Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 153 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5098236 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Birine devlet stadı birine devlet engeli.Ulan ne güzel İstanbul be!

İyide  herşeyin  bir bedeli var.Ellerindeki o çok kıymetli  araziyi  bedavaya  verdi  gs.Bir yerde  ruhlarını sattılar.Baba evleri  gitti.Biz semt  takımıyız dedik,semtimizin ruhunu yaşatacağız dedik.Elbetteki  birsürü  engelle  boğuştuk.Yinede iyi  netice  aldık sayılır.

Çevrimdışı Oktay

yaşım 41. her görüşe saygılıyım. bu benim düşüncem
senle akranız  :icool: :icool: bizde her görüşe sayğılıyız :ok: :ok:

Çevrimdışı selçukaras

Bu arada ben hiç bir kimseyi nede bir grubu örnek gostermedim. Sadece yazilanlara cizilenlere gore soyluyorum. Insanlar passoyu protesto ediyor diye soyluyorum.
Gecen sene gs ye 2 0 yenildigimiz macta ağrı dan geldim.  Numarailda mac boyunca kuzeyde guneyde islanan donan insanlari dusundum. 15 milyonluk bir sehirde olimpiyat stadini dolduramayan basaksehir stadina gitmeyen insanlara sitem ediyorum ve kim olursa olsun benim gozum de o macta islanan insanlar kadar degeri yok. Sonra yeni stada gel. Ee ora uzak ora soguk. Ne guzel dunya.

Çevrimdışı Efe

İyide  herşeyin  bir bedeli var.Ellerindeki o çok kıymetli  araziyi  bedavaya  verdi  gs.Bir yerde  ruhlarını sattılar.Baba evleri  gitti.Biz semt  takımıyız dedik,semtimizin ruhunu yaşatacağız dedik.Elbetteki  birsürü  engelle  boğuştuk.Yinede iyi  netice  aldık sayılır.
ben cok iyi netice aldik bundan daha guzeli o araziye yapilamazdi zaten bence şükür edelim ve acilmasini bekleyelim  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı bad75

benim gözümde zulümpiyatın ve ondan aşağı kalmayan başakşehirin çilesini çeken, en has Beşiktaşlıdır. Protesto hikaye. madem protesto ediyorsun yeni staddan nasıl kombine alıyorsun??? Biri önce bunun izahını yapsın...

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2016, 13:11:10
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...

Bu haberin doğruluk payı var gibi. Eski açık olayını çoğumuz biliyoruz, normalde kapalı kadar yükseltebiliyorduk ama çok saçma binbir bahane üretilerek izin verilmedi. (çatı zaten kuleleri geçiyor eski açıgın kısa kalması saçma değil mi..)

Bence de plan 50.000 kişilik bir stat yapılmasıydı ama şu aşamada gerçekten 42-43.000 sıkıştırılmış durumda..
Kapasite olayını bir çok kişi fazla önemsemiyor ama stat 50.000 kişiliğe göre yapılsaydı eski açık daha yüksek,kapalı tribünlere 2 3 sıra daha ekleyin heybeti görün. Şu haliyle eski açık kendine özgü bir tribün olmuş ama daha yüksek olsa kimse hayır demez heralde. Kapalı tribünler bana göre 3 4 sıra daha olsaymış çok daha heybetli görünürmüş bu haliyle göz algısı olarak biraz kısa görünüyor.

Tamamen kişisel görüşlerimdir. Yanlış bildiğim şeyler olabilir ama göz var izam var bence stat istenilen plan dışına malesef istenilmeden çıktı bu çok açık..

Bu işte kimin parmağı varsa önümüze binbir bahaneler üretip saçma engel koyanlar kimse hakkımı helal etmiyorum. BEŞİKTAŞ bu ülkenin takımıdır TÜRK takımıdır, fransız değil ULAN !

Sinirden ağlıyorum  :s20:  :s20:

Haber doğrudur yanlıştır bilemem ama zamanlaması gayet manidardır.

2 maçımız ertelenmiş tarihleri daha netleşmemişken, Beşiktaş taraftarını provoke etmeye yönelik renkli basın haberidir benim gözümde.
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı selçukaras

benim gözümde zulümpiyatın ve ondan aşağı kalmayan başakşehirin çilesini çeken, en has Beşiktaşlıdır. Protesto hikaye. madem protesto ediyorsun yeni staddan nasıl kombine alıyorsun??? Biri önce bunun izahını yapsın...

Dünyanın en mantıklı ama cevabı verilemeyen tek sorusudur.

Çevrimdışı pascal26

biz kapalı üst 417'den aldık kombineyi. çarşı kapalı üstte olacaksa herkesin kendi koltuğuna oturması yalan olur mu diye düşünmüyor değilim. var mı bilgisi veya yorumu olan?

Kombineler ilk satışa açıldığında en çok rağbet edilen yerlerden biri kapalı üst ve özellikle de en ön sıralarıydı. 2250 TL verip de yerlerinden kaldırılmaya veya sürekli ayakta tezahürata zorlanırlarsa büyük sorunlar çıkabilir doğal olarak.

Çevrimdışı Altuğ

Yazdıklarınla aynı düşünce içerisindeyim sonuna kadar da sana katılıyorum @bad75 fakat konu bu başlık altında tartışılmamalı.

Çevrimdışı Efe

bugun yeni inonuye mesaj atalim bi kac kisi 4.30 da foto koysun sayalim su semerleri
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SuperBJK

Olimpiyata gitmediklerini nereden biliyirsun oradamiydin ?

Olimpiyattaki ilk sezonda Passolig yoktu ve cArsi her mac tribundeydi bu 1.

2. Passolig ciktiktan sonra Butun Avrupa maçlarında yine tribundeydi bu da 2.

Stada gelmeseler bile Stad disina kadar gelip yagmur altinda stad dışında takimi desteklediler buda 3 . buna bizzat sahit oldum

Yine stada gelmeseler bile butun organizasyonlara on ayak oldular Pankartlar , Bayraklar vs vs.

Bu cevaplar Yeterlimi ? @selçukaras @bad75

Stada gelmeseler bile stat dışına kadar gelip yağmur altında takımı desteklemeleri maddi - manevi takıma ne kazandırdı ?

Sahadaki oyuncuların hangisinin haberi var ? Takımın, taraftarın gücüne daha da güç katsalardı da motive etselerdi.

Hadi oyunculara desteği geçelim. En öncelikli hedefimiz lig de madem lig maçlarına gelselerdi bilet alsalardı passo alsalardı kulübe destek olsaydılar.

Dışarıda yağmurda desteklemeleri anca sana yarar bana yarar.

Bunları da çarşı adına söylemiyorum. Çarşının her zaman destekçisi olmuşumdur. Fişlenmedir odur budur bahanelerle maçlara gitmeyenler için konuşuyorum. Belki de anlatmak istediklerin farklıydı ama bence yanlış cümlelerle anlattın. Benim fikrim.

Saygılar.

Çevrimdışı pascal26

Kombineler ilk satışa açıldığında en çok rağbet edilen yerlerden biri kapalı üst ve özellikle de en ön sıralarıydı. 2250 TL verip de yerlerinden kaldırılmaya veya sürekli ayakta tezahürata zorlanırlarsa büyük sorunlar çıkabilir doğal olarak.

Stad yapı vs olarak tamam ama taraftar içine girdikten sonraki +42.000 lik hali biraz muamma sanki. çArşı nerde olacak, tezahüratlar nereden, nasıl yönetilecek. FB stadındaki düzensizliğin bizde olmasını istemem açıkçası. Buna bi formül bulunmalı. Ama 2-3 maç, herşey yerleşene kadar bi dağınıklık olabilir.

Ki bence artık tribündeki halimizi de geliştirmemiz gerekiyor. Sahada kıyamet kopsa tribünün umrunda olmuyor bazen. Varsa yoksa Oley oley oleey diye başlayan ve cezaya koşturan tezahürat.
Artık maçın bir parçası ve belirleyicilerinden biri olduğumuzu farketmemiz, takımla beraber maçı oynamamız lazım.

Çevrimdışı cadavra

Yalniz gs nin biraz eli mecburdu devlet onlara stad yapmasaydi bunlar sittin sene stad felan yapamazdi.Zaten bildigim kadari ile bu teklifi donemin gs baskani Adnan Polat yapio devlete bu araziyi alin bize stad yapin die.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ahmetx

Soyunma odalarinin kot farkindan dolayi alcak kaldigi ve bu yuzden yeniden gozden geçirildiği yazıyor

Ve yine Stadin 50-55.000 lik planlandığı ama Gezi olayları yuzunden 5 metrelik yukseklik kotunun ONAYLANMAMASI nedeniyle 41-43.000 arasi olacagi yazıyor ilginc bilgiler bunlardan haberimiz yoktu açıkçası...

Ayrica Ölümlü kazadan sonra cok siki denetimin oldugu ve foto cekiminin yasaklandigi yazıyor...
yukarı doğru 5m demek 4 taraftan stadın 6m daha büyümesi demek , numaralı arkasında 6m lik bir pay var ama kapalı arkasında yolu yer altına almak gerekiyordu.Bana biraz sallama gibi geldi.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yunus emre sende çarşının burdaki basın sözcüsü gibi açıklama yapma.. neyin ne olduğunu iyi biliyoruz niye bizi yönlendirmeye çalışıyosun
Yargisiz infaz yapmanin anlami yok abi

Ozaman insanlar gidip bu soruyu direkt FORZA da soracaklar ! Burada degil !

cArsi Olimpiyata gelmedi algisini Curutuyorum bende burada :busted_cop:

Yartisma cikacagini bildiğim icin zaten uzatmayalim hassas konu diyen benim ama bazi arkadaşlar israrla konunun uzerine gidince cevap hakki doğuyor @Oktay abicim Saygilar :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Sertaç Durgun

Coşkun abicim öncelikle saygılar. Bahsettiğim şey sadece galatasaray'a yapılan stat değil. Trabzon, Bursa, Eskişehir, Sivas, Samsun vs. Heryere statlar yapılıyor, tek biz kendimiz yapıyoruz. Beşiktaş'a karşı bu kadar engel çıkarmalarını normal bulmuyorum.
Edirne köprüsü taştan,var mı büyük Beşiktaş'tan?

Çevrimdışı İSTİNAT DUVARI

Çevrimdışı cadavra

bu iki sıramı takılıyo
Aynen yalniz bizi dertlendiren şey  o siraya bi 3. Sira daha gelecek die dedikodu var.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Abi bak israrla sucluyorsun ben cevabini verdim sana

Olimpiyata gelmediklerini nereden biliyorsun ?

Diyorum ki olimpiyatin ilk sezonunda PASSOLIG yoktu ve cArsi her mac tribundeydi diyorum siradan G.antep macini bile 42.000 e oynadik , Gs macinda Taraftar rekoru kirdik PASSO ile cArsi basta olmak uzere bir cok insan tribunlerden sogudu ve Siradan antep macini 42.000 e oynarken bir anda derbilerde bile bu rakama ulasamadik.

Ayrica cArsi her Uefa macinda tribundeydi

Yani senin cArsi Olimpiyata gidip Çile cekmedi Tezin ÇÜRÜMÜŞ oluyor @bad75

Dahada fazla uzatmayacagim son yazimdir.
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 13:43:56 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı bad75

Diyorum ki olimpiyatin ilk sezonunda PASSOLIG yoktu ce cArsi her mac tribundeydi diyorum siradan G.antep macini bile 42.000 e oynadik , Gs macinda Taraftar rekoru kirdik PASSO ile cArsi basta olmak uzere bir cok insan tribunlerden sogudu ve Siradan antep macini 42.000 e oynarken bir anda derbilerde bile bu rakama ulasamadik.

benim sorduğum soru bu değil. cevabı da bu değil. Ben diyorum ki madem protesto ediyorsun, yeni staddan nasıl kombine alıyorsun? bunun cevabını verebilirsen belki çürütmüş olursun... he kombine almadıysan eyvallah. Aldıysan ve halen protesto ediyorum diye göz boyuyorsan o zaman da ikiyüzlüsün.

Çevrimdışı ahmetx

çarşının protestosu kabul edilebilir ama passolig statükosu değişmeden yeni stadyumdan kombine alması kabul edilemez. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Emre.Guler

Ya konuyu uzatmamanız için söylüyorum ÇARŞI ismini genelleme olarak kullandığınız için yanılıyorsunuz. İçlerinden bir kaçı passoligi protesto ediyor diye hepsi edecek diye bir kural yok. Protesto edenler belki yeni stadada gelmeyecek nereden biliyorsunuz. Hem her çarşı yazan çarşı grubundanmı oluyor

Çevrimdışı ilhan

Diyorum ki olimpiyatin ilk sezonunda PASSOLIG yoktu ve cArsi her mac tribundeydi diyorum siradan G.antep macini bile 42.000 e oynadik , Gs macinda Taraftar rekoru kirdik PASSO ile cArsi basta olmak uzere bir cok insan tribunlerden sogudu ve Siradan antep macini 42.000 e oynarken bir anda derbilerde bile bu rakama ulasamadik.

Bazen susmak en güzel cevaptır @Yunus Emre Dökmeci uzatma değmez. :ok: