Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 104187 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimiçi Nartallo

yalnız değilsin bi yerlerimizi yırttık ama duyan olmadı

Boyko ve Alexis riskli transfer demiştim, çok bilmişin biri futboldan anladığından emin misin diye sormuştu?

Çevrimdışı Blackmd1

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 22:44:17
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bide biri lütfen yazabilir mi.

Marcelo,Alexis,Boyko,Tosic ne kadar tuttu toplam maliyet?

Bide biliyorsunuz bizim as oyuncular 1.500 1.800 arası alıyo yedekler 900 1200 arası. Boyko yedek tarifeden katıldı kadroya. Böyle bir şey olacağını tahmin etmiştim. Başkan ve yöneticiler hep diyordu kaleye as kaleci değil sadece sayısal bi kaleci bakıyoruz yani 3 kişi yapmaya uğraşıyoruz kalecileri diye.

Marcelo'yu ayırabiliriz diğerlerinden.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ensar

Boyko böyle hatalar yapan bi kaleci olsa asla Dnipro finale çıkamazdı. Şansızlığı atamadı üzerinden hep bi panik havası var. Paslarda bile acayip panikliyor.  Ve Ukrayna ligi o kadarda dandik bi lig değil sonuçta 3.olan takımın kalecisi.
zahmet olmazsa açın izleyin videolarını bu hataları sürekli yapan bir kalecidir boyko.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cisse557

Git, git de koy. Ne kadar meraklısınız tepki koymaya. Tepki koyduğumuz her şeyde kazanan biz olduk zaten, di mi?

Konya zaten pis bir takım. Sonuç normal. İlk maçta bitti her şey. Gol onlara lazım olsaydı o zaman belki daha değişik olurdu. Ligde böyle iyi kapanan takım pek yok. Dua edelim şampiyonluk son maça kalmasın. Aykut üzebilir bizi.
Siz de alkışlamaya ne kadar meraklısınız. Ne zaman tepki koyduk da tepki koyduğumuz için kötü sonuçla karşılaştık? Yıllardır başarılı olamıyoruz hangi destek başarı için yeterli oldu da ortaya konacak tepki takımı kötü etkileyecek denebiliyor

Çevrimdışı tangaz

Boyko'nun  bu kadar kötü olmasına inanamıyorum yani gerçekten hiç bir izahı yok. Yani bu adam geçmişte böyle olsa takımı uefa da finale çıkamaz çünkü adam geleni içeri alıyor akıl alır gibi değil gerçekten.

ben ısrarla diyorum SSCB kökenli adam olmazzz. Boyko iyi kalecidir ama sadece ülkesinde, bakın herkesin peşinden ağladığı konoplyanka ispanyada bence beklentilerle mukayese edildiğinde sıfırtop oynuyor sıklıkla da yedek kalıyor. SSCB kökenli oyuncu kimi alırsan kıçında patlar...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Viviano

Marcelo'yu ayırabiliriz diğerlerinden.
Nereye ayırıyosun kardesım yapma kağnı gibi adam o kadar yavaş ki rhodolfodan yavaş stoper olmaz diyordum bu adam resmen traktör.

Çevrimdışı acan07

UEFA YI TOLGA  ZTK yı da boyko vermiştir. oldu olacak ligide günay versin

Çevrimdışı f_madida

Bide biri lütfen yazabilir mi.

Marcelo,Alexis,Boyko,Tosic ne kadar tuttu toplam maliyet?

Bide biliyorsunuz bizim as oyuncular 1.500 1.800 arası alıyo yedekler 900 1200 arası. Boyko yedek tarifeden katıldı kadroya. Böyle bir şey olacağını tahmin etmiştim. Başkan ve yöneticiler hep diyordu kaleye as kaleci değil sadece sayısal bi kaleci bakıyoruz yani 3 kişi yapmaya uğraşıyoruz kalecileri diye.

Maliyeti soyleyeyim, sampiyonluk giderse 20 milyon Euro minimum... + bonservisleri
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı raichu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 22:46:34
  • Beşiktaş / Bodrum
Nereye ayırıyosun kardesım yapma kağnı gibi adam o kadar yavaş ki rhodolfodan yavaş stoper olmaz diyordum bu adam resmen traktör.

Rhodolfo'dan daha çabuk olduğu gibi hava hakimiyeti iyi. Geldiğinden beri kırmızı kartlı kupa maçı dışında neredeyse takımda dik durabilen tek oyuncusu.

Bu maç iyiydi Fener maçında sahanın en iyisiydi bizde.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Turco

Eskisehiri ite kaka da olsa yenmemiz lazım nasıl olacak bilmiyorum ama takım düzeni en kısa surede tekrar oturtulmali. Maçın tek iyi yanı ortasaha ya Tolgay in dönmesi.

Tolgay'ın döndüğü falan yok. Ona bakarsan Veli de ilk maçını aralık sonu gibi oynamıştı hani nerde Veli ?

Böylesine ağır sakatlık yaşayan oyuncular kolay kolay geri dönemiyor. Tolgay ancak önümüzdeki sezon tam kapasite döner.

Bu sezon en fazla oyuna son 10-15 dk kala girer. Rhodolfo zaten gitti önümüzdeki sezonun ikinci yarısına anca tam kapasite yetişir o da 30 yaşında adam ağır sakatlık geçirdi eskisi gibi olur mu bilinmez.

Geldi mi işte böyle hep üst üste geliyor anasını satayım.

Çevrimdışı Kartalizm06

Ben burada yedek çıkalım iki kulvarı kaldıracak kadro yok demiştim. Bazı arkadaşlar karşı çıktı. As çıktıkta ne oldu şimdi yorgunlukla birlikte moralsizlikte üst seviyeye çıktı. Elesek bile bu takım 2 fb derbisi daha kaldıramazdı.

Haftasonu rakip Allah'tan Eskişehir ha o maçta kolay geçmeyecek ama kazanacağız Allah'ın izniyle. Bir kaç maç seri yakalarsak kendimize geliriz. Artık lige motive olmamız lazım.

Bu arada Boyko çok kötü tamam hazır değilsin ama hiç mi özgüveni olmaz bir kalecinin.
Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
Geceleri uyumadan sabahlar ettik,
Uçurumlara düşmeden tut elimizi,
Şampiyon ol BEŞİKTAŞIM mesut et bizi!

Çevrimdışı Kalyoncu

Boyko'ya şaşırmayan bir ben mi varım?
Ya ben duyurdukları gün dedim burada çok bilmiş arkadaşlar maçamı çıktı durun felan dediler yok Avrupa finaliymiş felan filan kaleci adaylarının arasında en kötüsüydü alın buyrun buradan yakın

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hasan Akten

Stoper kaleci falan diyoruz ama bu takımın gerçekten orta sahada Ada'ma ihtiyacı varmış çok üzüldük be bıktım artık oğluma 3 senedir aynı şeyi anlatıyorum yalan söylemekten bıktım

Ben sezon başında bas bas bağırıyordum bu takım bu orta saha rotasyonuyla sezon sonuna kadar gidemez diye. Allah korudu da sakatlık ve ceza durumu yaşamadık yoksa çok daha erken başlardı orta sahadaki düşüş.

İşin garip tarafı ise bu forumda bile hemen hemen kimse orta sahaya ihtiyaç olduğunu yazmıyordu. Ben kendimden şüphelenmeye başlamıştım artık yanlış mı düşünüyorum diye. Beyaz yalanlarıyla ünlü başkanımızın Veli ve Tolgay dönecek demesine inandı herhalde taraftarın büyük kısmı.

Çevrimdışı Aykan19o3

Şenol Güneş çıksın konuşsun Allah aşkına Ersan transferine onay verdi mi?  Veli ve Tolgay'ın fiziksel durumlarını görüp orta sahanın durumu konusunda Fikret Orman'ı uyardı mı? Uyardıysa başkanın cevabı ne oldu?
Takımı kim bu hale getirdi bilelim arkadaş.

Çevrimdışı aa1903

son yıllarda çeyrek de olsa bir final gördük aslında olumlu bakmak lazım. :D

Çevrimdışı cursedofdragon

son yıllarda çeyrek de olsa bir final gördük aslında olumlu bakmak lazım. :D

komik mi ?

Çevrimdışı denilanz

Bir de su mactan sonra hala gidip forma degistirmiyorlar mi, sinir olmamak elde degil...Oglum adam 20 dk once takim arkadasini sakatladi, digerinin ayagini kiriyordu neredeyse sen hala forma degistirme pesindesin.
Onca şey varken bir de buna mı taktınız abi, yok artık.

Çevrimdışı Factatum

Bu skor üretmeyen kötü futbolun, Şenol Güneş ve Fikret Orman'ı telaşa sokması lazım. Şampiyon olacağına inandığımız takımdan eser kalmamış.

Şampiyonluk şansımız bizden çok Fener'in performansına bağlı bence. Biz bu kısır futbolla puanlar kaybederiz. İnşallah Fenerbahçe de deplasman kayıplarına devam eder. En az kaybedenin şampiyon olacağı bir sezon olacak diye düşünüyorum.

Çevrimdışı f_madida

Neyse, Eskisehir'i yenelim...Tolgay dondu guzel bir gelisme bu, ortasaha'da artik alternatifimiz cok...Cenk duzelirse iyi olur.

Ismail ve Beck tekrar kanatlara gecer, hoca bence bugunden baslayip bir 10 gun terapi yapmali takima.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı VodafoneBesiktas

Rhodolfo sakatlandığı gibi Ersanın transferi iptal olmalıydı.

Marcelo Ersan ikili idare ederdi ama bu Alexisle idare falan edemeyecez çok kötü oldu.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 22:50:27
  • Beşiktaş / Bodrum
Boyko'nun burada çok talibi yoktu arkadaşlar 2-3 kişi vardı zaten boşuna yardırıyorsunuz :D

Atalay Hırvat'ı ben Alman'ı çoğunluk da normal olarak Ospina'yı istedi. Burada birçok şeyi öngörebiliyoruz zaten çoğunluk olan biz değiliz maalesef.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: