Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7499213 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı mhmtkartal

değiştirilsin demiyorum, normal eski açık projedeki gibi inşa edlilsin en 16. sırada bitiyor ya betonarme yapı, ondan sonra 23. sıraya kadar da prefabrik olarak devam edilsin dedim, yani proje değişmesin ek olarak konulsun bu da, yani eski açık üst kat 1-16 sıralar betonarme, 17-23 arası sıralarda prefabrik olacak.
peki prefabrik olarak açılır kapanır yapabilir miyiz basketbol salonlarındaki gibi bilginiz var mı ?

Çevrimdışı Efe

bu forumda olanların eşi ya da sevgilileri bilse bu kadar ilgilendiğini BEŞİKTAŞ ile durmaz valla nasıl bi aşk der  :dan:
onlarla bu kadar ilgilenmeyiz kızarlar :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

eski açık arka tarafta çalışmalar sürüyor :ok:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

yine eski açık köşede demir işleri devam ediyor belki betonlanmayacak bir süre orası ama en azından betonlanmaya hazır hale getirilebilir :)

Çevrimdışı megiddo

peki prefabrik olarak açılır kapanır yapabilir miyiz basketbol salonlarındaki gibi bilginiz var mı ?
o konularda bilgim yok sadece öneri olarak söyledim, prefabrik tribünü taşıyan çelik ayaklar da giydirilirdi kolon gibi gözükürdü, sırıtmazdı, yani açılıp kapanmasına da gerek yok, çelik konstrüksiyonlar bir malzemeyle kapatılır belli etmezdi prefabrik olduğu.

Çevrimdışı mhmtkartal

o konularda bilgim yok sadece öneri olarak söyledim, prefabrik tribünü taşıyan çelik ayaklar da giydirilirdi kolon gibi gözükürdü, sırıtmazdı, yani açılıp kapanmasına da gerek yok, çelik konstrüksiyonlar bir malzemeyle kapatılır belli etmezdi prefabrik olduğu.
gerçekten bu forum bir şans herkes için belki de klübümüz için böyle güzel fikirler başkanımıza iletilse ( başkanın inşaat ile ilgili bilgi ve tecrübesi tabi ki çok büyük düşünmemiştir demiyorum ) değerlendirilebilir belki sonradan her şey bittikten sonra yıkıp yapmak zor

Çevrimdışı selçukaras

saolsun bazı arkadaşlar twitterı takip edip orada ki arkadaşlarının fotosunu ekliyorlar aynı bu resim gibi.

ama söylesinlerde şu fotoları doğru düzgün çekse. fotoları büyütüp anlayacağız diye şaşı olacam.

eski açık rampa hiç belli olmuyor mesela.  bir güzellik yapıyorlar doğru düzgün yapsınlar bari

Çevrimdışı Pençe1903

Arkadaşlar, geçen Vodafone Dünya Ceo'sunun stadı ziyareti sırasında çekilen videoyu seyrediyordum. Videonun bir bölümünde Ceo'nun tabletten stadın bilgisayar görüntüsüne bakarken bir kare dikkatimi çekti ve çok sevindim. Çıkış yolları çatallı olarak yapılmayacak galiba. Resimde görebilirsiniz :super: :super:

Çevrimdışı iyimserure

Arkadaşlar, geçen Vodafone Dünya Ceo'sunun stadı ziyareti sırasında çekilen videoyu seyrediyordum. Videonun bir bölümünde Ceo'nun tabletten stadın bilgisayar görüntüsüne bakarken bir kare dikkatimi çekti ve çok sevindim. Çıkış yolları çatallı olarak yapılmayacak galiba. Resimde görebilirsiniz :super: :super:
çok ilginç bir detay yakalamışsın helal olsun, çatı hakkında da fikir veriyor bu görüntü  :ok:

Çevrimdışı Pençe1903

çok ilginç bir detay yakalamışsın helal olsun, çatı hakkında da fikir veriyor bu görüntü  :ok:

Teşekkürler...çatı hakkında bir yorum yapamıyorum. Görüntü çok net değil ama çatı konusunda işin uzmanları bu kareden belki bize bir bilgi verebilir :D

Günün en güzel haberi, teşekkürler  :ok:

Çevrimdışı berk_bjk

Çevrimdışı Geovani

Bide bu animasyonda koltukların hepsi siyah  :D
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı brci

hey yavrum be ajanlarmız çalışıyo vallahi harika yakalamışsın :)

Çevrimdışı cagdas44

değiştirilsin demiyorum, normal eski açık projedeki gibi inşa edlilsin en 16. sırada bitiyor ya betonarme yapı, ondan sonra 23. sıraya kadar da prefabrik olarak devam edilsin dedim, yani proje değişmesin ek olarak konulsun bu da, yani eski açık üst kat 1-16 sıralar betonarme, 17-23 arası sıralarda prefabrik olacak.

Eski açığın simetrisine takan arkadaşlar oraya biz prefabrikte olsa betonla da olsa daha fazla sıra koymakla bir şey kazanamıyoruz adamlar zaten inat bir kapasite sınırı koymuşlar önümüze sizce şunu bunu yapalım dediğimizde neyle karşılacağız? Görüntü için bizim aklımıza gelen şeyler başta mimar olmak üzere bir çok kişinin aklına gelmiştir ama kapasite sınırlaması varken böyle bir iş yapılabilir mi sizce?

Çevrimdışı scape_bjk

Günün en güzel haberi, teşekkürler  :ok:

Koltuklar tamamen siyah olacak o zaman

Çevrimdışı Geovani

Rampanın indirilmesi numaralıdan daha çok eski açık için arka köşe için Necmi abinin dediği gibi planlamadan yoksun bi şantiye şefi var klasik yurdum İnsanı tavrı yumurta kapıya dayanınca misali
[ Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 14:30:50 Geovani ]
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı mhmtkartal

Eski açığın simetrisine takan arkadaşlar oraya biz prefabrikte olsa betonla da olsa daha fazla sıra koymakla bir şey kazanamıyoruz adamlar zaten inat bir kapasite sınırı koymuşlar önümüze sizce şunu bunu yapalım dediğimizde neyle karşılacağız? Görüntü için bizim aklımıza gelen şeyler başta mimar olmak üzere bir çok kişinin aklına gelmiştir ama kapasite sınırlaması varken böyle bir iş yapılabilir mi sizce?
kapasite sınırlaması falan kalmayacak bunu hepimiz biliyoruz bizim derdimiz inşaat sürerken yapabileceğimizin en iyisini yapmak merdiven boşlukları, çatı, koltuk rengi, eski açık simetri vs vs gibi kafamıza takılan sorular

Çevrimdışı FARUK

bjk_mabet ‏@bjk_mabet  3 dk.
Eski acik rampa...pazartesine kadar saha icersine arac giriş- cikisi yapilmayacak...

Çevrimdışı Serjo

Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Eski acik rampa...pazartesine kadar saha icersine arac giriş- cikisi yapilmayacak...

Demir bile örmüşler be  :sevinc

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

@bjk_mabet  şov :D Twitter hesabında merak edilen baya iyi fotolar paylaştı  :sevinc

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kartal Ç

rampanın olduğu yerde temel çalışmalarına grobetonsuz olarak başladılar galiba.

Çevrimdışı Tolga

demir örme işlemleri başlamış orada bu güzel :ok:

Çevrimdışı FARUK

Etiketler: