31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor
31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor Skor : Beşiktaş 4-0 Kayserispor Tarih : 30.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Serkan Çınar Yayın : Lig TV

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor  [Okunma sayısı 114306 defa] 31.Hafta / Beşiktaş - Kayserispor

Çevrimdışı Tolga

70. golü Olcay atacakmış gibi geliyor bana :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hadi bakalım kaldığımız yerden!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ensar

tribün maçı bırakmıyor hala ıslık , çok güzel :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Nisan 2016, 20:09:36
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
5-6 olsun Osmanlıspor bunu bilip de gelsin buraya.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

bu arada serkn çınar fırsat kolluyor akıllı olmalıyız Q'nun sarısı yanlıştı zeki yavru ve furkana vermediği kartlar var, gomezin pozisyon penaltıydı yardımcıda ofsayt deyip bir golümüzü yedi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Quaresma farki. Adam kotude oynasa ayaginda top tutuyor ve takim yukleniyor ve nefesleniyor, tore biraz daha kaleye suruyor ve daha cabuk kaybediyor topu atak yiyoruz.
Ayrica quaresmayi bir kisi kesin markaja aliyor ikinci kisimise kontrolde tutuyor, quaresma sahadayken oyle kimse bize yuklenemez.

Iste adam herkesin olmak istedigi futbolcu olunca hakem ezigi cart diye kart veriyor. Ayni hareketi yapan kayserili uyari aliyor. Ezik milletiz

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İsmail çizgiye atsana ne diye ortaya atarsın topu :akuma: :akuma:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı OrhanAker

İsmail olmadan çıksak daha iyi o derece.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı izmirkartali

Hocam, Ozi'yi sakatlık ve kart riskine karşı alsana yaw! Q17 sevindi, Töre de taraftarla kendine gelsin.
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı tangaz

ikinci yarıya kötü başladık böyle bir atmosferde kendi evinde oynayan lider takım gibi değil oyunumuz...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Tolga

Tosic kalan haftalarda kesinlikle oynamalı.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı fatih e.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Allahına kurban Olcay o nasıl pas be ! :claps: Hoooowwwww dedim valla :biggrinking:

Çevrimdışı Kemal

Abi çıkar oziyi q17 gomezi  haftaya derbi var

Çevrimdışı tangaz

ismailin gomeze verdiği pasın rezilliğine bak yaa :akuma:

Çevrimdışı tangaz

dk.59:35 muhtemelen bir ses rekor daha kırılmıştır...

Çevrimdışı Kemal

Vermeyin gazı suna kırmızı yer :)

Çevrimdışı AigleBordeaux

dk.59:35 muhtemelen bir ses rekor daha kırılmıştır...
aynen kulaklar gitti  :evillol:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Nisan 2016, 20:24:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu maç gol yememek savunmanın özgüven kazanması için önemli.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Nisan 2016, 20:25:08
  • Beşiktaş / Bodrum
Korelasyon inanılmaz işte gerçek Şeref Bey bu!

Amigolar dersine çalışmış.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

SİYAH BEYAZ ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ :claps:
çok iyi ses

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Nisan 2016, 20:26:11
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ah be Gomez en başta atmalıydın onu :D

Etiketler: