23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 263241 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Kuntz

Fener ikinci yarı bu tempoda oynayamaz ve düşer. 60'dan sonra bizimkiler akıllı olursa alır döneriz bu maçı.

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Gökhan Güvenç

Töre oyuna giriyor sanırım.
Be the change you want to see in the world. 🦅

Çevrimdışı EMİR EMRE

Fener ikinci yarı bu tempoda oynayamaz ve düşer. 60'dan sonra bizimkiler akıllı olursa alır döneriz bu maçı.

Katılıyorum, 60-70 arası golü bulursak çok rahat alıcaz bu maçı. Ama beni tek korkutan duran toplar, hakem çok rahat faul çalıyor oralardan. Allah korusun 2 yi yersek iş biter.

Çevrimdışı cursedofdragon

Feneri yenmek istiyorum ben arkadaş yemişim duruşunuzu.

burdan oyunculara sallayınca yeniliyormu iyi gün taraftarlığı yapmayın.

Çevrimdışı onder23

Töre giriyor hadi koçum sen birşeyler yap

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet57

Gol birde tutulabilecek bir suttu. Ustune gelen top.

Gecen gun Karcemarskas'i izledim. Yemin ederim herif bizim kalede olsa su an acik ara liderdik ve Avrupada oynuyorduk.

Onur Küçük

• Ziyaretçi

Bu maçta ikinci yarı baskı merkezini ortada kuran Fener'e karşı kanatları daha fazla kullanmalı , kanatlardan ise içe kat ederek oynamalı . Gününde bir Töre 2. yarıda oyuna girerse orta sahayı da rahatlatır ; oyunda farkını da ortaya koyar .
Fener'de tempo düşmeye başladı . Cenk ve Töre oyunun gidişatını değiştirecektir.
Son olarak artık hiçbir futbolcunun fanboyluğuna soyunulmaması gerektiğini önemli olanın Beşiktaş olduğunu bir kez daha anlatmıştır umarım herkes .

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Cucu bekledigimiz gibi sinsi. Q7 ve canere itirazdan sarilari verdi ama volkana veremedi. Poposundan devamli faul uydurdu. Atak kesen fblilere sari vermedi. Caneri nasil atamadi onu ben anlamadim arkadas birisi anlatsin. Yalniz fbli oyuncular burak yilmaz icmis hepsi yerde.

Volkan basladi zaman gecirmeye insallah 2 tame sallariz ikinci yari bizimkiler zaman gecirir.

Devamli faul yapip zaman gecirecek herifler. Hayatta oynamazlar maci ikinci yari

Çevrimdışı EMİR EMRE

burdan oyunculara sallayınca yeniliyormu iyi gün taraftarlığı yapmayın.

Bize yakışmaz.

O işler sahada her pozisyonda kendini yere atan, grup halinde penaltı isteyen, sarı kart için hakem kovalayan Fenerlilere yakışır.

Rahat olun, sakin olun.

Bu maçı alıcaz inşallah. Yeter ki o mücadeleyi direnci ortaya koyalım.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

fb  bizi  o kadar  cok geri  itti ki uc macta yaptigimzi  geri  pasi  30 dk da  yaptik... Maalesef  fb bizden  daha sert  daha tempolu  oynadi  he riki kanada  suratli adamalri da  yerlestirince  bizim topa daha  fazla sahip olmamzi  hic bir is e yaramiyor ..  FB de  direnc  ust seviyede  .. ikinci yariy a q7 yerine  tore  sart  olcayi da  alip  65te  vs  Cenke  vermeli  formayi   
Yorgo

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Beck, Ismail / Gokhan, Caner

Fener'in bekleri bizimkilere kalite, teknik, defans, ofans ozellikleri olarak tur atar. Aradaki en buyuk farkta burda.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı ers_an

ulan iyiki oyuncuları gömmeyin dedik ne biçim adamlarsınız maç 1-1 olsa hemen övüceksiniz yazıklar olsun bu mu Beşiktaş'lılık.

+1

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı cursedofdragon

1 gomez 1 töre

2-1 kazanacağız inşallah :)

Çevrimdışı Yasin A.

1 gol ya 1 gol..
dağılacaklar.

Çevrimdışı Kutay

beklenen değişiklik haydi töre
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı 38life

Gol atar mıyız atamaz mıyız bilmiyorum ama ikinci yarı sinirler çok gerilecek buna eminim. Quaresma ikinci yarı sahaya çıkmamalı. Töre girmeli. Yoksa 10 kişi kalabiliriz. Fenerli futbolcular rakibi kışkırtmayı çok iyi beceriyor. Quaresma bu kışkırtmaları kaldıramaz. Takım sakin olmalı. kartlar havada uçuşabilir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Beck, Ismail / Gokhan, Caner

Fener'in bekleri bizimkilere kalite, teknik, defans, ofans ozellikleri olarak tur atar. Aradaki en buyuk farkta burda.

Aynen. Fenerin bütün kadroyu çöpe at, bu adamlardan daha çok çekiniyorum.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Tor e giriryor iyi  60 i bekelemden  dogru karar
Yorgo

Çevrimdışı cisse557

hadi git ergen gibi konusma milletin sinirini bozma. laflarina da dikkat et. nesin sen renkli misin? yemisim durusunuzu ne demek ? sen besiktas li degil misin ? :akuma: :akuma:
Haddini bil. Her kötü futbolun, her başarısızlığın ardından Beşiktaşlılık duruşu lanse etmekten vazgeçin artık.

Çevrimdışı fatih e.

ikinci yarının başı hadi 1-1

Çevrimdışı Ersoy

Bundan sonra her sene!

q7 yi ne tutuyrousn cieride  be  Senol hoca ya aa
Yorgo

Etiketler: