Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5113822 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Stadyumla ilgili bu güne kadar ne çatallar , ne eski açık tribünün alçakta olması , ne rulo çim ne pixel veyahut başka bişey beni rahatsız etmedi etmezde zaten bu tip ufak ayrıntılara takılacak bişey görmüyorum projesi çizilmiş herşeyin en güzeli en özeli düşünülmeye çalışılmış çok büyük bir emek var binbir türlü sıkıntı var sonuçta gireceğiz içine ve 90dk boyunca ne pixel ne başka bişey umrumuzda olmayacak bile.. O yüzden burdan herkes ancak kendi fikrini beyan eder ama fikir ile ortalıgı karıstırmaya sanki sarı lacivert - kırmızı koltuk takılmış gibi konuşmalar yapmaya gerek yok. O stadı kazandırmaya çalışanlarda en az bizler kadar Beşiktaş lı ve Gece gündüz kafa yoruyorlar o yüzden her zaman bu tip gereksiz tartışmalar can sıkıyor.

ne zaman forumda stat bölümüne girsem her daim yapılan işten memnuniyetsiz olan bi kısım var insan gerçekten hayret ediyor.

Tek dileğim en kısa sürede açılıp artık maçlarımızı oynamamız başkada bi durum söz konusu değil.
Biliyorum ortaya soyledin bunu ama ustume alindim ve cevaplayayim

Daha oncede soyledigim gibi su stadda begenmedigim tek nokta pixel oldu onun haricinde her yeri her noktasi mukemmel en iyi ve en kaliteli malzemeler ve en guzel renkler kullanildi

Eski acigi soylemiyorum cunku orasi bizim elimizde olan bir sebepten dolayi oyle olmadi , Sacma sapan bir ZORLAMA ile oyle yapmak zorunda birakildik fakat bu zorlamaya ragmen ortaya yinede cok guzel bir tribun cikti..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Iskece_Kartali

Yalniz ben kendimde girdim sahanin icine ve tribunlere :bandit:

Evet bosken bile insanin uzerine uzerine geliyor tribunler gercekten asiri dik en ust kata cikamadim gerisini sen dusun abi Tabi ozaman koltuklar ve korkuluklar takilmamisti inan asagiya bakamiyorsun basin donuyor diklikten bu dediklerimi stada goren diger arkadaslarda teyit edecektir ki cogu teyit etti zaten

Ben saha dik değil demedim dostum o konuda şüphe yok zaten. benim dikkat çekmek istediğim konu başka. tribün ne kadar dik olursa olsun koltuk rengi ve dizaynı ne olursa olsun rakibin üzerine üzerine çökmek için o koltukların full olması lazım taraftarsız baskının bir anlamı yok. işte bu noktada da koltuk renk ve dizaynı zaten önemini yitiriyor  :busted_cop: neyse forumu fazla meşgul etmeyelim bu konu ile. şu anda önemli olan semer ve kedi yollarının bitmesi. o konuda ne kadar sürelik bir çalışma kaldı biri bizi aydınlatsaydı çok iyi olurdu  :alala:

Ya damalı yaparlarsa yunus daha kötü olursa :D  :evillol:
Bundan daha kotusu zaten Damali olurdu

Damaliyi gosterip Pixel yapmak = Ölümü Gosterip Sitmaya Razi etmek :bandit:

güzel güzel modern görünüyor tam bitsin komple çok daha güzel görünecek sizde alışacaksınız :icool:
Alismak sevmekten daha zooorr geliyoor :evillol:
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2016, 20:19:38 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı YunusEmre

@Yunus Emre Dökmeci arkadaşım tecavuz ediyorlar zevk almaya bak artık sen de rahatla biz de rahatlayalim artık  :evillol: :evillol: :steamed:

Çevrimdışı Efe

gelmesin artık efe yetti bitti gari kedi yolu semer :D  :evillol:
inşallah gelmez de hafta içi bitirirler
Şampiyon Beşiktaş JK

ysariusta

• Ziyaretçi

"Atatürk" isminin verilmesi konusunda bende bir kaç sosyal paylaşım sitesinde rastladım. Hatta böyle şeyler talep eden renkli sever arkadaşlarıma da "kendi işinize bakın leeyn" şeklinde höykürdüm. Biri batıyor öteki, müstemleke memleketler gibi bir diktatör tarafından gasp edilmiş bizim stadın ismine takmışlar. Kimse benden daha çok Atatürkçü olmasın; önce bu statlara ve ana caddelere neden Ulu önderimizin adı verildi ona bakmak gerekiyor. 80 darbesi sonrası her ilin alanında en büyük en yeni en en en şeylerine "Atatürk" ismi verildi. Örneğin tüm illerimizde olan (Bolu'da en büyük cadde İzzet Baysal'dır, başka var mı bilmiyorum) Atatürk caddeleri, bulvarları. Atatürk Havalimanı, Atatürk statları da böyle isimlendirilmeye başlıyor.
Bir şeyin değerini düşürmek için yapılacak en iyi şey onun sayısını arttırmaktır. Nasıl ki buradaki herkes her sabah "Türküm, Doğruyum, Çalışkanım Ülküm yükselmek ve ileri gitmektir" diye yemin ettiyse de bir çoğumuz bun özelliklerin bir kaçına sahip değildir. Çok söylersen sıradanlaşır. Dikkat etmezsin. O andı her sabah değil örneğin senede bir kez söylersen insanlar dikkat eder. Örneğin önceden sadece milli maçlarda söylenen İstiklal Marşı şimdi her maçta söyleniyor. Milli marşını cep telefonu müziği yapan adam var (vallahi var) sıradanlaşıyor. Değersizleşiyor. DEĞERSİZLEŞTİRİLİYOR. Kasıtlı yapılıyor.

Şimdi bir de eski stadımızın geçmişine bakarsanız Mithat Paşa Stadı, Dolmabahçe Stadı ve bir kez kaldırılmış sonra tekrar konulmuş İnönü Stadı. Hep siyasi bir takım değişiklikler bunlar.

Ülkenin geçtiği sürece bakarak bu ayak oyunlarına kanmadan, kulübün tarihine yakışan, sporcu kişiliği olan, mili mücadelede yer almış Şeref Bey'in isminin hemde bizim Çırağan Saray'ının bahçesinde bulunan eski stadımızın da ismi olması nedeniyle çok daha yerinde olacağını düşünüyorum kendi adıma.

Atatürk'ü sevecekseniz önce bir Anıtkabire gideceksin. Bir bakacaksın, hangi kitapları okumuş, onları mümkün mertebe okuyacaksın. "Nutuk" bir okunacak. Sonra oradan Gençliğe Hitabe kısmını bir daha okuyacaksın. Bence oraya buraya yazmaktan çok daha akıllıca olur.  :ok:

Çevrimdışı ZEKI

Bursa bile tepki gostererek koltuklari duzelttirdi

Gerekli mercilere twityer , Facebook , Onstagram ve Vodafone arema resmi hesaplarina en sert sekilde tepkimizo belirtelim bu tasarim mutlaka degismeli

Degismiyorsa bile yariya kadar olmamali 2-3 sira gecisli olmalo bu yonde tepki gosterelim..
@Yunus Emre Dökmeci pixeli sen begenmiyorsun diye butun taraftarlar begenmiyor algisini nerden cikartiyorsun bunu anlamiyorum.
Sen degisitrilsin diye tepkini veriyorsun bende boyle devam etsin diye mail atiyorum ne olacak.
Kendi fikirlerinizi, zevklerinizi herkesin zevki ve fikri diye beyan etme aliskanligindan vaz gecin.
Soylenen bir laf vardir. Zevkler ve renkler tartisilmaz diye. Senin begenmedigini ben begenirim, benim begenmedigimi de sen begenmezsin.
Herkesin farkli farkli dusunceleri vardir ve olmalidir da.

@Yunus Emre Dökmeci pixeli sen begenmiyorsun diye butun taraftarlar begenmiyor algisini nerden cikartiyorsun bunu anlamiyorum.
Sen degisitrilsin diye tepkini veriyorsun bende boyle devam etsin diye mail atiyorum ne olacak.
Kendi fikirlerinizi, zevklerinizi herkesin zevki ve fikri diye beyan etme aliskanligindan vaz gecin.
Soylenen bir laf vardir. Zevkler ve renkler tartisilmaz diye. Senin begenmedigini ben begenirim, benim begenmedigimi de sen begenmezsin.
Herkesin farkli farkli dusunceleri vardir ve olmalidir da.
Tamam abi ben beğenmiyorum iste kendi fikrimi söylüyorum ve gerekli mercilere butun hesaplara bu yonde mesaj atacagimi soyluyorum benim gibi bunu begenmeyenleride bu hesaplara mesaj atmaya davet ediyorum bunda sikinti olan ne ?

Çevrimdışı ZEKI

Tamam abi ben beğenmiyorum iste kendi fikrimi söylüyorum ve gerekli mercilere butun hesaplara bu yonde mesaj atacagimi soyluyorum benim gibi bunu begenmeyenleride bu hesaplara mesaj atmaya davet ediyorum bunda sikinti olan ne ?
sikinti yok bende begenenleri mail atmaya ve boyle devam etmeye davet ediyorum ve mail atiyorum. Hatta subat ayindaki divan toplantisinda bizzat baskana kendim iletecegim  :ishock: :ishock:
Bosver o koltuklari degistirmek bir gunluk is gun gelir farkli tasarima gecilir takip cikartmasi iki dakika seneye farkli bir tasarim yapariz. Abakus sisteminin en buyuk avantajida bu oldu zaten

Stadin ismi konusunda bende sahsi fikrimi ileteyim. Stadin isminin onune (bana gore) gelebilecek isim SEREF BEY olmalidir.

Çevrimdışı emre1

pikseli sen beğenmiyorsun die herkeside mi beğenmiyor sanıyosun falan filan bunlar artık demode oldu abi göz var nizam var eminim sokaktan 100 kişi çevir bi pikseli göster bide düz beyazı 51 kişi bile beyaz derse konu kapanır 49 kişi hiç bir anlam ifade etmez. buda buna benzer. pikseli seven 100 kişiyse sevmeyen 200 kişidir adım gibide eminim. o yüzden sen sevmiyosun die kimse sevmiyomu sanıyosun falan anlamsız şeyler çoğunluk sevmiyosa azınlığın pek bi anlamı yok

Çevrimdışı ZEKI

pikseli sen beğenmiyorsun die herkeside mi beğenmiyor sanıyosun falan filan bunlar artık demode oldu abi göz var nizam var eminim sokaktan 100 kişi çevir bi pikseli göster bide düz beyazı 51 kişi bile beyaz derse konu kapanır 49 kişi hiç bir anlam ifade etmez. buda buna benzer. pikseli seven 100 kişiyse sevmeyen 200 kişidir adım gibide eminim. o yüzden sen sevmiyosun die kimse sevmiyomu sanıyosun falan anlamsız şeyler çoğunluk sevmiyosa azınlığın pek bi anlamı yok
Bu konuya nerden vardin? pixeli seven 200 kisi sevmeyen 100 kisiyse?
Neyse cokda uzatmanin bir anlami yok. Kolaylikla degiseblecek ve taraftar doldurdugu zaman hic bir anlam ifade etmeyecek pixe tartismalarini bitirelim.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bir sorum var her tribunun kac koltugu var ve tribunlerin kac sira oldugunu lutfen
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2016, 20:57:55 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı denilanz

Hah, tam günümüz Türkiye kafası. Azınlıksan hiçbir şeysin. Üstelik çoğunluk olduğuna da kendi karar veriyor. Çok ilginç!

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Pikselli - Pikselsiz tartışmaları  Obitaş-Çiçekler atışmalarına dönüyor ve sıkıcı oluyor haberiniz olsun.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı emre1

Hah, tam günümüz Türkiye kafası. Azınlıksan hiçbir şeysin. Üstelik çoğunluk olduğuna da kendi karar veriyor. Çok ilginç!
günümüz türkiye kafasıyla ne alaksı var ya bu böyledir Beşiktaşa başkan seçilirkende böyledir türkiyeye iktidar seçerkende mahallede top oynarkende kim çok oy alırsa Bjk ye o başkan seçilir hangi parti çok oy alırsa o iktidar olur mahallede 10 kişinin 6 sı şu çoçuk bizle top oynmasın derse takıma alınmaz kural bu ben mi koydum napıyım yok onun kafası yok bunun kafası sen kendi kafana bak önce bi

Çevrimdışı Karabay

Pikselli - Pikselsiz tartışmaları  Obitaş-Çiçekler atışmalarına dönüyor ve sıkıcı oluyor haberiniz olsun.
tamam işte aynı şeyi söylüyoruz. pikseli sevenler burada sürekli "çok güzel oldu. çok güzel oldu" demiyor. pikseli sevmeyenler de sürekli "çok kötü oldu. çok kötü oldu" demesin artık.

koltuk takılı alan büyüdükçe piksel daha güzel görünüyor. biraz beklemekte fayda var.

Çevrimdışı capo di capi

Pikselli harika duruyor. Çok şık bence.  :ok:
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı tangaz

@denilanz  & @emre1 , stadı anlamlı kılan dolu tribünlerdir yoksa 100binlik stad yapsak koltukları altın kaplama olsa nafile. böyle bir konu için birbirinizin kalbini kırmayın.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ZEKI

tamam işte aynı şeyi söylüyoruz. pikseli sevenler burada sürekli "çok güzel oldu. çok güzel oldu" demiyor. pikseli sevmeyenler de sürekli "çok kötü oldu. çok kötü oldu" demesin artık.

koltuk takılı alan büyüdükçe piksel daha güzel görünüyor. biraz beklemekte fayda var.
:ok: :ok: :ok: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı AigleBordeaux

[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2016, 22:25:55 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı rubi_tobin

Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı attila_metu

Bence de yeni acikdaki piksel kapaliya gore daha kotu duruyor. Sebebi de (yine bence) pikselin kapalida yumusak gecis seklinde sonlanmasi ancak yeni acikda tek bir hatta sonlanmasi. 

Çevrimdışı burakkk1903

Abi şu isim muhabbetini bitirseniz çok gereksiz tartışıyorsunuz bazı şeylerin tadına varın.Anı yaşayın şöyle olsaydı böyle olsaydı  demeseniz ismi "a" olmuş "b" olmuş bunları düşünen elbet vardır beşiktaşın adına yakışır bi isim koyarlar illaki.
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, Kimsenin adamı olmayın...
 Süleyman SEBA

Çevrimdışı ZEKI

Arkadaslar bilgiler cok guzel, paylasimlarinizla hepimiz cok guzel bilgiler ogreniyoruz. Paylasimda bulunan arkadaslara sahsen tesekkur ediyorum. Bu bilgilerin kalici olmasi acisindan bu paylasimlarinizi stad basligi disinda baslikta yapsaniz. Konu stadin isminden cikti baska bir yone kaymaya basladi.