23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 263240 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Hadi artık zaman geçmiyorrr  :busted_cop:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Jukebox

Müthiş gerildim ve heyecanlandım..  :boxin: :boxin:

Çevrimdışı Scout

Pika Pika

Çevrimdışı ebabil

geçen maçı izlememiştim, kazandık. gs maçını da izledim kazandık. bugün de izlemiycem  :bawling:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İnternetimin tekrar 6 mbitlere çıkmasıyla coşuyorum :halay: :halay:

Çok korktum forum.. Maçı izleyemicem diye çok krktm .s :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Abdurrahim S.

Maç saati yaklaştıkça garip bi olumsuzluk çöktü üstüme.. İnşallah güzel bi sonuçla döneriz ya

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Jukebox

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

"0" heyecan çok ilginç.

Aynı şekilde. Hiçbir şey hissetmiyorum, maça saklıyorum galiba :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı 1903efe

İnanılmaz bi heyecan var ya üstümde anlatılacak gibi değil umarım kazanırız allah yardımcımız olsun

Çevrimdışı Kirimli90

lig tv'de Tumer ile Ersun hoca Olcay oynayacak gibi diyorlar.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı denilanz

Zaten her türlü şampiyonuz. Kaybetsek de çok şeyin değişmeyeceği bir maç ama kazanalım da şöyle güzel güzel stressiz bir şampiyonluk görelim. Sınavlar falan var yormayın bizi. Alın şu maçı, akıp gidelim.

Çevrimdışı Kuntz

Kaybedersek herhangi bir kaybımız olmayacağı ve kazanırsak fişi çekeceğimiz için nedense gram heyecan yaşamıyorum. Garip tabi biraz ama maçın havasına bile giremedim. Niye böyle oldu bilmiyorum.  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Kaybedersek herhangi bir kaybımız olmayacağı ve kazanırsak fişi çekeceğimiz için nedense gram heyecan yaşamıyorum. Garip tabi biraz ama maçın havasına bile giremedim. Niye böyle oldu bilmiyorum.  :D

bende aynısıyım abi :D  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Saat gece 11 oldu. Uyku basiyor sabah 7 de cocugu okula goturecem. Wcye oturdum bekliyorum. Agzina edecem fblilerin.

Gecmiyor zaman. Ayni besiktas gol atinca macin bitmemek bilmesi gibi yahut besiktas gol yiyince macin saniyelerinin hizlanmasi gibi.

Arkadaslar obur baslikta yazdim da bizim yapi denetimi bolumu cevap vermedi.

Bu bizim ismailde bir sertlesme vardi Mac saatine daha bi sertlesir mi?

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı Kuntz

Çevrimdışı mylife1903

Bende tam tersi yenilecegimiz maclar oncesi bir his yok.okuz gibi oluyorum, Mac bitince balkona cikip sinirden esek gibi aniriyorum, sinirim gecmiyor.

Kazanacagimiz maclardan once ise ulan kalbim durmuyor, gum gum gum, elim titriyor, midem de ilk asik oldugum gunden tanidik bir agri

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kirimli90

Saat gece 11 oldu. Uyku basiyor sabah 7 de cocugu okula goturecem. Wcye oturdum bekliyorum. Agzina edecem fblilerin.

Gecmiyor zaman. Ayni besiktas gol atinca macin bitmemek bilmesi gibi yahut besiktas gol yiyince macin saniyelerinin hizlanmasi gibi.

Arkadaslar obur baslikta yazdim da bizim yapi denetimi bolumu cevap vermedi.

Bu bizim ismailde bir sertlesme vardi Mac saatine daha bi sertlesir mi?
abi biz burada 3 arkadas feci sekilde sertlestik Fener'e. biz boyleysek oyunculari dusunemiyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İlk 11 belli oldu kanatlarda olcay q17 var gerisini biliyorsunuz zaten

Çevrimdışı GörkemGörkem

Etiketler: