Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 237 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5137538 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı MustafaKync

Bu resimde ne kadar semer kaldığı belli oluyor.

Çevrimdışı sallapati

Valla ya can damarimiz kesildi
sabahtan beri siteye girmeye çalışıyorum nasıl panik yaptım, boşluğa düştüm belli değil  :bawling: :D

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sallapati

Semer sayisi 84 dimi @efe .. 25 tane mi kaldi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dorukkaymak

Çevrimdışı can1903

Pikseller gerçekten sınıfta kalmıs kapalıdaki gibi güzel gelmedi
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı heart

... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı kutalmis.pinar

başkan mı açıkladı yoksa stadyumda çalışanlardan mı öğrendin.
başkan söylemişse martın ilk haftası diye çevirebiliriz  :evillol:
yok gördüm kimse söylemedi.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı dorukkaymak

Yeni acikta piksel degil resmen yari yariya karmasa yapmislar. piksel dedigin azicik 3-5 farkli ortaya olur gecis yaparsin. yeni acik tamamen saklabana dondu asagidaki damaliyla beraber bu yeni piksellerle.

benim gozumde pikseller :)

[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2016, 21:15:10 dorukkaymak ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Forum bir daha böyle kötü şakalar yapma. Lütfen. :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Apocalyptica

Bir anketle koltuk dizaynini sorup taraftarin fikrini almak o kadar zormuydu...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Mabet seni seviyoruz lutfen gel.tülaaaayyyyyy

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mhmtkartal

iyi akşamlar dün cevabını alamadım sorumun . Merak ettiğim Ahmetx abinin dediğini gerçekleştirilebilir mi mühendislik olarak bizim statta ( bir köşe yırtığının açılır kapanır tribün şeklinde olması) stat daha inşaat halinde iken yönetime yakın arkadaşlar sorsa bu konuyu yada sosyal medyada bi hareket başlatsak. Çatal merdiven bence bizim forum sayesinde değişti.
Son olarak da şunu sorayım eski açık gerçekten izin alınır ise yükseltilebilir mi?  nasıl yapılabilir ki orada bi tribün izin alınsa bile

Çevrimdışı Popular Demand

@Necmi @ZEKI  @MURAT  @KUMANOVALI  @sallapati

Yarın 15:30 gibi drone çekimi için stattayım inşallah.

Giderken haber ver demiştiniz abi, ona istinaden  :)
          [img width=41

Çevrimdışı Anıl

iyi akşamlar dün cevabını alamadım sorumun . Merak ettiğim Ahmetx abinin dediğini gerçekleştirilebilir mi mühendislik olarak bizim statta ( bir köşe yırtığının açılır kapanır tribün şeklinde olması) stat daha inşaat halinde iken yönetime yakın arkadaşlar sorsa bu konuyu yada sosyal medyada bi hareket başlatsak. Çatal merdiven bence bizim forum sayesinde değişti.
Son olarak da şunu sorayım eski açık gerçekten izin alınır ise yükseltilebilir mi?  nasıl yapılabilir ki orada bi tribün izin alınsa bile
Çelik konstrüksiyon için kolonlara ankraj yerleştirildi yapılırken :)

Çevrimiçi murat

yarın edirneye gitmezsem oradayım.@Popular Demand sallapati izmirden gelebilirmi  :alala: :D
[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2016, 21:35:50 MURAT ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Mabet seni seviyoruz lutfen gel.tülaaaayyyyyy

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nolursunn geeeeeelll. Zabağaca uyku uyuyamıyom tülaaaaaayy :kop: :kop: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ZEKI

PM attim haberleselim bende o saatlerde stadta olurum. @Popular Demand

Çevrimdışı mhmtkartal

kesin bilgi mi anıl bu daha önce tartışıldı ama yapılabilir mi gerçekten bu ankrajlar sayesinde bi de Allah için portatif yapılsın eski açık - kapalı arası bence çok şeyden önemli bu

Çevrimdışı tangaz

köşe yırtıkları ister bugün ister ilerde hidrolik açılır kapanır kapı yapılabilir bu  düz bir kapı da olabilir tribün de olabilir, mühendislik olarak sorun teşkil etmez. ikinci sorun olan eski açığın yükseltilmemesi başlı başına bir saçmalık tribünün kaç metre üstünde çatı var yükseklik zaten aşılmış durumda ama yükseltileceğine ben inanmıyorum, 1947'de İnönü yapıldığında da yükseltilmesi yıllarca konuşuldu ama başarılamadı. ben yükseltilmesine izin verilmez diyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mhmtkartal

köşe yırtığının yapılabilmesi çok fazla bi maliyet gerektiriyor olabilir mi ? biz düşündüysek bu işi yapan insanlar hayli hayli düşünmüşlerdir.

Çevrimdışı Anıl

kesin bilgi mi anıl bu daha önce tartışıldı ama yapılabilir mi gerçekten bu ankrajlar sayesinde bi de Allah için portatif yapılsın eski açık - kapalı arası bence çok şeyden önemli bu
Abi dediğim gibi ankrajlar konulmuştu ama yükseltilir mi onu zaman gösterecek :)

Çevrimdışı Gonzo

Türkiye'de bi örneği yok bunun, o yüzden ttf'nin de buna onay vermesi gerekiyor olabilir artı fen işleri artı vb. mevzuatı bilmediğimiz için buna cevap vermek anca bu işi kovalayan birileri varsa onlara ulaşmakla mümkün

Çevrimdışı mhmtkartal

Türkiye'de bi örneği yok bunun, o yüzden ttf'nin de buna onay vermesi gerekiyor olabilir artı fen işleri artı vb. mevzuatı bilmediğimiz için buna cevap vermek anca bu işi kovalayan birileri varsa onlara ulaşmakla mümkün

inşaat devam ederken keşke böyle bi adım atılsa sonra belki sıkıntı olur