Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 225 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7474059 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Eski acik rampa cizimini bu gece yayinliyacam :)
Abi özlettin kendini yahu buralara gelmen için 1 büyük mü açalım illa @bjk_mabet  :evillol:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı CanEmre

abi galiba perde falan çekip tekrar toprak dolduracaklar gibi geliyor bana rampaya :)
çift yüz perde olacak ama oradaki?? daha da mı alacaklar rampayı? neyse gaceyi bekliyelim de planı görelim  :D
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı sallapati

@CanEmre eline ayağına sağlık

bu rampada saçmalamışlar madem alıyorsun tam al bitsin o iş

aynen katılıyorum.. şimdi oraya beton atarken betona toprak karışacak.. sonra beton döktükten sonra demir filizlerinden nasıl toprak alacaksın??

Çevrimdışı bjk_mabet

Abi özlettin kendini yahu buralara gelmen için 1 büyük mü açalım illa @bjk_mabet  :evillol:
elim kirli şu meze işi bi bitsin aticam resmi :)
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimiçi Necmi

abi galiba perde falan çekip tekrar toprak dolduracaklar gibi geliyor bana rampaya :)
iyide orda perde görünmüyor eğer proje değişikliği olmadıysa perde yapılırsa ambulans çıkışını nasıl verecekler :alala:
zaten stad dibe kadar gelmiyor sanırım orda bir plan değişikliği var yada gene saçmalıyorlar gerçi oralar kaba bittikten sonra düzenlenebilir
yeni açık tarafındaki otopark girişi aktif olacak tırların dışındaki araçlar girebilir diye tahmin ediyorum

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı denilanz

yönetimde karadenizliler varki böyle arada genlerine bi ugrayıveriyorlar:D
Konu Dışı: Belki burada da Karadenizliler vardır. Espri olsun diye dediğini tahmin edebiliyorum ama yapmasak böyle şeyler daha iyi.

Çevrimdışı sahinnd

İyi akşamlar :)  Nedir bu rampa meselesi ?
Efsane yazdın tarihe BEŞİKTAŞ , Aşık Oldum Renklerine BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı bjk_mabet

Konu Dışı: Belki burada da Karadenizliler vardır. Espri olsun diye dediğini tahmin edebiliyorum ama yapmasak böyle şeyler daha iyi.
Bende karadenizliyim :)
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı CanEmre

yönetimde karadenizliler varki böyle arada genlerine bi ugrayıveriyorlar:D
Karadenizli işi değil bu. Olsa ben karadenizliyim ben çözerdim  :lol: :lol: :lol:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ozan062

yokbee bu cok normal birsey,sıcak ortam var burda, tabiki anlayıslı olmak gerekir ama benim söylemim sakata gelmiyor rahatım bu konuda:))  :icool: :ok:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı BRK

Yeni açıkta da ikinci rampanın alt kısmına tabla yapılmış demir örtülmeye başlanmış, ikinci rampa ne zaman biter acaba?
goremedim ben 2. rampayi, tam nerde?

Çevrimdışı Deniz

ysariusta

• Ziyaretçi

Karadenizliler böyle şeylere gülüp geçer. Mesele milletin neşesi yerinde olsun. Güzel uşaklardır.

Çevrimdışı TURKahvesi

Mabet proje paylaşacam deyince ben :  :lol:

İsmail'in çocukluğuna benziyor sanki  :lol:

Çevrimdışı dropoon

vodafone ceo sunun elindeki tablette tüm koltuklar siyahtı yanılmıyorsam. iki ayrı renk yerine siyah daha ihtişamlı duracaktır bence umarım değiştirmezler. ayrıca tribüm koridorları beyaz olduğundan gerekli olan tüm renklerde toplanmış olacaktır. :ok:

Çevrimdışı quentine83

köşedeki temel betonu nereye kadar geliyor.resimden pek anlaşılmıyor.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Efe

iyide orda perde görünmüyor eğer proje değişikliği olmadıysa perde yapılırsa ambulans çıkışını nasıl verecekler :alala:
zaten stad dibe kadar gelmiyor sanırım orda bir plan değişikliği var yada gene saçmalıyorlar gerçi oralar kaba bittikten sonra düzenlenebilir
yeni açık tarafındaki otopark girişi aktif olacak tırların dışındaki araçlar girebilir diye tahmin ediyorum

abi temelin yanına bişey çekmeden araçlar girip çıkamazlar toprağı tutacak hiç bişey yok yada temeli örüp üstüne toprak mı atacaklar :alala: :alala: mabet paylaş bence fotoyu kafayı yeemeden :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

ysariusta

• Ziyaretçi

Mustafa'nın fotoğrafları üstüne Madet'in kesitleri derken bekle babam bekle.  :bandit:

Etiketler: