Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 322 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5038052 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı serti67

sanırım catı trubunlerın ustunu kapmıyo dıe bır ıdda yok ama kapatsa bılı sepken yagmurda on sırlar hersekılde ıslanır bu catıyla alakalı degıl gıbı
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Resmi hesabın videosundan ekran görüntüsü aldım.Ledler bayağı ilerlemiş😀😀 Saha kenarlarındaki kutularda ne var acaba?😐😐
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı martin40

Suni çim hazirliklari  :claps:

VIP koltuklar'da takilmis.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı serti67

aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı faith

ses sistemi ve reklam panoları hakkında bir gelişme var mı acaba?

Çevrimdışı RevivaL

Çevrimdışı xxxkingme

beyler biriniz cevap verin lütfen.

bu sahada taç çizgiden ötesine ne yapılacak? çim mi yapılacak,beton mu olacak?

Çevrimdışı OrkunCoskun

taç çizgisi hibritin biraz ötesinde kalacak zaten. Kalan taraflara da suni çim olacak.

Çevrimdışı raichu

suni çim olacak son fotoda hazırlamaya başlamışlar zaten

Çevrimdışı iilkerr

[ Son Düzenleme: 29 Mart 2016, 17:36:29 iilkerr ]

Çevrimdışı FARUK

Yeniinonustadi fotoğrafın büyük boyutlusu

Çevrimdışı iilkerr

Yeniinonustadi fotoğrafın büyük boyutlusu
Vodafone bi guzellik yapsa; kapaliya BEŞİKTAŞ yazsa, vodafone arena yazisini siyah yapsa, gece yazilar parlasa, saclari sari olsa... Sey pardon :)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı iilkerr

Telefonda paintle anca bu kadar oldu :) gagasi yeni acikta, kanatlari kapaliyi numaraliyi kapatan. Eski acikta vodafone arena yazisi. Yapamadim tam hayal edin iste :) :)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Suni çimler ne zaman serilir  acaba? Sahaya gelmişler yarın veya öbürsü gün başlar bence👍 Bu arada vip koltuklarda tamamlanmış bütün koltuklar takıldı ozaman.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Telefonda paintle anca bu kadar oldu :) gagasi yeni acikta, kanatlari kapaliyi numaraliyi kapatan. Eski acikta vodafone arena yazisi. Yapamadim tam hayal edin iste :) :)

Şu görüntüyü hiçbir şeye değişmem :super:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı iilkerr

Şu görüntüyü hiçbir şeye değişmem :super:
On numara aynen. De oyle bi tasarim olsa gece yaziyla kartali daha belirgin yapma imkani var mi ki? Isik oyunuyla falan ?

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı iilkerr

eminmisin ?  :evillol:

Kanatlari biraz daha ac, gagayi da yan degil de asagiya bakar sekil yapar misin varsa oyle bi resim zana zahmet :)

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

video tam  koltuk saymalik..  ben  usenmedim oturdum  numaraliyi  saydim!  loca koltuksuz  8830  kisi  cikarttim  eger  gzolerim yanilmiyorsa...  Baska  dort  arakdas  da  eski acik yeni acik kapali  ve  koseleri  ayri ayri  ele alirsa  asagi  yukari kac  kisilik oldugunu  buluruz bence...
Yorgo

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı ilhancelebi

Arkadaslar bazi arkadaslarimiz on siralar islanacak mi herhangi bir yagmurda diye sordular birde tam stadyumun tepesinden bakinca neden tribunler gorunuyor diye soranlara asagidaki gorseli hazirladim. Bir kamera ile belli bir yukseklikte tam ortadan cekim yapilinca neden tribunler gorunuyor az cok anlasilacaktir. Kisacasi yagmur 90 derece haricinde egimli yagarsa elbette bir iki sira islanabilir ancak 90 derece dusen hicbirsey tribunlere gelmez. Aslinda bunu devamli islanacakmiyiz diye soran baskan adayi Ruzgar Sagnak'a da yollamak lazim ama neyse :)