu sıra uzunluğu artıyor nasıl daha az sığsın .

Çevrimdışı iasonion

Abi insan sinirleniyor yemin ederim 3 sene bekledik. 33.000 kişilik inönü stadından çıktık. 3 sene çile çektik neredeyse aynı kapasitenin daha modernine kavuştuk. Karabük gibi tribün tribün yapsaydık o zaman.

Kimse yanlış anlamasın yeni stadımıza aşığım. Ama Fenerbahçe 52.000 Galatasaray 55.000 stada karşılık bu kapasite beni çok sinirlendiriyor.

Herşeyi geçtim Bursanın bile kapasitesi bizden fazla. Üzülüyor insan ya cidden üzülüyor.

Çıkaydık gideydik dağın başına, bizim de olurdu 55bin kişilik stadımız..

Bir seçenekti bu, ve biz az olsun bizimle olsun'u tercih ettik.

Ayrıyetten biz stadı daha büyüğünü yapacağız diye yıkıp yenisini inşa etmedik. Daha iyisini yapacağız dedik; yaptık da.

i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -