Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 243 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5137728 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı ümit

Arkadaslar merhaba. Bugun izmirden istanbula geliyorum. Esim ve iki yegenimle. Stadimiz insaati pek yogun ve uygun degildir biliyorum ancak stad insaatimizi gormek icin baska da firsatim olacagini sanmiyorum. Bircok arkadasin da bir sekilde stadimiza girebildigini goruyorum. Bana bu konuda yol gosterebilecek olan var mi acaba. Cumartesi ve pazar da istanbulda olacagim. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

Çevrimdışı ahmetx

T kedi yolumuz hayırlı olsun , semerlerde geldiyse önümüzdeki hafta sonuna çatı işi biter inşallah.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı cursedofdragon

T kedi yolumuz hayırlı olsun , semerlerde geldiyse önümüzdeki hafta sonuna çatı işi biter inşallah.

mebranlar stada geldi mi abi ?

Çevrimdışı FARUK

içerden çekilmiş fotolar

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı ahmetx

kapalıdaki pikseller idare ediyordu ama yeni açık sınıfta kaldı

[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2016, 18:50:57 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı eaglearena

sanırım kedi yolu çıkışları 2 taraftan olacak. Yeni açık- kapalı köşesi , eski açık - numaralı köşesi
zaten oradaki son kedi yolları takılmamıştı ordan t çıkıyolar diye düşünüyorum
[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2016, 20:07:52 ZEKI ]

Çevrimdışı aktuğ

türkiye ile beraber bizim taraftar kitlemizde doğru orantılı olarak cahilleşmiş maalesef.bilgi yok ama fikir çok.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

bir sunucu sorunu yaşadık ama artık düzeldi :)

hepimize geçmiş olsun. iş yerinde mesai geçmedi walla :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Membran serimi Şubat'ın ilk haftası başlayacakmış.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı bjklimert_

çatı kaplamasına tahmini olarak ne zaman başlanır ve kaplama ne zaman biter ne kadar sürer bilgi verebilir misiniz TEŞEKKÜRLER İYİ AKŞAMLAR

Çevrimdışı tangaz

başkan mı açıkladı yoksa stadyumda çalışanlardan mı öğrendin.
başkan söylemişse martın ilk haftası diye çevirebiliriz  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Efe

zaten başlanmasi lazim semerler pazara biter gibi gorunuyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı MustafaKync

Tahminimce 10 - 12 semer kaldı  :halay: Şubatın ilk haftası membrana başlarlar.

Çevrimdışı Efe

başkan mı açıkladı yoksa stadyumda çalışanlardan mı öğrendin.
başkan söylemişse martın ilk haftası diye çevirebiliriz  :evillol:
başkan söylesede mart olmaz çati iskeleti artik bi supriz olmazsa bitti bi kac gune bitirip vincleri sokmeye baslarlar heralde 1 ay bos oturmaz etna gelip serer mebranlari ilk vincleri gonderelim sonra stadi bitirelim
[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2016, 19:58:18 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Hasan Tahsin

türkiye ile beraber bizim taraftar kitlemizde doğru orantılı olarak cahilleşmiş maalesef.bilgi yok ama fikir çok.
Forumun güzelliği burada  :) Bu gün birisi vietnam dilinde bir kaynak makinası resmi ya da ilanı eklemiş , forumun fikirlerini çok sevdim  :D
Bu arada Şeref stadında belkide beraber seyrettik Kahraman'ı , Ahmet 1 ve 2 'yi, Kör Tuğrul'u , Süleyman'ı , Sabri'yi , Sanlı'yı, Vedat'ı , Niko'yu malesef zekeriya'yı  :)
[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2016, 20:08:46 Hasan Tahsin ]
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

çatı kaplamasına tahmini olarak ne zaman başlanır ve kaplama ne zaman biter ne kadar sürer bilgi verebilir misiniz TEŞEKKÜRLER İYİ AKŞAMLAR
valla gelecek hafta sonu yada ondan sonraki hafta basi baslamalari cok muhtemel semerler ve kedi yollari biter bitmez baslanir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

1 tane t kedi yolunun uzunluğu kirişe uzanıyor mu acaba yoksa orayada mı 2 yada 3 tane kedi yolu gelecek ?

Çevrimdışı MustafaKync

Çevrimdışı Enver

Merhaba arkadaşlar Allah izin verirse pazartesi İstanbul'a gelmeyi düşünüyorum ve bu vesileyle stadımızı ziyaret etmek istiyorum. Sizlere sorum; stadın içine direk öyle girmemize izin veriliyor mu? yoksa bunun için özel bir program vs. falan mı oluşturuldu?

Çevrimdışı ZEKI

Arkadaslar resim yuklerken lutfen yuklediginiz siteye dikkat edin. Kendi fligranlarinin oldugu resimleri sitemizde yer almasini istemiyorlar. Fligransiz sosyal medya uzerinden buldugunuz veya kendi cektiginiz fotograflari yukleyelim. Sonra bizlerin kulaklari cinliyor.

Çevrimdışı idil

sabahtan beri siteye girmeye çalışıyorum nasıl panik yaptım, boşluğa düştüm belli değil  :bawling: :D
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı tangaz

başkan söylesede mart olmaz çati iskeleti artik bi supriz olmazsa bitti bi kac gune bitirip vincleri sokmeye baslarlar heralde 1 ay bos oturmaz etna gelip serer mebranlari ilk vincleri gonderelim sonra stadi bitirelim

görünen köy kılavuz istemiyor ben de farkındayım ve sana katılıyorum ancak başkana kalsa ocak ilk haftası vinçler sökülecek demişti hepimiz çatı da bir kaç kedi yolu kaldı sadece derken ardından 84 tane daha semer çıktı. benim geldiğimiz noktada artık gözüm korkuyor, sanki yeni yeni birşeyler gelecek çatıya takıp takıştıracaklarmış gibime geliyor...