Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 270 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5040605 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 31 Mart 2016, 15:06:47
  • Kafanın Tavana Değdiği Yer...
  • Aslolan Hayattır! Hayatta BEŞİKTAŞ!
Kim ne derse desin Konya kulübü harbiden adammış...

Gerek stad paylaşmaları gerekse son maç için düşünceleri harbiden helal dedirtiyor.

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı aoguzd

öncelikle devrik cümleler kurduysam affola.arkada sürekli marşlar çalıyor.bazen yazdıklarıma odaklamıyorum.aşağıda yazanların tamamı benim şahsi düşüncelerim.

arkadaşlar beşiktaş marşları içerisinde kabul edelim en etkili olan marş haydi kalk ayağa.ama sorun şu ki marş dediğimiz şey sert ve senfonik ezgilere sahip olmalıdır.haydi kalk ayağa'yı dinlerken bile gözlerim doluyor evet ama bu kadar işte.

marştaki davul vurduğunda ses derinden gelmeli böyle ayaklarınızı titretmeli göz bebekleriniz büyümeli.arka planda ki ezgi sürekliliği (the last of the mohicans gibi) insanların bedeninde kitlesel olarak istemsiz ve aynı salınımlar yaratmalı.sanki bir ayin yaparmışcasına.
mesela
The Last Samurai - 'Red Warrior' : Hans Zimmer sizi bir savaşa hazırlar
King Arthur Soundtrack - 'The Battle' : Hans Zimmer size güzel bir video arka plan müziği olur

işte haydi kalk ayağa da bu tarz duygular içerisinde sanki bitmiş bir takıma gaz verme ona hedef koyma hissiyatını veriyor.ama yukarda anlattığım kitleleri tek bir vücutmuşcasına harekete geçiremiyor.

o yüzden buu çıkış müziğinin değiştirilmesinden yanayım.

aynen günlerdir bunu söylemeye çalışıyoruz ama söylediklerimiz sanki beşiktaş marşı hiç çalmasın, başka şarkılar çalsın gibi anlaşılıyor. maç öncelerinde, devre aralarında, maç sonlarında yine çalsın hep çalsın. haydi kalk ayağa gerçekten çok güzel bir şarkı 22 yıldır tribündeyim şu zamana kadar duyduğum marşlar arasında ilk üçe girer fakat sahaya çıkış anında daha sert ve epik bir müzik olmalı. şampiyonlar ligi müziği çaldı mı hepimizin birden ruh hali nasıl değişiyorsa diğer maçlarda da bu etkiyi yaratacak bir müzik olmalı.

Çevrimdışı SDemirsoy

Kapalı yeni açık tarafında yok. Kapalı eski açık, Numaralı eski açık köşelerde zaten eski stadtan kalan kuleler var.
abi orayı demiyor arkadaş yeni açıktan numaralıya sıra kolonların geldiği yerde düz duvar var kalın gözüken kasttetiği yer burası diğer tarafta da var mı diye sormuş
hayır yok :) @Emre.Guler

Çevrimdışı sallapati

Bizim taraftarda mı yoksa genelde mi böyle bir olay var bilmiyorum ama yenilik istenmiyor. Çok zor kabul ediliyor bu tarz şeyler. Sahaya çıkış müziği sadece bizi etkiliyorsa bi anlamı olmuyor. Bu müzik bizi etkilemeli ama daha çok sahaya çıkan futbolcuları özellikle karşı takımı etkilemeli. Müzikle beraber taraftarı görünce ayakları titremeli ve "Haydi kalk ayağa" bu etkiyi yaratmıyor. Umarım yeni stadyumla birlikte takım bir farklı öndeyken bile yapılan laylaylomlar, hakemi baskı altına alamama sorunumuz ve rakibi baskı altına alamama sorunumuz son bulur ve işe çıkış müziğinden başlarız.

+41903

Çevrimdışı Erdem Çözer

Bizim taraftarda mı yoksa genelde mi böyle bir olay var bilmiyorum ama yenilik istenmiyor. Çok zor kabul ediliyor bu tarz şeyler. Sahaya çıkış müziği sadece bizi etkiliyorsa bi anlamı olmuyor. Bu müzik bizi etkilemeli ama daha çok sahaya çıkan futbolcuları özellikle karşı takımı etkilemeli. Müzikle beraber taraftarı görünce ayakları titremeli ve "Haydi kalk ayağa" bu etkiyi yaratmıyor. Umarım yeni stadyumla birlikte takım bir farklı öndeyken bile yapılan laylaylomlar, hakemi baskı altına alamama sorunumuz ve rakibi baskı altına alamama sorunumuz son bulur ve işe çıkış müziğinden başlarız.

Bir şeyi beğenmek veya beğenmemek yeniliğe karşı olmak demek değildir.. Sanırsın kendimizi bildik bileli "Haydi Kalk Ayağa" çalıyoruz :)

Kendi adıma, yeni yapılacak ve yine Beşiktaş ruhu kokan ama çok daha etkili bir marşa hayır demem..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Emre.Guler

abi orayı demiyor arkadaş yeni açıktan numaralıya sıra kolonların geldiği yerde düz duvar var kalın gözüken kasttetiği yer burası diğer tarafta da var mı diye sormuş
hayır yok :) @Emre.Guler

Tamam bende öyle sordum zaten bir önceki cevabımda orasının ne olduğu söyledim :) @SDemirsoy

Çevrimdışı sallapati

skorbord kaldırılırken membran çalışması yapılamaz herhalde? .. bu arada membran durma noktasına gelmiş.. hala 11-12 civarında

Çevrimdışı osvaldo nartallo

öncelikle devrik cümleler kurduysam affola.arkada sürekli marşlar çalıyor.bazen yazdıklarıma odaklamıyorum.aşağıda yazanların tamamı benim şahsi düşüncelerim.

arkadaşlar beşiktaş marşları içerisinde kabul edelim en etkili olan marş haydi kalk ayağa.ama sorun şu ki marş dediğimiz şey sert ve senfonik ezgilere sahip olmalıdır.haydi kalk ayağa'yı dinlerken bile gözlerim doluyor evet ama bu kadar işte.

marştaki davul vurduğunda ses derinden gelmeli böyle ayaklarınızı titretmeli göz bebekleriniz büyümeli.arka planda ki ezgi sürekliliği (the last of the mohicans gibi) insanların bedeninde kitlesel olarak istemsiz ve aynı salınımlar yaratmalı.sanki bir ayin yaparmışcasına.
mesela
King Arthur Soundtrack - 'The Battle' : Hans Zimmer size güzel bir video arka plan müziği olur

işte haydi kalk ayağa da bu tarz duygular içerisinde sanki bitmiş bir takıma gaz verme ona hedef koyma hissiyatını veriyor.ama yukarda anlattığım kitleleri tek bir vücutmuşcasına harekete geçiremiyor.

acaba diyorum Hayko Cepkin haydi kalk ayağayı şöyle güzel bi coverlasa. belki de ortaya harika bişey çıkar. acaba bu marş kesinse ona bir haber uçurulsa da hemen işe koyulsa mı diyorum.
Çocukken beşiktaş yenildiğinde babam "ben beşiktaşı bıraktım" derdi. "nasıl bırakırsın, bizi nasıl satarsın" diye ona kızdığımda bir sigara yakar, sessizce dururdu... meğer benim ne kadar sağlam beşiktaşlı olduğumu ölçmek için böyle yaparmış...

Çevrimiçi ergin

mesela

aslında ilk 30 sn içerisinde motivasyon arttırıcı arenaya çıktığını hissetirici bir ezgi var 30-40.sn ler arası dediğiniz gibi yumuşak bir geçiş  var ve inanın doğru düzenleme ile rakibin dizini titretecek bizimkilere adrenalin patlaması yapacak hale gelir.
[ Son Düzenleme: 04 Nisan 2016, 23:16:21 ergin ]

Çevrimiçi underworld

Giriş müziği fln hikaye.
Mac başladımi ayaklar konusmaya başlar diğer şeyler unutulur gider

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı Erdem Çözer

Giriş müziği fln hikaye.
Mac başladımi ayaklar konusmaya başlar diğer şeyler unutulur gider

:lol:

Çevrimdışı SDemirsoy

Tamam bende öyle sordum zaten bir önceki cevabımda orasının ne olduğu söyledim :) @SDemirsoy
bende eski açık duvarları zannettim :D

Çevrimiçi ergin

acaba diyorum Hayko Cepkin haydi kalk ayağayı şöyle güzel bi coverlasa. belki de ortaya harika bişey çıkar. acaba bu marş kesinse ona bir haber uçurulsa da hemen işe koyulsa mı diyorum.
ben uygun bir düzenlemenin önemini açıklamaya çalışırken çözüm bile paylaşılmış :ok:

Çevrimdışı GörkemGörkem

Abiler stad bitti işte yav milletin keyfini ne diye kaçırıyorsunuz ki müzih konuşmayın diyip,napalım testere kiriş prekast mı konuşalım?

Bu tavırlar devam ederse çok insanı kaçırtıcaksınız burdan stad açıldıktan sonra,içinizden biri olarak nacizane söylüyorum :)
:ok: :claps:

Çevrimdışı tayfunyasar

kaç saniye kaldı @tayfunyasar kardeşim  :) senin bu hesaplamalara hastayım  :super:

:D :D
 268  saat     16.065   dk    963.900   sn.

milyon düştük. 1 saate 16000 dkdan da düşüyoruz.  :ebebe: :ebebe: :ebebe:
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı yigitcan1903

:D :D
 268  saat     16.065   dk    963.900   sn.

milyon düştük. 1 saate 16000 dkdan da düşüyoruz.  :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Askerde şafak sayan adama söylesen cinnet getirir
Ben de o kıvamlardayım  :D
10 gün var abi,yeterli

Çevrimdışı raichu

bugün led lerde hiç ilerlemedi nasıl yetişecek bunlar  :alala:

Çevrimdışı GörkemGörkem

mesela

Mükemmel bir yorum  :ok:
Fakat bizim insanımız daha cok arabesk sevdigi icin maalesef bizim önerilerimize sıcak bakmıyor. Yürü güneşe şarkısı bencede cok güzel bir parca fakat asla ve asla takımı gaza getiren hırslandıran ve costuran bir parca degil.

Çevrimdışı Serdar

Kim ne derse desin Konya kulübü harbiden adammış...

Gerek stad paylaşmaları gerekse son maç için düşünceleri harbiden helal dedirtiyor.

Hiç tanımam etmem ne kadar senedir Konyaspor başkanı bilemem Sn. Ahmet Şan ama özellikle statları açıldıktan sonra hem planlama hem de karakter olarak düzgün bir yönetim sergiliyorlar. Statları doluyor , takım iyi gidiyor. Tebrik etmek lazım. Tabiki son maçın tribün kazancıda Konyaspor açısından oldukça iyi olacaktır. Keşke İzmir ve Adana klüplerini de süper ligde görebilsek.

Çevrimdışı Erdem Çözer

Mükemmel bir yorum  :ok:
Fakat bizim insanımız daha cok arabesk sevdigi icin maalesef bizim önerilerimize sıcak bakmıyor. Yürü güneşe şarkısı bencede cok güzel bir parca fakat asla ve asla takımı gaza getiren hırslandıran ve costuran bir parca degil.

yine bir genelleme :) ülkece büyük sorunlarımızdan sadece biri..

Çevrimdışı koray1903

resmi hesabın paylaşım, kapalı çatıdaki bayrakların gerçek olma ihtimali ???

Çevrimdışı GörkemGörkem

yine bir genelleme :) ülkece büyük sorunlarımızdan sadece biri..
Daha cok sorun varda say say bitmez abi  :evillol:

Çevrimdışı kutalmis.pinar

bugün led lerde hiç ilerlemedi nasıl yetişecek bunlar  :alala:
Kapalinin yarisina geldiler gidim gidim ilerliyorlar.Pazartesi gunu Eski acik dahil Ledler biter.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK