Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 57 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5113864 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı ers1903

Çevrimdışı kivanc

@Efe abi kaç semer kaldı acaba bu son gelen semerlerden sonra takip edemedim sayılarını

Çevrimdışı Efe

@Efe abi kaç semer kaldı acaba bu son gelen semerlerden sonra takip edemedim sayılarını

heralde 7-8 tane falan kalmisti bugun bitmesi muhtemel yarin yeni inonu fotosunda goruruz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sedat_BJK

Trt3 spor nevzat demir zeminini tanitiyor.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Kemal

heralde 7-8 tane falan kalmisti bugun bitmesi muhtemel yarin yeni inonu fotosunda goruruz

Bitsin artık içimiz disimiz semer oldu

Çevrimdışı Efe

Bitsin artık içimiz disimiz semer oldu
aynen oyle sagimiz solumuz icimiz disimiz ne semermiş :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı kartalpençesi

Beşiktaşın maçı var. Bence ideal 11le çıkılır bide boyko ve delgado olur kadroda ezer geçeriz Bucayı. Biletlerde tükenmeye başlamış  :ishock:
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kartal Ç

Stadımıza gelir amaçlı bi organizasyon daha buldum  :D Drone yarışları  :super:
Dünyada yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı.

Drone yarışları ligi yarışlarından biri miami dolphins stadında yapılmış mesela.
Bizim adımıza popular demand katılsın  :tabe:

Çevrimdışı kartalpençesi

SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı kutalmis.pinar

T kedi yolu 4 köşeye kaçar tane takılacak?
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı burakkk1903

bu belediye stadı dediğiniz yer sürüngen arena mı  :evillol: :evillol: :evillol:
aynen kardeşim sürüngen belediye stadı " arena" demek istemiyorum oraya 😂😂 koltuklarıda sokak bankları gibi bursa büyükşehir belediyesi yazıo 😂
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, Kimsenin adamı olmayın...
 Süleyman SEBA

Çevrimdışı TURKahvesi

Stadımıza gelir amaçlı bi organizasyon daha buldum  :D Drone yarışları  :super:
Dünyada yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı.

Drone yarışları ligi yarışlarından biri miami dolphins stadında yapılmış mesela.
Bizim adımıza popular demand katılsın  :tabe:

wowwww harika dostum
bayılırım böyle şeylere
umarım yeni mabedimizde böyle güzel organizasyonlara imza atarız.

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı FARUK

Selamin aleyküm Büyük Beşiktasımizin Vefakar taraftarlari!

Çevrimiçi Necmi

Bu is riskli bir is. Vurursun bomba cikar kahraman olursun. Vurursun bomba cikmaz mesleginden geleceginden olursun. Vurmazsin bomba cikar insanlar hayatindan olur. Inan makul suphe yoksa kolay kolay da kimse o tetigi cekip hayatini karartmaz. Bu kararlar anlik alinir. Karari verdikten sonra da illaki birisi bu isten zarar gorur. Polisin kusuru varsa makul suphe olusmamissa o memura da gecmis olsun meslekten cikartilir yargilanir. Senaryo yazsanda kimse yemez.
zor meslek @Sedat_BJK her zaman eğitimcinin ve polisin maaşı yüksek çalışma sürelerinin kısa olmasını savunmuşumdur.
çok iyi psikolojik eğitimdende geçmeleri gerekiyor. En ufak bir şüphede bile bu işi yapmalarına engel olunmalı.
Bak bomba çıkmamış şimdi bomba taşımayan biri nasıl makul şüphe yaratır. Burda vuran polisin psikolojik durumuda önemli
en azından vurdukları yer gece ve kimsenin olmadığı sakin bir yer kalabalık bir yer olsa risk yüksek olurda
ne bileyim zor iş polis içinde zor. allahtan bacağından vurmuşlar. Vurulanada yazık adamın kaç ayına mâl oldu.
psikolojisini birde düşün bu dur ihtarı işi riskli bir iş dur ihtarına uymadı diye bir savunma olmaz insanlar sıkıntıda dalgın
bırak sesi yanına gidip dürtüyorsun farketsin diye

Çevrimdışı kadir137

Abi sanki kedi yolu var tırda. Çatının parça sayısı limitte sonsuza gidiyor şu an :D
Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimiçi Necmi

biri stadın ışıklarını kapatsın
ışığı gören malzeme getiriyor :bandit:

Çevrimdışı FARUK

Abi sanki kedi yolu var tırda. Çatının parça sayısı limitte sonsuza gidiyor şu an :D
Evet kedi yolu gelmiş
Ayrıca iç kısımdan dışarı uzanan bir kedi yolu daha ekleniyor ucuna sol üstte görülüyor
Koltuk montajı da ilerliyor Kapalıda

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Güncel
Kapali ustte Vodafone Arena yazisinin sag ve solundaki Bloklarda da koltuk takma islemi tamamlanmis :ishock: :ishock: :ishock:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BlackEagle26

Şu açıdan bakınca pixellerin bitmiş halini düşündümde bitince hoş olacak :ok:

Çevrimdışı Efe

çember haric 12 kedi yolu dogruymus 42 de cemberde
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Karabay

Evet kedi yolu gelmiş
Ayrıca iç kısımdan dışarı uzanan bir kedi yolu daha ekleniyor ucuna sol üstte görülüyor
Koltuk montajı da ilerliyor Kapalıda
semer olmasında kedi yoluna rağzıyım.