Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 146 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7447914 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı BesiktasLee

Ds

Çevrimdışı mkandirmaz

Fener de Chelsea de nerdeyse tam kadro çıktı lar ama bizim kartallar parçaladilar helal olsun karttallarim...
AdanaSpor

Çevrimdışı izorlu85

SS Arena (Süleyman SEBA Arena)

Çevrimdışı izorlu85

Chelsea Tv izlemeye devam ediyorum dönüp dönüp fenere attıkları golü gösteriyorlar  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı baro19

Arsenal maçına ümitlendim valla gökhan töre de girecek bu takıma :D nazar değmesin :D

Çevrimdışı Gokhan

Şefkat öyle bir dildir ki, sağır bile duyar, kör bile görür..

Çevrimdışı Deniz Sezgün

sakin olur böyle bir vebali taşıyamam ...sonra hepimiz oklavayla dayak yemeyelim :) :iblush: :iblush: :iblush:
sakin olur böyle bir vebali taşıyamam ...sonra hepimiz oklavayla dayak yemeyelim :) :iblush: :iblush: :iblush:
Sohbet yine akmis yurumus :) @kizilsakal hocam ben feyenord maci yuzunden tatili bi hafta oteledim hanim ikinci otelemeye mabetin dedigi gibi oklavayi alir herhalde :) ben gordum kurtuldum merak etmekten :) merak ettigimiz kadar var enerjisi yeter @bjk_mabet in :) 

Çevrimdışı Haldun

takım sag bek ve 10 numara diye bas bas bagırıyor

Çevrimdışı ALDENYX

yanlız morınho harbi teknik direktör 3 dk. bizim sağ bek işini çözdü....habire sol kanatlarını kullandılar..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı izorlu85

O bu değil de fener yine 0 çekti ya laa  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Karabay

Sohbet yine akmis yurumus :) @kizilsakal hocam ben feyenord maci yuzunden tatili bi hafta oteledim hanim ikinci otelemeye mabetin dedigi gibi oklavayi alir herhalde :) ben gordum kurtuldum merak etmekten :) merak ettigimiz kadar var enerjisi yeter @bjk_mabet in :) 
takıldım hocam, yoksa sen daha büyük fedakarlık yaptın :)

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Bu Demba Ba bir harika Pascal Nouma geri döndü takım maaşallah kemik gibi  :claps: :claps:

Çevrimdışı A_Aydin

O bu değil de fener yine 0 çekti ya laa  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
Aziz Yıldırım Ersun Yanalı kovar bu gece :evillol:

Çevrimdışı izorlu85

Bu Demba Ba bir harika Pascal Nouma geri döndü takım maaşallah kemik gibi  :claps: :claps:

aynen gol öncesi defansın arasından sıyrılışı  geliyor gözümün önüne... :claps: :claps:

Çevrimdışı dogu1903

Sezonun  ilk kupasını aldık. Hadi devamı gele inşallah :)

yok abi bence ikinci kupası ilk kupaları önder hoca dağıtmıştı  :)

Çevrimdışı izorlu85

Aziz Yıldırım Ersun Yanalı kovar bu gece :evillol:

Aziz bu sefer fırça atmaz futbolculara dalar hepsine ağız burun  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı izorlu85

yok abi bence ikinci kupası ilk kupaları önder hoca dağıtmıştı  :)

ben anlamadım onuuuuu  :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Çevrimdışı dogu1903

Chelsea Tv izlemeye devam ediyorum dönüp dönüp fenere attıkları golü gösteriyorlar  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

hahha aynen diego costa nın golünü baya gülerek tekrar tekrar seyrettiler  :lol: :lol:

Çevrimdışı izorlu85

Stada dönecek olursak iyi beton döktüler yeni açıkda haa fışkırtıcının dalga bi o tarafa bi bu tarafa dönüp duruyor.. 
@aktar_ismail işleri devir aldı galiba. Yada obitaşçılara nasıl bi karışım hazırladı  ise artık  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı izorlu85

hahha aynen diego costa nın golünü baya gülerek tekrar tekrar seyrettiler  :lol: :lol:

:ebebe: :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı Kemal

Belhanda mutlaka alınmalı , bu takımda çok iş yapar şuandaki Beşiktaşı *2 yapar , Gökhan Töre'nin yuları iyi tutulmalı , takımda gece sabahlara kadar gezen adamlar gitti çok güzel ahenk yakalanıyo Töre'de buna uymalı, hatta Belhanda'yı bundan da çok istiyorum mantalitesi Ba - Saw tarzında biri, Töre tarzı gece gezmesi hasta biri gelirse yine Fernandeste olduğu gibi voltranı oluştururlar ve yanlarına mutlaka başka futbolcularıda takarlar. Belhanda bu yüzden mutlaka gelmeli.  Ba'la hatta Saw da takılsın evden işe işten camilerimize- türbelerimize gitsinler , alkolden , karı kızdan , gece hayatından uzak , yatırımlarını yapıp vücutlarına iyi baksınlar , daha ne isteyelim .

Çevrimdışı FARUK

Obitasta hizlanma var yeni acik kapali ustte kalip hazirlaniyor rampa cevresindede kaliplama var ayrica kaliplanan 2 yerde kat demiri oruluyor temel orumude var genis alanda

Etiketler: