Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 308 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5059293 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Numarali tribun uzerinden yaptigim koltuk sayimina gore  stattaki  koltuk sayisi  rahatlikla 42500 ve uzeri arakdaslar ama  oturup  diger  tribunleri  saymadim tabi  sadece  tahminim bu  yonde  .. 
Edit : 43500 ve uzeri hatta  44 bini  de  gecio (sadece nacizane tahminim, kimseyi yaniltmayalim )
Yorgo

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

eminmisin ?  :evillol:

Hiç olmadığım kadar :icool: İnci gibi çatı hiç gerek yok öyle desene falan. Yazı bile yazılmasın bana göre :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sozkul

Doğru tespit ama kimi fırlatalım oralara ? passolig ilk aklıma gelen  :s20: :s20: :s20:

Hubble devre dışı kalacak yakında, bakım maliyetleri yüksekmiş.  :icool:

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Az önce biri canlı yayın yaptı locaların mobilyaları gelmiş.Montajı bu hafta başlayacak.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şu güzelliğe baksanıza.. Yazılar desenler gece belli bile olmayacak bence şu hali mükemmel :ok:

@omarsilya instagram hesabı şöyle paylaşmış; "Gökyüzündeki en parlak yıldız gibi istanbul'a uçaktan bakınca görünen en parlak şey vodafonearena..."

:D

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı iilkerr

Hiç olmadığım kadar :icool: İnci gibi çatı hiç gerek yok öyle desene falan. Yazı bile yazılmasın bana göre :D
Kardesim kartalin gece farkli bi sekilde-renkle parladigini hayal et ? Beyin firtinasi yapalim :) bos yerler parliyor kartal siyah belli sekilde mesela ?? Eski acikta vodafone arena yazisi ayni sekilde ? Fotosopçular bi yardim edin :D

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

foursquare

şu led panelleri gördükten sonra koltukları full siyah hayal ettim :)

Çevrimdışı BlackEagle26

Takımın antreman yapacagı cumartesi bu cumartesi mi yoksa Bursa maçından önceki cumartesimi ?

foursquare
Allahımm kapalıdaki led montajı mükemmel gidiyor.Nazar değmesin  hafta sonu  kesin biter kapalıdaki bölüm eski açık bile bitebilir😀😀👍👍

Takımın antreman yapacagı cumartesi bu cumartesi mi yoksa Bursa maçından önceki cumartesimi ?

öbür cumartesi :)

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Stadın ışıkları tam  olarak hiç açıldımı çünkü bugüne kadar olan fotoğraf ve video larda olan aydınlatma beni tatmin etmedi ben tam olarak açıldığını düşünmüyorum.

Çevrimdışı BlackEagle26

öbür cumartesi :)

Aklıma geldi acaba hibritin bittiği yerde mi yapıcaklar dedim ? Hibritte bir yandan devam eder dedim :D

Çevrimdışı s4rc4stic

Bir foto paylaşılmıştı ledler ile beton zemin arasında biraz pay kalıyordu...Sanki ledler betona cuk oturmuş gibi..yada altına siyah boyamı çekmişler

Çevrimiçi Necmi

dünkü canlı yayında tek takıldıgım sey su oldu

divanın bizim buradaki işletmeyi üstüne alıp (15yıllık) ciro üzerinden bize ödeme yapmasıdır,, yani kira değilde gelir üzerinden bize para odemesi

bana sorarsanız bu bir hata,, veyahut daha fazla para kazandıracak ama bir standart gelir kazandırması gibi olmazki,, misal sezon bittiğinde buradaki ilgi azalacak ve biz o 3 ay 4 ay ne yapıcaz???  yani sallıyorum 1milyon gelicekken 500bin gelicek buradaki acıgı sabit gelirle yani kirayla yasamazdık bu kayıpları bilmiyorum tek eleştiriceğim sey bu olabilir

onun dısında hersey bizim istediğimiz gibi gidiyor begendim yani sonkez konustu ama guzel konustu baskan

bu arada haftaya hafta içi bu güvenlikle alakalı olusuturlan app nin bilgilendirilmeside yapılacak buda guzel bir konu
yanlış anlamışın @ozan062
belli bir kira geliri ödenecek artı olarakta ciro üzerinden kâr payı alacağız.

Çevrimdışı sallapati

LED ler cosmuş  :halay:

ben üst kata'da isterim valla yazın başkan sıkıştırılıp üst kat'a da yaptırmak lazım :)

Çevrimdışı değerli

passolig müşteri hizmetleriyle görüştüm (15 dakikada ulaşabildim)
sistemde genel bir hata varmış düzeltilmesi için uğraşıyorlarmış
 :ebebe: :ebebe: :ebebe:
hangi bölümden ulaştın hiç bir yerde müşteri temsilcisine bağlanmıyor 4 saaatdir deniyorum

Çevrimdışı mehmetcan1903

stadın açılacağı gün açıklandığından beri günlük fotoğrafları takip ediyorum tribünlerde bir çok blokta koltuklarda hizalama ve sabitleme uygulanmış  :tabe: sabitlemeye, hizalamaya daha başlamadılar mı? ne zaman başlayacaklar? diye soranlar çoktu.. başlamış bile 7-8 gündür öte yandan temizlemede yapılıyor zaten  :tabe:
[ Son Düzenleme: 29 Mart 2016, 19:02:37 mehmetcan1903 ]

Çevrimdışı değerli

hangi bölümden ulaştın hiç bir yerde müşteri temsilcisine bağlanmıyor 4 saaatdir deniyorum

ayrıca ledler çift kattada olucak mı? artı muhakkak konuşulmuştur ama yeni takibe başladım baya geriye gittim ama göremedim
çatı ile trübünler arası 1.5 mt civarı boşluk vvar orası açık mı kalıcak

Çevrimdışı mehmetcan1903

ayrıca ledler çift kattada olucak mı? artı muhakkak konuşulmuştur ama yeni takibe başladım baya geriye gittim ama göremedim
çatı ile trübünler arası 1.5 mt civarı boşluk vvar orası açık mı kalıcak

hayır çift katta değil şuan yapılan katta olacak sadece.. üste giydirme olur büyük ihtimal. diğer sorunda çok konuşuldu ama oralarda boş kalacak bişey gelmiyor

hayır çift katta değil şuan yapılan katta olacak sadece.. üste giydirme olur büyük ihtimal. diğer sorunda çok konuşuldu ama oralarda boş kalacak bişey gelmiyor
üstteki boşluğada vodafone yazmasınlar😂😂😂

Çevrimdışı Emre.Guler

Üst kata sürekli pankart asarlar millet. Dolayisiyla pankartlar yuzunden gozukmeyecek bir yere reklamda vermez parada

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi