23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 263229 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı eski inönü

İşte klasik bilic mantığı.

Bu kadro ile gel fener üstüme 2-3tane at dersin.

Biz oyunumuzu oynayalım önelemini bırak onlar düşünsün.
Bilic'in takımı derbilere kötü oynamadı yalnız hatırlatırım. Maç analizleri ve taktikleri kusursuza yakındı. Sadece sonuç alma kısmında başarısız oldu. Oyuna gerekli ve bitirici müdahaleleri yapamadı.
[ Son Düzenleme: 29 Şubat 2016, 15:17:33 eski inönü ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bilic'in takımı derbilere kötü oynamadı yalnız hatırlatırım. Maç analizleri ve taktikleri kusursuza yakındı. Sadece sonuç alma kısmında başarısız oldu. Oyuna gerekli müdahaleleri yapamadı.
bence kötü oynattı taktikleri de iyi değildi takımı biraz daha geriye çekti takım boyu uzadı

Çevrimdışı Tolga

Haftalardır Atiba-Oğuzhan-Sosa orta sahası ile oynayıp böyle bir maçta Atiba-Necip ikilisine dönersek Fb'li futbolcular maça çekinerek çıktığımızı düşünüp daha özgüvenli oynarlar aynı zamanda biz bu ikili ile istediğimiz hücum varyasyonlarını da yapamayız.

Klasik 11 imiz ile çıkacağız zaten ve normal bir lig maçında nasıl oynuyorsak aynı mantaliteyle yine oynamalıyız. Oyunu kontrol edelim ya da beraberlik de iyi olur düşüncesi ile çıkarsak yukarıda da dediğim gibi bu maçtan puan almamız çok zorlaşır.

Bizim takımın bu tarz zorlu derbilerde bunu yapabilecek organizasyonu yok gerçekçi olalım. O yüzden en iyi bildiğimiz şeyi yapıp her zamanki gibi yine hücum ederek puan ya da puanlar almalıyız. Şenol Hoca'ya bu konuda güvenim tam zaten :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı SDemirsoy

Necip kesinlikle saatli bomba ona katılıyorum ama maç öncesi özel bir konuşmayla halledilebilir bence. Şenol hoca zaten bu işlerin uzmanı.
necibe ne anlatsan boş olur hele cüneyt çakır varken çok kolay kart görür :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

necibe ne anlatsan boş olur hele cüneyt çakır varken çok kolay kart görür :D
3 3 lük maçta 15 20 dk içinde 2.sarıdan atılmıştı  :D

Çevrimdışı eski inönü

bence kötü oynattı taktikleri de iyi değildi takımı biraz daha geriye çekti takım boyu uzadı
Gecen sezon ve ondan önceki sezon deplasmanlardaki Fenerbahce ve Galatasaray derbilerimizi izlediyseniz oyun olarak çok üstün oldugumuzu hatırlarsınız bence.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gecen sezon ve ondan önceki sezon deplasmanlardaki Fenerbahce ve Galatasaray derbilerimizi izlediyseniz oyun olarak çok üstün oldugumuzu hatırlarsınız bence.
hepsini izledim ev sahibi olduğumuz maçlarda kötüydü taktiksel olarak kadıköydeki 3 3 biten  maçta da 10 kişi orta sahayı aldılar baskı yedik, geçen seneki maçta ortadaydı çok fazla üstün değildik bence gs maçlarına gelince her maç daha iyiyiz yıllardır sadece skoru almakta zorlanıyoruz.

Çevrimdışı firewater

Bilic'in takımı derbilere kötü oynamadı yalnız hatırlatırım. Maç analizleri ve taktikleri kusursuza yakındı. Sadece sonuç alma kısmında başarısız oldu. Oyuna gerekli müdahaleleri yapamadı.

Hiç bir derbiyi iyi oynatmadı. Golü bulunca takımı geriye yaslatmakmı kusursuzluk? Yoksa bitmiş durumdaki rakibine Gol atman gerekirken 0-0 a yatmaya çalışmakmı?

Ne gördünüz bu Bilicde anlamıyorum. Bak kendi sahamızda gsyi ezdik belleri doğrulmadı birdaha. Ama bilic sayesinde 2yıl ertelendi şuan yaşadıkları kriz.

Bu maça o dediğin kadro ile çıkmamız demek 10kişi oynamak demek çünkü gomez ileride hiç topla buluşmaz.

Çevrimdışı cursedofdragon

Ne necip'i abi halen akıllanmadık mı ?

Necip'in yaptıklarına bakın derbilerde özellikle fener maçında ondan sonra yazın.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Necip'in yaptıklarına bakın derbilerde özellikle fener maçında ondan sonra yazın.
madem harakiri yapıcaz atiba tolgay ozi yapıp sosaya kanada atalım  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bende Totem olarak 5 numara Sosa yazılı Siyah formami giyeceğim , Bu aksam cok sey bekliyorum adamimdan :super: :super:

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı firewater

Artık Necip yerine Tolgay girmeli oyunlara. Çok daha verimli olur. Belki bugün akşam görürüz Tolgayı.

madem harakiri yapıcaz atiba tolgay ozi yapıp sosaya kanada atalım  :evillol: :evillol:

aynen  :tabe:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bende Totem olarak 5 numara Sosa yazılı Siyah formami giyeceğim , Bu aksam cok sey bekliyorum adamimdan :super: :super:
senin adamın q17 değil miydi :alala: :alala: :evillol: :evillol: :evillol:

Artık Necip yerine Tolgay girmeli oyunlara. Çok daha verimli olur. Belki bugün akşam görürüz Tolgayı.

bugün zor eskişehir maçında görmeye başlarız.

Çevrimdışı TTurk

Yenersek kaymakli ekmek kadayifi olur, diger sonuclar dunyanin sonu degil ! Ben puan farkini 7 olarak goruyorum. Haftaya Akhisara deplasmana gidiyorlar. Biz icerde Eskisehirle oynayacagiz. Bu mac kadar mactan sonra olusacak tabloya gore onumuzdeki haftasonu da cok kritik. O yuzden sakiiinnnn.

Çevrimdışı eski inönü

Bu arada Şenol hocanın Kadıkoyde hiç lig galibiyeti yokmuş. Umarım ilk galibiyetini bizim başımızda yaşar.
[ Son Düzenleme: 29 Şubat 2016, 15:40:20 eski inönü ]

Çevrimdışı yigitcan1903

Tolgay hazır değil
Bir Necip değişikliği daha görücek derbide bu gözler  :duman:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu arada Şenol hocanın Kadıkoyde hiç galibiyeti yokmuş. Umarım ilk galibiyetini bizim başımızda yaşar.

Daha geçen sene 3ledi..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Topal ve gokhan gonul oynamicak galiba fenerde..

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı yigitcan1903

Topal ve gokhan gonul oynamicak galiba fenerde..

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlar hep böyle yapar
Son dakikada hepsini görürüz 11 de

Çevrimdışı Tolga

Etiketler: