Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 193 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7500592 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abiden "Hangi olay :evillol:" yazmasını bekledim ama yazmadı :kop:
beni tongaya düşürebilirmisin  :evillol: bana birtek aktar taciz atışı yapabilir :evillol:

Çevrimdışı Efe

evt time lapsede  bugün çalışma olmuş görünüyor ama çok ilerleme olmamış numaralıdaki perde ve kolon kalıplaması çok net görünüyor son bölümde bu gecxe oda betonlanacak bana sorarsanız kalıpçılar çalışmış numaralıda bugün :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Anıl

Profil fotonda bile eski açığa bakıyon tarafsızlığını yitirmişsin sen  :kop: :kop:
Kombinem orada olduğu için o :kop::kop:

Çevrimdışı Deniz

Kombinem orada olduğu için o :kop::kop:
Eski açıktan kombine almakla iyi etmişsin yeni açığın muazzam işçiliğini her an tam karşında görme şansın var  :bandit: :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı sağduyu

120 Pictures Loading....  :busted_cop:

Mustafa kardeşim, ne zamandır fotolarına bakıyorum, bir teşekkür edemedim. Eline sağlık kardeşim, üşenmeden şu işi yapıyorsun ya.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Efe

ayrıca eski açık 2 testere kirişide betona hazır hale gelmiş bütün gün ordada çalışmışlar hiç yoktan iyidir bugüne göre :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

zaten 24 saat sitedesin daha yoğunu nasıl olacak :alala:
orası bana kalsın 7/25 :) extra time  :iscrewy: :iscrewy: :iscrewy:

Çevrimdışı capo di capi

İnşaat'ın belli bir hızı yok. Ya duruyorlar ya çoşuyorlar. Yada her gün sıkı takip ettiğimiz için bize öyle geliyor.
Süleyman Seba Ölümsüzdür

ysariusta

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Efe

İnşaat'ın belli bir hızı yok. Ya duruyorlar ya çoşuyorlar. Yada her gün sıkı takip ettiğimiz için bize öyle geliyor.
alan çok büyüdüğü için öyle geliyor gün içinde hiç bişey yapılmıyormuş gibi görünsede time lapse bunu hep yalanlıyor en iyisi gece time lapse seyredin en iyi görüntü orda :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Engin

@Efe şantiyeden bir son dakika alalım :) bende kamera bakıyorum ama pek birşey anlaşılmıyor telefonda beton pompası yeniaçıkda mikser yok sanki senin gözler iyidir nedirson durum :alala:
Kargalar Sürüyle Uçar, Kartallar Yalnız...

Çevrimdışı Efe

@Efe şantiyeden bir son dakika alalım :) bende kamera bakıyorum ama pek birşey anlaşılmıyor telefonda beton pompası yeniaçıkda mikser yok sanki senin gözler iyidir nedirson durum :alala:

yeni açıkta 2 tane mikser betona devam ediyor malzeme geldi ve numaralıda kalıplama devam ediyor ve formalardan elimize kalan net para 41 tl imiş fabian sormuş bugun 4 milyon tl gelir elde etmişiz herkes formalara hücum etsin :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Engin

yeni açıkta 2 tane mikser betona devam ediyor malzeme geldi ve numaralıda kalıplama devam ediyor ve formalardan elimize kalan net para 41 tl imiş fabian sormuş bugun 4 milyon tl gelir elde etmişiz herkes formalara hücum etsin :icool:
Sağolasın kardeşim, o zaman yeğenleri de formalandıralım iyi para kalıyormuş  :hiho:

Çevrimdışı mhmtkartal

daha önce çok söylendi stadımız 50.000 koltuk kapasitesine göre yapılıyor gerekli izinler alındığı takdirde kapasiteyi yükseltebiliriz diye ancak neye dayanarak söylendiğini bilen bi arkadaşımız abimiz açıklarsa çok sevinirim bu forumda hep doğru ve gerçek bilgilere ulaştık ama bu konuda pek açıklama yapılmadı ya da ben görmedim

Çevrimdışı ilhan

Merhaba arkadaşlar,  Ankara'dan herkese selam olsun.
Stad konusunda yapılan yorumların bir çoğunu okudum, ortak payda sabırsızlık. Böyle bir proje için sabırsızlanmamak da elde değil dpoğrusu. İstanbul'da olsam herhalde önünde yatarım. Naçizane görüşüm geç olsun  güç olmasın arkadaşlar, ilk beton döküleli 1 yıl olmadan bu aşamaya gelmesi bile sevindirici bence.

Çevrimdışı Oktay

Kartal yuvalarından 10-20 tl ilk üründe alınabilinir forma şart değil  :tabe:
Forma şart değil derken forma alamıyan taraftar için söyledim  :lol:
[ Son Düzenleme: 09 Eylül 2014, 00:02:46 Oktay ]

Çevrimiçi Necmi

Stad konusunda yapılan yorumların bir çoğunu okudum, ortak payda sabırsızlık. Böyle bir proje için sabırsızlanmamak da elde değil dpoğrusu. İstanbul'da olsam herhalde önünde yatarım. Naçizane görüşüm geç olsun  güç olmasın arkadaşlar, ilk beton döküleli 1 yıl olmadan bu aşamaya gelmesi bile sevindirici bence.
:hosgeldin

Çevrimdışı Engin

:hosgeldin

Çevrimdışı Furkan Sarper

Kartal yuvalarından 10-20 tl ilk üründe alınabilinir forma şart değil  :tabe:
Forma şart değil derken forma alamıyan taraftar için söyledim  :lol:

adidas disindaki urunlerde paranin %80i klube geciyor,iyi para :)

Çevrimdışı ilhan

[ Son Düzenleme: 09 Eylül 2014, 00:08:05 ÇİÇEKDAĞLI ]

Çevrimdışı Kartal Ç

129 tl den 41 tl yani yaklaşık %30u kalıyor gibi düşününce az gibi geldi başta ama formaların stoklama masrafları kartal yuvası masrafları falan düşünce iyi para. işte her bir forma vodafone arenamıza tuğla çimento demir olarak geri dönüyor. adidas mağzalarından alınca ne kadar kar kalıyor acaba? ona göre kartal yuvası olmayan illerdeki arkadaşlar adidas mağzasında deneyip kartalyuvası sitesinden satın alabilir. stadın masrafları için sineğin yağını çıkarmak lazım :)

Çevrimdışı Efe

adidas disindaki urunlerde paranin %80i klube geciyor,iyi para :)

fabian belkide en önemli bilgilerden birini verdin kartal yuvalarından daha bilinçli alışveriş yapacağız artık :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Engin

Ziyaretçi arkadaşlara bir çağrı daha yapalım  :director: buyurun arkadaşlar sizde üye olun sizde sohbete katılın iki dakikanızı almaz burası hepimizin  :bigstar:

Etiketler: