Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor
Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor Skor : Beşiktaş 1-2 Torku Konyaspor Tarih : 10.02.2016 Saat : 21:15 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : ATV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor  [Okunma sayısı 90723 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor

Çevrimdışı Tolga

Bugünkü skora rağmen biz bu turu geçeriz o sıkıntı değil ama 10 kişi kaldıktan sonra takımın bu kadar kolay demorilize olması hiç iyiye işaret değil.

Yani sonuçta futbol bu şanssız şekilde 10 kişi kalabilirsin. Asıl mesele bunu unutarak kaldığın yerden aynı şevkle-istekle oynayabilmek.

Biz istersek ve mücadele edersek fark yaratıyoruz. Biraz ritmimiz düştüğünde sıkıntılarımız ortaya çıkıyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı fatih e.

taraftarımız anlık yaşıyor maalesef.

boyko yu izleyen izlemeyen hemen herkes alınmasını istiyordu. işte o isteyenlerin büyük çoğunluğu bugün kötü kaleci olduğu düşüncesinde.

ben boyko nun kötü olmadığını ama tercihler içerisinde en kötü tercih olduğunu savunanlardanım. ilk maçında yediği goller hayal kırıklığı olsa da ortalama bir performans bekliyorum. ancak yeri gelecek maç kurtaracak, yeri gelecek maç verecek.

marcelo kırmızı kart görse de çok beğendim.

alexis ise başakşehir maçında ak mı kara mı belli olacak. açıkçası korkmuyor değilim.

bu konya yı yenmeliydik. top çevirdik mücadele ettik ancak takımdaki uyumsuzluk ve pozisyon eksikliği iyiye işaret değil.

son olarak başakşehir maçında defansif sıkıntılarımız olsa da ben yeneceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2016, 23:27:49
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
şampiyonluk da hayal beyler defanstaki bu rotasyonla...

Adam alamayacağımıza göre hadi kapatalım sezonu bir sonraki sezon devam ederiz kaldığımız yerden (!)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı o2bucak

Oğuzhan 10 numarada tek başınayken değil yanında Sosa varken daha iyi oynuyor.

Çevrimdışı ZORBEY

Hakikaten bunu ben de anlamadım nasıl yönetime rağmen? Bu kadroyu kuran Gomez'i Sosa'yı getiren aynı yönetim değil mi? Ersan'ı satana kadar ''ile'' satınca ''rağmen'' mi oluyor? Üzülmek tamam eleştirinin dozu kaçmamalı bence.

diğer yönetimlere rağmen bu yönetimi eleştirenler cıkıyorya piyasaya İRİLTİ oluyorum:)
yaw hadi eleştiriyon anladık peki ondan iyisi geldi gitti bizmi görmedik? "SEBA" haric.
5 sene öncesinde Diğer yönetimler bu taraftar profiline deseydi ki, Size Mario Gomez i Demba ba Sosa gibi oyuncuları getirecez yaw he he derdik
stad yapacaz dediler anca ama icraat yok senelerce böyle uyuttu bunları, yapacaz demişler ama bunlar yapmış kadar sevinmişler heralde:)
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı kartalBaz

Ben de senin gibi yönetimin başarısız transfer yaptığına katılmıyorum.

Ve Boyko iyi kaleci diyorum. İlk maçında Casillas gibi sahaya hakim bir kaleci beklemiyorduk elbette. Eleştirilebilecek tek nokta kornerden yenilen goldeki Volkanvari çıkışı.. İlla ki sorunlar yaşanacak, her şeyden önce dil sorunu var. Zamanla oturacaktır.

Ben Boyko iyi kaleci hatta Tolga'dan çok daha iyi diyorum. Kaleciyi tek maçla değerlendirmek çok yanlış olur. Kaldı ki Tolga doğma büyüme Türk, konuştuğu dil Türkçe olmasına rağmen kaleden çıkmayarak veya saçma sapan çıkarak yediği en az 10 gol sayarım.
Tolgadan cok iyi degil hemen hemen aynilar avantaj ve dezavantajlarini dusunursen.

Çevrimdışı sherlock

Başakşehir stadı olmasa cidden buralara gelmek hayal olurdu.Yönetim kesinlikle sene sonuna kadar anlaşma yapmalı aksi halde olimpiyat'ta maç kazanmak çok ama çok zor olur.

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Sorun kaleci değil sorun defansta Msrcelo iyi falan dedik ilk maç ama böyle amatörce bir hareket yapamazsın. Hem kendini yaktın hem takımı ligede yansıyacak bu cezan, sonra sen bu kafayla ligde de böyle bir hatayla atılsan ne olacak yedeğin yok, kime iyi desek 5 dakka yaşamıyor, malesef bu defans hattıyla bu ligin sonu karanlık, birde takım hızını almadan böyle demoralize olunca anadolu takımından bir farkı olmuyormuş onu görmekte ayrı acı verdi, sanki iki farklı maç izlettirdiler bize Şenol hoca müdahale edemez ise durum vahimdir.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tolgadan cok iyi degil hemen hemen aynilar avantaj ve dezavantajlarini dusunursen.

Zaman gösterecek, umarım düşündüklerimde haklı çıkarım kalede sağlam bir kalecimiz olmuş olur.

Çevrimdışı Viviano

Adam oy nu yor senin tabirinle.

Çünkü yeteneksiz diye eleştiren kişi topsuz alanda ve oyun geçişlerinde katkısını görmüyordur o yüzden istatistikle cevap veririm. Ama öyle verince de rakamlarla mı gidiyoruz diyorsunuz :D

Alın Kerim ve Quaresma çok daha yetenekli adamdan ama adamın yarısı kadar katkı veremiyorlar.

Adamın topsuz alanda yaptığı tek katkı rakibe yaptığı pres. Olcay bazı maçlar kendini aşıp aşırı iyi de oynuyor lafım yok. Fakat çoğunlukla vasatın altında işte kabul edin artık. Olcay'a falan bel bağlanamaz. Kerim'i sezon başından beri diyorum zaten Kerim'den bir cacık olmayacak, Töre gibi falan olmasını bekleyen boşa bekliyor diye. Quaresma'ya gerçekten hiç giremicem çünkü herif bitmiş. Olcay, Quaresma, Kerim keşke bu takımın kanat opsiyonları olmasalar...

Çevrimdışı Ogün

Gerçekten saçmalıyorsunuz. Neymiş bu kadro şampiyon olamazmış, kolay maç kazanamazmış... Kafayı mı yediniz siz? Biraz özgüven sahibi olun ya. Biraz inanın şu takıma. Alt tarafı aptal bi ztk maçı kaybettik, bu kadar karamsar olmayın arkadaş. Rövanşta gerekirse dört atar geçeriz. Başakşehir maçını da dert etmeyin, her türlü bizde.

Ayrıca tribün bu maçta berbattı evet ama bu yeni bir şey değil ki. Göçebe olduğumuzdan beri böyle, taraftar profili bozuldu. Stad açıldıktan sonra toparlanırız.

Çevrimdışı Viviano

Olimpiyata maç almasınlar abi bundan sonra. stadın durumu ne kadar iyi olursa olsun RÜZGAR VAR İŞTE RÜZGAR!!!

Çevrimdışı Darkeagle

Bu teneke kupa maçı yüzünden hem takımın morali bozuldu hem zulumpiyatta zulüm çektik hem stoper gitti. Şimdi bunların yüzünden ligte puan kaybedersek kupa yüzünden şampiyonluktan olmak demek. Bize acil olarak şampiyonluk lazım Türkiye kupası değil lig kupası daha önemli.Gönül ister ikiside olsun ama ligi bu yüzden kaybetmek istemiyorum.
BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2016, 23:32:38
  • Beşiktaş / Bodrum
Adamın topsuz alanda yaptığı tek katkı rakibe yaptığı pres. Olcay bazı maçlar kendini aşıp aşırı iyi de oynuyor lafım yok. Fakat çoğunlukla vasatın altında işte kabul edin artık. Olcay'a falan bel bağlanamaz. Kerim'i sezon başından beri diyorum zaten Kerim'den bir cacık olmayacak, Töre gibi falan olmasını bekleyen boşa bekliyor diye. Quaresma'ya gerçekten hiç giremicem çünkü herif bitmiş. Olcay, Quaresma, Kerim keşke bu takımın kanat opsiyonları olmasalar...

Olcay vasat değil vasat üstü. Ama bu sistemde vasat üstü de değil iyi oynuyor. Kötü oynadığı maçlar yok mu? Var tabi ki bazen rezalet oynuyor ama o zamanlarda da topla oynadığı zaman değil top bile alamıyor zaten.

Olcay zaten ayağında top tutan bir adam değil tek pas oynuyor biliyor kısıtlı yeteneğini. Ben de biliyorum yetersiz olduğunu ama gönderilsin olmaz filan mantıksız her zaman oynayabilecek bir oyuncu kenarda da bekleyip.

Diğer iki kanat, evet onlar gitmeli ve iyi iki kanat gelmeli Olcay'ı yedeğe atabilecek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı erdinç35

Aynen öyle.

Bizim taraftar hicbir zaman sahaya etki eden rakibe yada hakeme baskı kuran bir taraftar olmadı.

Bizimkiler bagırmada bir numara olabilir fakat etkide son sıradalar.

Ki en önemli seyde etki zaten.
Tutu geçeceğimize eminim ama bu duruma artık bir son verelim bırakın şu marşı kardeşim 3-4 farklı yenersin marş mı söylüyorsun halay mı çekiyorsun ne yapıyorsan yap. Ama lig için artık aklını başına alsın taraftarımız Cenk'e verilmeyen penaltı Konya spor oyuncularına gösterilmeyen sarılar bunlarda hiç mi tepki olmaz ya

Çevrimdışı EMİR EMRE

Her maç ilk pozisyonda 2 defa ele çarpan topa penaltı da vermeseler,

Yan hakemin 5 metre önünde ofsayt ile başlayan pozisyonda son adama kırmızı da verseler,

Kaleyi bulan ilk şut gol de olsa,

BU TAKIM BU SENE SEVE SEVE ŞAMPİYON OLACAK !  :super: :super: :super: :super:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Olimpiyata maç almasınlar abi bundan sonra. stadın durumu ne kadar iyi olursa olsun RÜZGAR VAR İŞTE RÜZGAR!!!
aynen gerekirse deplasmana gidelim olimpiyat yerine

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2016, 23:35:16
  • Beşiktaş / Bodrum
Yahu :)

Arkadaş, 6 oyuncun dinlendi bu maç. Seni sen yapan ne? Ortasahadaki hızlı direk oyunun. Bunu yapan 2 oyuncu ve 2 kanat yedekti bugün. Alman tankın yedekti.

İyi form tutan sol bekin yedekti ne ile neyi kıyaslıyorsunuz? Bu kadar kolay dağılmanıza ve hala bu kadar kolay dağılmanıza bir mantık bulamıyorum.

Başakşehir'i yenince de aynı grup bizden çok favori ilan edecek takımı yine yapmayın şunu. Stattakileri eleştiriyorsunuz tezahürattan kendiniz farklı bir modelini yapıyorsunuz bitti gitti mahvolduk diye.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu maç Başakşehir maçının ölçüsü olamaz . Bu maç sadece yedeklerimizin Şenol Hoca'nın istediği oyunu oynayacak özelliklere haiz olmadığını gösterdi . Bu da anormal bir durum değil çünkü bu yedekleri kendi oyununa uyacak biçimde Şenol Hoca seçmedi.
 Marcelo oynamazsa Necip stoper pozisyonunda Başakşehir maçında başarılı bir performans sergileyecektir.  Hız ve agresyonuyla Batdal'a hücumda imkan tanımayacaktır. Başakşehir'in kilit noktası da zaten kanatlar sonra da merkez orta sahaları. Stoperlerden çok beklerimize sonra da Atiba'ya görev düşecek. Hücum oyuncularımız kendilerine düşen görevi de yerine getirirse maçı alırız.
[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2016, 00:14:54 Onur Küçük ]

Çevrimdışı Factatum

Oyuncu değişikliklerinin hiç faydası olmadı. Zorunlu Beck değişikliği haricinde iki değişikliklik de isabetsizdi. Özellikle Olcay değişikliği çok manasızdı. Şenol Hoca, kupa maçlarını pek kaale almıyor gibi görünüyor.

Konya'daki maç zorlu olacak. Antifutbolun Türkiye temsilcisi Konya, turu kapmak için futbolun tüm çirkinliklerini sergileyeceğine dair hiç şüphem yok.   

Bu arada Tosiç'in değil Beşiktaş, Süper Lig kalitesinde bir oyuncu olmadığını bu sene kaçıncı kez deneyimledik bilemiyorum. Altında güvenlik filesi olmayan ip cambazı gibiyiz. İnşallah başka kaza bela yaşamayız.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

ya bırak kerime sallayan sen değil misin bi sayfa önce :D

İyi de ben Kerim'e hep sallıyorum :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Hasan Akten

Vay arkadaş suçlu yine taraftar olmuş. Lay lay lom yapılıyormuş da maça etki edilmiyormuş. Zaten taraftar maça etki etse bu hakemler senelerce hakkımızı yemezlerdi. Hep taraftar yüzünden. Bugün de 5 bin kişi Olimpiyat stadında hakemi hiç baskı altına alamadı. Ne kadar ayıp.

Çevrimdışı eski inönü

Boyko'nun gelmesini istememiştim ama ilk maçtan adamı asmak doğru olmaz. Zaman gösterecek. Ben hala negatifim o ayrı konu.

Çevrimdışı cisse557

Bize acilen Türkiye Kupası da lazım. Kupayı gereksiz görenler, umrunda olmayanlar takip etmesin bi zahmet biz finale kadar gider, kupayı alırız.

Çevrimdışı Scout

Pika Pika

Etiketler: