Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 242 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5137740 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

diger semerler cok onceden gelip yeni acikta bekletildi parasal bi sikinti olsaydi onlarda gelmezdi yada az gelirdi sadece ondeki 2 semer neden bu kadar gec kaldi cevap 40 cm olayi ve catinin bu degisime nasil cevap verecegi sadece testler 6 ay surmustur bu onu ordan alalim yerine biraz kisasini takalim olayi degil maalesef milimlerle yapilan bir is en ufak hata catinin tamaminin ruzgarda veya yagista zarar gormesi demek o yuzden geciktigine adim gibi eminim parasal degil yani daha yeni cikiyor uretimden 168 tane aylar once geldi 84 tane mi para yuzunden bekletildi bu pek kafama yatmiyor acikcasi :)
Cok Net :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erdem Çözer

diger semerler cok onceden gelip yeni acikta bekletildi parasal bi sikinti olsaydi onlarda gelmezdi yada az gelirdi sadece ondeki 2 semer neden bu kadar gec kaldi cevap 40 cm olayi ve catinin bu degisime nasil cevap verecegi sadece testler 6 ay surmustur bu onu ordan alalim yerine biraz kisasini takalim olayi degil maalesef milimlerle yapilan bir is en ufak hata catinin tamaminin ruzgarda veya yagista zarar gormesi demek o yuzden geciktigine adim gibi eminim parasal degil yani daha yeni cikiyor uretimden 168 tane aylar once geldi 84 tane mi para yuzunden bekletildi bu pek kafama yatmiyor acikcasi :)

kedi yollarının bir kısmı geç gelene kadar ben de senin gibi düşünüyordum ama hadi semerler yeniden üretildi peki kedi yolları niye yeni geliyor? bence bu maddi imkansızlıklarda her şey olabilir.. mesela eski açık duvarda da taş döşeme başlamıştı ama uzun süredir olduğu gibi duruyor
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2016, 14:41:12
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
Aha bizom Damacana orada yine :evillol:
Ölçüm yapıyorlar dedik ya  :kop:
Damacana ile ölçüyorlar tabi ki  :lol:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Necmi abi 15-20 dakikadır Online ve hicbir sey yazmıyor

Fircaya ve kontraya hazir olun

Buyuk ihtimalle geriden okuyarak geliyor , 100 satirlik bir Firca yazıyla gelir simdi :D
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 14:46:53 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı bad75

Ölçüm yapıyorlar dedik ya  :kop:
Damacana ile ölçüyorlar tabi ki  :lol:
Beşiktaş taraftarından yine bir ilk :) damacana ölçü birimini literatüre kazandırdık... cm,m, dmc

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2016, 14:47:47
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Necmi abi 15-20 dakikadır Online ve hicbir sey yazmıyor

Fircaya ve kontraya hazir olun

Buyuk ihtimalle geriden okuyarak geliyor , 100 satirlik bir Firca yazıyla gelir simdi :D
bence sana dalacak :naughty:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı cadavra

Aklima vizontelede ki sahne aklima geldi hani dagda ates yakiolar ahalide bunlari tv calisti die karsilama toreni duzenliolar iyide nie ates yaktiniz dio biri cevap eee üşüdük dio ya

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

kedi yollarının bir kısmı geç gelene kadar ben de senin gibi düşünüyordum ama hadi semerler yeniden üretildi peki kedi yolları niye yeni geliyor? bence bu maddi imkansızlıklarda her şey olabilir.. mesela eski açık duvarda da taş döşeme başlamıştı ama uzun süredir olduğu gibi duruyor
diger yerlerde doseniyor  :) arasira para konusunda sıkıntı yasansada bu aylarca kayba yol acacak buyuklukte olmuyor en fazla bi kac gun yapilan anlasmalarda belli sureler mevcuttur sirketler belli sureler belirlemistir ama programda olmayan seyler cikinca aksama gayet dogal ben aksakliklarin hepsinin parayla iliskili oldugunu dusunmuyorum baska seylerde var bize 5 aya patladi o baska seyler neyse artik su semerleri bitirsinlerde gitsinler stad bitti artik uzatmalari oynuyoruz çatıda
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 26 Ocak 2016 (11:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @tayfunyasar   'a teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Emre.Guler

çok teşekkürler... Umarım herkes için aydınlatıcı olmuştur...

Bu bedava biletleri bir çok dernek elde ediyordu. Sadece çarşıya has bir olay değil bu. Kemerburgazlılarla maça gittiğimde çocuktum o zamanlar tam hatırlamıyorum yaşımı. Adamın biri elindeki poşetten balya balya bilet çıkarıp dağıtıyordu grup yeni açık bileti

Çevrimdışı Erdem Çözer

diger yerlerde doseniyor  :) arasira para konusunda sıkıntı yasansada bu aylarca kayba yol acacak buyuklukte olmuyor en fazla bi kac gun yapilan anlasmalarda belli sureler mevcuttur sirketler belli sureler belirlemistir ama programda olmayan seyler cikinca aksama gayet dogal ben aksakliklarin hepsinin parayla iliskili oldugunu dusunmuyorum baska seylerde var bize 5 aya patladi o baska seyler neyse artik su semerleri bitirsinlerde gitsinler stad bitti artik uzatmalari oynuyoruz çatıda

tarihi duvardan bahsediyorum..

Çevrimdışı Erdem Çözer

Bu bedava biletleri bir çok dernek elde ediyordu. Sadece çarşıya has bir olay değil bu. Kemerburgazlılarla maça gittiğimde çocuktum o zamanlar tam hatırlamıyorum yaşımı. Adamın biri elindeki poşetten balya balya bilet çıkarıp dağıtıyordu grup yeni açık bileti

:ok: bedava bilet tüm kulüplerin sorunuydu ve zaten kimi grupların passolig'e itirazının en büyük sebebi bu ekmek kapısının kapanmasıdır.

Çevrimdışı Efe

tarihi duvardan bahsediyorum..
o öncelikli degil suan o yuzden devam edilmiyor olabilir daha cok cati ve iceriye odaklanildi bitirmek icin bakalim ne zamana yetisecek ilk şu cati ve drenaj bi bitsin bakalim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

artik o devir kapandi Beşiktası seven verecek parasini girecek macini izleyecek ben 1 kere baskasi maca gitmiyor diye bedava girdim inönude diger tum maclara parami vererek girdim ben oyle giriyorsam herkeste oyle girmeli ben kendime yakistiramam bedava bileti :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erdem Çözer

o öncelikli degil suan o yuzden devam edilmiyor olabilir daha cok cati ve iceriye odaklanildi bitirmek icin bakalim ne zamana yetisecek ilk şu cati ve drenaj bi bitsin bakalim

iyide bu konularla farklı firmalar ilgileniyor ama neyse iyimser bakma çabanı anlıyorum..

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bu (Küfür Yasak)₆ nın haberi . Doğruluk payı varmıdır @ahmetx @Efe  @FARUK

Gezi Olayları’nda Beşiktaş’lıların ön plana çıkması sonrası inşaatta 5 metrelik bir geri çekilme (onaylamama) yapıldığı bir başka olumsuz gelişmeydi.
Vodafone Arena’nın planları 50-55 bin kişilik olarak ilk etapta gerçekleştirilmişti. Şu anda seyirci kapasitesi 41-43 bine inmiş durumda. Nedeni 5 metre yükseğe çıkamamak.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

iyide bu konularla farklı firmalar ilgileniyor ama neyse iyimser bakma çabanı anlıyorum..
iyimser degilki goruneni soyluyorum zaten o yapan firmaya suan durunda denmis olabikir icerigini bilmiyoruz o yuzdende net bunun icin durdular demek olmaz zaten :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ersinn

Herkese merhabalar yeni üye oldum. Stadı yazdan beri önce wow sonra burdan takip ediyorum ama şimdi üye oldum.Tribün açısından stadımıza çok önem veriyorum. Stadımızın tribün yapımızı olumlu etkileyeceğini düşünüyorum. Çünkü stad kesinlikle tribünü etkiliyor şimdilerde Konya taraftarı yada daha ilk maçtan Bursa gibi.Bizim taraftarımızın dehşet potansiyeli var.Casablanca taraftarları gibi tribün yapacak potansiyelimiz var.İnşallah bu stadda her maç büyük bayraklar vs ve durmadan tezahürat kültürümüzü daha geliştiririz. Rakibe baskı konusunda bu statta zaten cehennem gibi olacak. Eğer tribünle ilgilenenler varsa kale arkalarında falan her maç büyük bayraklar olsa süper olur. Ne kadar tezahüratta iyi olsak da bayraksız çok ateşli olmuyor. Böyle bir şey düşünülüyor mu merak ediyorum. Daha çok tribün konusuna girdim ama başka konusu var mı bilmiyorum.

Çevrimdışı Emre.Guler

Eski açık arka taraftaki gezinme alanındaki demir profiller ne için acaba