23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 263239 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı firewater

Bu arada Şenol hocanın Kadıkoyde hiç galibiyeti yokmuş. Umarım ilk galibiyetini bizim başımızda yaşar.

o algı operasyonu. Bunu söylerken kısık sesle ligde diye söylüyorlar :)

Geçen sene kupa maçında 3tane sallamıştı. Hemde full stadtta.

Sana başka bir algı daha söyleyeyim Feneri 10 maçtır yenemiyormuşuz. ama buna rağmen kadıköyde 19-18 üstünüz bunuda kimse söylemiyor. :) :)

Çevrimdışı cihat37

bugun kesinlikle olcayın oynaması gereken maç gökhan töreye nazaran gününde olduğunda daha defansif ve oguzhan la birlikte daha iyi takım oyunu oynamakta gökhan gönülüde zorluycak en ideal oyuncu bugün sosadan gol bekliyorum ben nedense son haftalardaki katkıları bu maçda zirve yapıcaktır.keşke bu maça kadar tolgay hazır olsaydı onu izlemeyide çok özledim

Çevrimdışı panic13

Zaman geçmiyor (Küfür Yasak)₆ işyerimde :(

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Nartallo

Gomez, Sosa, Querasma, Atiba gibi kaliteli ve böyle maçlarda ne yapması gerekiğini bilen adamlarımız var. Gerekeni yapacaklardır.

Endişem Beck'in yavaşlığı ve İsmail'in defansif zaafları...

Çevrimdışı minsk kartali

Çevrimdışı fani madida

ah be tolgay be  :akuma: şu kadroyla çıkabilseydik en ufak çekincem olmazdı

tolga

beck        alexis       marcelo      ismail

atiba         tolgay

quaresma         oğuzhan           sosa

gomez
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı goktasoktay

Bende Totem olarak 5 numara Sosa yazılı Siyah formami giyeceğim , Bu aksam cok sey bekliyorum adamimdan :super: :super:
bu maçı kazanalım, hemen akşam kartal yuvasından 33 Gomez yazılı formayı sipariş geçicem  :halay:

Çevrimdışı LuceGel

ismail köybaşı sağ ayağıyla atacak o zaman :D
100.yıl şampiyonluğumuzda Deli İbo sağ ayağıyla atmıştı F.Terim çıldırmıştı maç sonu  :D İbrahim Üzülmez sağ ayağıyla gol atıyor nasıl yapalım filan diyordu  :kop:
[ Son Düzenleme: 29 Şubat 2016, 16:09:21 LuceGel ]
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Ensar

bu maçı kazanalım, hemen akşam kartal yuvasından 33 Gomez yazılı formayı sipariş geçicem  :halay:
bu maçı kazanmadan şimdiden alın bence :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı klassblok

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın halı sahada bile takımıma almam Necip'i. Pozisyon yokken saçma sapan fauller yapıp rakibe duran top avantajı sağlıyor. En son Gençler maçında gördük.

Benimde totemim oğlumla maçtan önce salonda maç yapıp oğlumu yenmek. Bugün yapamayacağım evde misafirlerim olacak. Bakalım nasıl sonuç çıkacak.

Çevrimdışı Ensar

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın halı sahada bile takımıma almam Necip'i. Pozisyon yokken saçma sapan fauller yapıp rakibe duran top avantajı sağlıyor. En son Gençler maçında gördük.

Benimde totemim oğlumla maçtan önce salonda maç yapıp oğlumu yenmek. Bugün yapamayacağım evde misafirlerim olacak. Bakalım nasıl sonuç çıkacak.
abi yapma etme gözünü seveyim o maçı oynamanız lazım

Çevrimdışı goktasoktay

bu sezon ki ilk formanız mi olacak ?

yok siyah formam var, yazın bir de tişört almıştım şu beyaz olandan sol tarafta amblem var. hatta o tişörtün vodafone yazılı olanını maç sonu giyiyor bizim futbolcular çok hoşuma gidiyor. son zamanlarda düzenli olarak yeni sezon forması alıyorum, hatta hanım diyor ki f. orman vardı zaten neden bir daha alıyorsun  :D ben de diyorum, yeni sezon yeni forma  :tabe:

Çevrimdışı firewater

Şimdi size bir soru sorcam. Biz son iki derbiyi komşumla seyrettik ve kazandık.fb derbisini onlarda gs derbisini bizde seyrettik. Şimdide fb derbisini bizde gsyi onlarda seyredeceğiz. Sizce doğrumu bu? Yoksa hiç değiştirmesek mi?   :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Ensar

yok siyah formam var, yazın bir de tişört almıştım şu beyaz olandan sol tarafta amblem var. hatta o tişörtün vodafone yazılı olanını maç sonu giyiyor bizim futbolcular çok hoşuma gidiyor. son zamanlarda düzenli olarak yeni sezon forması alıyorum, hatta hanım diyor ki f. orman vardı zaten neden bir daha alıyorsun  :D ben de diyorum, yeni sezon yeni forma  :tabe:
aynı laflari hepimiz duyuyoruz abi :kop: bazıları durumu olupta almıyor destek olmuyor yok şu maçı kazanırsa yok şampiyon olursa diye şart koşuyor sinir oluyorum o tarz insanlara o yüzden sormak istedim affına sığınarak

Çevrimdışı klassblok

abi yapma etme gözünü seveyim o maçı oynamanız lazım

Maçtan 10 dakika önce yapmam lazım. 3 aile gelecek bakalım. Devre arası sonucuna göre yapmam gerekirse devre arası  :biggrinking:

Çevrimdışı goktasoktay

aynı laflari hepimiz duyuyoruz abi :kop: bazıları durumu olupta almıyor destek olmuyor yok şu maçı kazanırsa yok şampiyon olursa diye şart koşuyor sinir oluyorum o tarz insanlara o yüzden sormak istedim affına sığınarak

estağfurullah  :D beyaz forma ne zamandır aklımda ama akşamki galibiyetimiz sebep olsun istiyorum yoksa kaçarı yok beyaz formanın  :eyes

Çevrimdışı Tolga

Bende birazdan uğurlu boxerımı giyeceğim ve bugün yine uğurlu gelecek :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı tangaz

bende bu maçta nostali formamı giyeceğim  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Şimdi size bir soru sorcam. Biz son iki derbiyi komşumla seyrettik ve kazandık.fb derbisini onlarda gs derbisini bizde seyrettik. Şimdide fb derbisini bizde gsyi onlarda seyredeceğiz. Sizce doğrumu bu? Yoksa hiç değiştirmesek mi?   :alala: :alala: :alala:

Abi bu soru biraz nihat hatipoğluna sorulan sorulara benzedi :lol: :lol: :lol:

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Ergin1903

topal ve gökhan oynamazsa işimiz cok daha kolaylaşir.

Çevrimdışı firewater

Gomez formamı giyeyim, youtubedan açayım eski maç özetlerini beşiktaş marşlarını, havaya gireyim malum akşam çift kale maç var :evillol: :evillol:

-Mustafa Kemal Atatürk

Etiketler: