Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7499494 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Volkan Başaran

Akyazı stadyumunu gördüm..

İsmi değişmiş bugün. Şaka gibiler. Koyu Fenerbahçeli bir insanı oraya isim ettiler..

Statlarıda cidden iğrenç duruyor

not: değişiklik stat adını kapsamıyor sadece kompleksin adı değişti
[ Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 18:27:20 Oktay ]
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Haldun

Bu anadoluya yapilan stadlarin catinin hepsi ayni hepsi de cok hizli montajlaniyor niye bu kadar hizli gidiyor ucuza mi malediliyor bilen var mi acaba

Çevrimdışı Efe

mustafanın fotoları heyecanla bekliyorum bakalım eski açıkta neler yaptılar  :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi ugurkartalizma

Bu anadoluya yapilan stadlarin catinin hepsi ayni hepsi de cok hizli montajlaniyor niye bu kadar hizli gidiyor ucuza mi malediliyor bilen var mi acaba

hemen hemen hepsi düz zemin üzerine yapılıyo bizdeki gibi toprak boşaltıyım kazık çakıyım olmadı birçoğunda ve benim dikkat ettiğime göre yapıların genelinde bizimkinin yarısı kadar anca demir kullanılıyor ve betonlar çok ince duruyor

Çevrimdışı Haldun

hemen hemen hepsi düz zemin üzerine yapılıyo bizdeki gibi toprak boşaltıyım kazık çakıyım olmadı birçoğunda ve benim dikkat ettiğime göre yapıların genelinde bizimkinin yarısı kadar anca demir kullanılıyor ve betonlar çok ince duruyor
yapilmisken 1 level ustu kalite yapilsa keske bi bakiyorum ortada cati yok 1 ay sonra bakiyorum cati bitmis ilginc gercekten sadece bursanin catisi uzun surdu

Çevrimdışı Deniz

İyi aksamlar.yeni inonunun koydugu fotoya gore yeni acikta bayagi is yapilmis yine
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

Hoşbulduk. Sana Necmi abiye, Mustafa'ya, mabete, salvadora, Efe'ye, diğer emeği geçen herkese geç kalmış bir teşekkür borçluyum. Eyvallah :)
:hosgeldin

Çevrimdışı Efe

yapilmisken 1 level ustu kalite yapilsa keske bi bakiyorum ortada cati yok 1 ay sonra bakiyorum cati bitmis ilginc gercekten sadece bursanin catisi uzun surdu

en sıkıntılı çatılar bursa ve bizde var diğerleri senelerdir yapılan çatılar çeliği yerine tak üstüne döşemesini ser o kadar bizde milim hata olmadan yerine kaldırılacak çatı sıkıntılı günler bizi bekliyor ama çatı havaya kalktı mı bi oh çekeriz forum olarak :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Ardau

Bu prekastların içerisinde Demir bulunuyor mu? Yoksa direk kalıp beton mu? Eğer sadece betonsa ilerleyen zamanlarda ortadan kırılma olasılığı yok mu?
Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimdışı mduru

birde mesela akyazı stadı birtek zeminde geniş bir katı var gerisi sadece tribün bizim satdda ise yeni açık ve eski açık toplamı bir stad kadar ediyor

Çevrimdışı dropoon

stadımızın aynı yere yapılması bile büyük başarı olay sadece kat çıkıp beton dökmek değil. şehrin ruhu olmadıktan sonra kim ne yapsın 10 km şehir dışındaki stadları

Çevrimdışı harunmustak

mabet yetiş.
1- Eski açıkta kalkan rampda pazartesiye kadar ne işlem yapılacak?
2- Giriş nereden olacak? yine numaralı eski açık birleşimi mi yoksa eski açık acil çıkıştan mı?
3- pazartesiye kadar beton işi olmayacak mı?
4- pazartesiye kadar yeteri kadar demir malzeme vs. var mı?
5- her bölümün projesini paylaştın eski açık rampanın oldugu yeri ve eski açığıda paylaşta meraktan kurtulalım. teşekkürler saygılar
@bjk_mabet @Necmi @Efe
Mustafa Pektemek gibiydin sevgilim, ne yaptığın belli değildi...

Çevrimdışı Efe

mabet yetiş.
2- Giriş nereden olacak? yine numaralı eski açık birleşimi mi yoksa eski açık acil çıkıştan mı?
5- her bölümün projesini paylaştın eski açık rampanın oldugu yeri ve eski açığıda paylaşta meraktan kurtulalım. teşekkürler saygılar
@bjk_mabet @Necmi @Efe

araç girişi olmayacak doğal olarak betonda sınırlı olur şuan çalışıyorlar demir örümü var sabahtan beri arka bölümde eski açığın tabi tam nasıl bi işlem yapacaklar pazartesiye kadar onu mabet daha iyi bilir :icool: :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Yahu benim karışımlarım bile bu kadar karışık değil  :evillol:
bu statın içine giren kaybolur :D

Çevrimdışı Haldun

en sıkıntılı çatılar bursa ve bizde var diğerleri senelerdir yapılan çatılar çeliği yerine tak üstüne döşemesini ser o kadar bizde milim hata olmadan yerine kaldırılacak çatı sıkıntılı günler bizi bekliyor ama çatı havaya kalktı mı bi oh çekeriz forum olarak :eyes
aynen bizim ki zorlu ve guzel olacak cati keske yeni yapilan stadlara da daha ozenli bise yapsalardi tribunler modern ama cati isi sanki bi 30 yil oncenin teknolojisi gibi

Çevrimiçi Necmi

mabet yetiş.
@bjk_mabet @Necmi @Efe
1- Düzenlenip yeniden aktif edilecek şu an oraya demirlenip beton dökülüyor pazartesine kadar sürecek
2- Giriş sanırım gene aynı yerden olacak daha sonrada numaralıda boş bıraktıkları yere kaydıracaklar
3- Kısmi olarak beton işi var dışardan uzanabildikleri yerlere yapacaklar
4- Bayağı bir demir stokladılar ama yetermi bilemiyorum eski açık köşeye gider çoğu prekast falanda stoklandı :)
5- Bencede paylaşsın :tabe:

Çevrimiçi Necmi

Bu prekastların içerisinde Demir bulunuyor mu? Yoksa direk kalıp beton mu? Eğer sadece betonsa ilerleyen zamanlarda ortadan kırılma olasılığı yok mu?

:D içinde demir olmasa yolda gelirken kırılır yerine montajı beklemez

Çevrimdışı BRK

Su ust kat merdiven cikislari, o video ilk ciktiginda soylemistim ama demekki kimse benni dikkatte almadi :( :p

Çevrimdışı megiddo

bu ne saçma mimaridir ya.

http://lh6.ggpht.com/-loQTvXUmsOw/VArYvwHQ2QI/AAAAAAAAMVk/JVLrrWtnHK0/w1600/Image00010.jpg

resim büyük ve çokca alıntı yapıldığı için link şeklinde düzenledim...
Akyazı stadının o localarını görünce zaten bu kadar çirkin bir stad yapmayı nasıl başardılar diye soruyorum kendime, bir stad ancak bu kadar biçimsiz yapılabilirdi, stadın içine apartman yapmışlar sanki bütünlük yok düzen yok, stadın köşeleri de bizimki oval kıvrımlı değil düz kesik yapılmış o da çirkin olmuş bence, iyi ki stadımızı gsb ve tokinin mimarlarına emanet etmemişiz.

Çevrimdışı Ardau

:D içinde demir olmasa yolda gelirken kırılır yerine montajı beklemez
:lol: pek anlamıyorum ben bu işlerden abi. Neyse doğru mantık kurmuşum :tabe:
Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimiçi Necmi

Akyazı stadının o localarını görünce zaten bu kadar çirkin bir stad yapmayı nasıl başardılar diye soruyorum kendime, bir stad ancak bu kadar biçimsiz yapılabilirdi, stadın içine apartman yapmışlar sanki bütünlük yok düzen yok, stadın köşeleri de bizimki oval kıvrımlı değil düz kesik yapılmış o da çirkin olmuş bence, iyi ki stadımızı gsb ve tokinin mimarlarına emanet etmemişiz.
evet eski açık biraz kısa oluyor diye söylenmeyen kalmadı ya birde böyle bir şey yapsalardı :bandit: tribün tribün değil çatı çatı değil pazar alanlarına benziyor maç dışında pazar kuracaklar herhalde :D yerin müsait parada harcıyorsun yap bir sanat eseri o kadar emek ve para harcanıyor yazık değilmi?

Etiketler: