23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 263224 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı GörkemGörkem

Çevrimdışı laoban

Sen Olcay , Töreden daha iyi oyuncu diyorsun demiyorum zaten fakat Olcay ı tercih etmek hemde gecmis senelere oranla hicbirsey yapmayan Olcay ı . İste bu biraz kafama takıldı benim sonucta Senol hocaya sor bakiyim oyuncusu sahada kossun inatlaşsınmı ister yoksa gol veya asist mi yapsın ister ? Birde Gökhan dan Olcay ın yaptıklarını yapmasını beklercesine bir cümle kurmussun bu dahada garip her oyuncunun ayrı özelligi var Olcay nasıl Töre nin yaptıklarını yapamıyorsa Töre de Olcay kadar pres yapamaz bu kadar basit . Olcay - Quaresma olarak cıktıgımız her macta dikkat et topu alan ilk önce Quaresmanın kanadına dönüyor. Olcay en son tercih. E dogal olarakta tek kanat isledigimiz icin rakip cok rahat önlem alabiliyor. Halbuki Töre - Quaresma kanadı olsa rakip cıkmaktan cok arkayı nasıl savunacak onu düsünür.

-------------

Oyuncuyu yedek bekleterekmi kazanıcaksın yani ? Mantık bumu ? Persie yedek bekledi aksine Gomez oynatıldı ve tablo ortada. Töreyi oynatmayarak kazanamazsın suan biz bu yarısın icerisindeysek Olcay dan cok Töre nin payı var.

-------------

Bu sene Olcay ın kazandırdıgı bir adet mac söyle bana avrupa ve ztk dahil. Hatta bırak mac kazandırmayı bir tane puan kazandırdıgı macını söyle.

Ben aklıma direk gelen Gökhanın 3 puan aldırdıgı yada puan kazandırdıgı macları yazıyım sana

Gencler 1-1 : 1 Puan
Fb 3-2 : 3 Puan
Gs 2-1 : 3 Puan
Buca 0-2 : Tur
Lisbon 1-1 : 1 Puan

Bu maclar direk etki ettigi maclar yani 4-0 / 5-0 biten maclarda yaptıgı asistleri koymadım attıgı gol yada yaptıgı asistle macı direk aldıgını gösteren macları yazdım mesela Antep deplasmanındaki 2 asist yada Konya macındaki golü vs. koymadım sonucta o maclar kopmus maclar.O yüzden bana Olcay 5-2 lik ( ligin ilk macı ) Mersin macında gol attı , asist yaptı falan deme onları zaten daha fazlasıyla Gökhan da yaptı.

Olcay Sahan   15/16:   Mac : 29  Gol : 3 Asist: 5

Gokhan Tore   15/16:   Mac : 27  Gol : 6 Asist: 8

Bu arada ben Töre fanı falan degilim önceki mesajlarada bakabilirsin.

Yukarıdada yazdıgım gibi Olcay ın bu sene yukarıda örnek verdigim maclar gibi kazandırdıgı 1 puan söyle bana , bende tamam bu adam bu kadar uzatmakta haklıymıs diyim. Cünkü aksi halde Sakar Olcay ı vurdumduymaz Töre ye tercih etmek pek mantıklı degil. Zaten o yüzdendirki yakın zamandan örnek veriyim Senol hoca Basaksehir ve Gencler macında Olcayı aldıktan sonra oyunun ne kadar degistigini ve puanların geldigini görebiliyoruz.

Yok eger ben ondan bahsetmiyorum vs. diyip isin icinden cıkmaya calısacaksan olmaz , sonucta sen ne diye destek veriyorsun Olcay a gol atsın mac kazandırsın diye degilmi ? E ozaman illaki kazandırdıgı birseyler olması lazım. Aksi halde garip bir durum cıkmıs olur ortaya.

Olcayın tek basına kazandırdıgı puanları yazmanı bekliyorum.

yahu sonrada diyorsunki fanboyluk yapmiyorum. arkadasim bak kimse burda gokhana kotu demiyor diyorum. iyi oyuncu oldugunu bende biliyorum, ama senin gozden kacirdigin bir etken var, olcay oyuna girdikten sonra gomez, oguzhan ve sosa nin oyun icindeki etkiside artiyor. gokhanin gol attigi maclardaki oyununa ve takima katkisina bak, yarinki macta orta sahada seni sert oyunla bezdirmeye calisacak bir fener olacak, ( hakemde o sertlige musade edecek) bu sert oyunda, oyundan dusmeyecek bir oyuncu lazim. ha su olur olcay oynar 60a kadar fener skor bulamazsa, oyundan dusecektir o zaman al gokhani. ama mac baslarken her ne kadar sakar veya yetenek problemi de olsa, diri ve kosan bir olcay, fenerin o kanadinin atak yapmasini engelleyecektir. orta sahada sana yapacagi presle seni durdurmaya calisacak fener gol icin tek sansi kanatlardan bindirerek yapacagi ataklardir. ve bunu kesmek icinde olcay gibi tempolu kosacak bir adam lazim. bak soyluyorum olcay oynasin ve az biraz gununde olsun hangi kanatta oynayacaksa o kanattaki rakibini oyundan attirir. tekrar diyorum gir besiktasin mac ozetlerine bir daha bak, olcay oyundayken ilerideki 4lu ne kadar etkili, gokhan oyundayken ne kadar etkili. gecen seneki gibi fit olmayan, oyun icinde gerekli ozveriyi gostermeyen gokhani senol hoca keser, sende sakat diye oynamiyor sanarsin.

Çevrimdışı GörkemGörkem

yahu sonrada diyorsunki fanboyluk yapmiyorum. arkadasim bak kimse burda gokhana kotu demiyor diyorum. iyi oyuncu oldugunu bende biliyorum, ama senin gozden kacirdigin bir etken var, olcay oyuna girdikten sonra gomez, oguzhan ve sosa nin oyun icindeki etkiside artiyor. gokhanin gol attigi maclardaki oyununa ve takima katkisina bak, yarinki macta orta sahada seni sert oyunla bezdirmeye calisacak bir fener olacak, ( hakemde o sertlige musade edecek) bu sert oyunda, oyundan dusmeyecek bir oyuncu lazim. ha su olur olcay oynar 60a kadar fener skor bulamazsa, oyundan dusecektir o zaman al gokhani. ama mac baslarken her ne kadar sakar veya yetenek problemi de olsa, diri ve kosan bir olcay, fenerin o kanadinin atak yapmasini engelleyecektir. orta sahada sana yapacagi presle seni durdurmaya calisacak fener gol icin tek sansi kanatlardan bindirerek yapacagi ataklardir. ve bunu kesmek icinde olcay gibi tempolu kosacak bir adam lazim. bak soyluyorum olcay oynasin ve az biraz gununde olsun hangi kanatta oynayacaksa o kanattaki rakibini oyundan attirir. tekrar diyorum gir besiktasin mac ozetlerine bir daha bak, olcay oyundayken ilerideki 4lu ne kadar etkili, gokhan oyundayken ne kadar etkili. gecen seneki gibi fit olmayan, oyun icinde gerekli ozveriyi gostermeyen gokhani senol hoca keser, sende sakat diye oynamiyor sanarsin.

Halen Gökhan ın fanboy lugunu yaptıgımı iddia ediyor olmandan dolayı zaten ayrıntılı yazmamam gerektigini en azından bu cabamın bosa olacagını anlamamı sagladıgın icin tesekkur ediyorum.

Burada sorun Olcay'ın oynaması yani ben diyorum Olcay bu takımın oyuncusu degil kalite olarak geride e dogal olarakta bizim takımda kanatların kapasitesi bakımından yüksek seviye olan Töre oldugu icin onun oynaması gerektigini söylüyorum yoksa illaki Töre olmalı demiyorum.Elimizde o oyuncu oldugu icin onu söylüyorum daha iyi bir kanadımız olsa o kanadı tercih ederdim.

Bu arada ben senin her yazdıgın soruya cevap veriyorum fakat 3 tür yazdıgım hicbir soruya nedense 1 cevap dahi alamadım. :)

Hadi senin yazdıgın bir cümleden yola cıkarak bir soru daha ekliyeyim bu cevabını alamadıgım sorular listesine.

" bak soyluyorum olcay oynasin ve az biraz gununde olsun hangi kanatta oynayacaksa o kanattaki rakibini oyundan attirir " yazmışsın.

Bana 4 senede Olcay'ın karsısındaki kanat oyuncusunu oyundan attırdıgı bir görüntü sunabilirsen yada bir adam söylersen sevinirim. :)

( Diger sorularada cevap vermen dilegi ile saglıcakla )
[ Son Düzenleme: 29 Şubat 2016, 02:34:26 Fuat Görkem Yıldız ]

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Halen Gökhan ın fanboy lugunu yaptıgımı iddia ediyor olmandan dolayı zaten ayrıntılı yazmamam gerektigini en azından bu cabamın bosa olacagını anlamamı sagladıgın icin tesekkur ediyorum.

Burada sorun Olcay'ın oynaması yani ben diyorum Olcay bu takımın oyuncusu degil kalite olarak geride e dogal olarakta bizim takımda kanatların kapasitesi bakımından yüksek seviye olan Töre oldugu icin onun oynaması gerektigini söylüyorum yoksa illaki Töre olmalı demiyorum.Elimizde o oyuncu oldugu icin onu söylüyorum daha iyi bir kanadımız olsa o kanadı tercih ederdim.

Bu arada ben senin her yazdıgın soruya cevap veriyorum fakat 3 tür yazdıgım hicbir soruya nedense 1 cevap dahi alamadım. :)

Hadi senin yazdıgın bir cümleden yola cıkarak bir soru daha ekliyeyim bu cevabını alamadıgım sorular listesine.

" bak soyluyorum olcay oynasin ve az biraz gununde olsun hangi kanatta oynayacaksa o kanattaki rakibini oyundan attirir " yazmışsın.

Bana 4 senede Olcay'ın karsısındaki kanat oyuncusunu oyundan attırdıgı bir görüntü sunabilirsen yada bir adam söylersen sevinirim. :)

Benim bildiğim Şenol Hoca bu günkü şartlarda Olcay ile başlar çünkü beraberlik bile yetiyor bize. Olcay'lı bir oyun başlangıcında da maçı baştan koparabiliriz. Şu anki haliyle Töre'yi ilk 11 başlatıp demoralize olması riskini almaz diye düşünüyorum
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı laoban

ukala ukala konusmayi bir kenara birakip az gecmise donuk biraz arastirma yap. gecen seneki derbi maclarinda ya olcay 11 baslamamis yada basladigi maclarda kirmizi gorulmus ve oyun duzeni degismis, onceki seneki derbi skorlarina ac bak ordada kirmizi kart olmayan maclarda  oyuna direk katki saglamismi saglamamismi,(asist ve gol olarak), teknik olarak yetersiz gordugum olcayi zorla ovduruyorsun, su anki form durumu ile o kotu olcay bu gokhana 100 basar.  maclari detayli izliyor olsaydin zaten gokhanin ne kadar kotu oynadigini gorurdun, skora yaptigi katkiya kimsenin soyledigi birsey yok ama su haliyle gokhani olcaya tercih ediyor olman zaten futbol mantalitesi olarak bakis acinin guncel futbolla cok uyusmadigini gosteriyor. yarinki maca olcay q7 yerine tore q7 ile baslarsa kendi bindigimiz dali kesmis oluruz.

bu gereksiz tartismayi uzatmanin manasi yok, istedigin istatistigi getirsende gokhanin formsuz oldugu ve derbi macinda mucize olmadigi taktirde gerekli katkiyi saglayamayacagi gercegini degistiremezsin. yarin senol hoca tercihini yapar sonuclarini goruruz.

Çevrimdışı trojan

Fernandao mu persie mi?

Fern. Oynamazsa savunmamız hava toplarında daha rahat edecektir ancak persie kaliteli ayaklarıyla fern.'nun kaçırdıklarını kaçırmaz. Burada ben ferdiyi tercih ederim.

Başakşehir maçında mr. Dar gömlek maçımızı izlemişti. Başakşehir atiba'yı kilitlemeye çalışmıştı. Sonraki maçlarımızda da aynı önlemleri gördük. Bu maçta da atiba'ya önlem alacaklarını düşünüyorum. Oğuzhan'a daha çok sorumluluk düşecek. Kendisinden bu maç çok şeyler bekliyorum. Frikik golünü görmüştüm  rüyamda. Kalecinin soluna yumuşak bir vuruşla.

Olcay mı töre mi?

Töre'nin kredisi ilk yarıdaki dervi performansı. Olcay ise kanat beklere nefes aldırıyor. Tek oynadığı zaman tehlikeli oluyor. İleride kaptığı toplar da ayrı hücum silahı. İkisi de gerek 11de gerek sonradan kanatlarının işlevlerini değiştirecek. Bence olcayla başlayıp 60dan sonra yorulan fener beklerinin üstüne Gökhan'ı salmak daha iyi. Gökhan girene kadar skoru bulursak fener daha cesur oynamak zorunda kalır ve töre için kapılar açılır.

Maçı izlemeye yüreğim yetmiyor. Dünyadan kendimi 2 saatliğine soyutlamayı düşünüyorum. Çocuklara güveniyorum. Bazen ne yaparsan olmuyor ama çocukların terinin son damlasına kadar mücadele edeceğini biliyorum. Sizleri seviyorum, iyi geceler.

Çevrimdışı Orhan_

23. Hafta   Fenerbahçe-Beşiktaş,

24. Hafta   Beşiktaş-Eskişehir, Akhisar-Fb,

25. Hafta   Rize-Beşiktaş, Fb-Kayserispor,

17 Mart Ts-Beşiktaş erteleme maçı (Rize maçından 3 gün sonra, Antalya maçından 4 gün önce)

26. Hafta   Beşiktaş-Antalya, Gs-Fb

27. Hafta   Kasımpaşa-Beşiktaş, Fb-Osmanlı,

28. Hafta   Beşiktaş-Bursa, Konya-Fb,

29. Hafta   Sivas-Beşiktaş, Fb-Mersin,

30. Hafta   Akhisar-Beşiktaş, Ts-Fb,

31. Hafta   Beşiktaş-Kayseri, Fb-Gaziantep,

32. Hafta   Gs-Beşiktaş, Başakşehir-Fb

33. Hafta   Fb-Gençler, Beşiktaş-Osmanlı

34. Hafta   Konya-Beşiktaş, Sivas-Fb

Heyecan basınca şöyle bir bakayım dedim fikstüre. Şu maçı kazanırsak önümüz çok açılacak.

Çevrimdışı laoban

Benim bildiğim Şenol Hoca bu günkü şartlarda Olcay ile başlar çünkü beraberlik bile yetiyor bize. Olcay'lı bir oyun başlangıcında da maçı baştan koparabiliriz. Şu anki haliyle Töre'yi ilk 11 başlatıp demoralize olması riskini almaz diye düşünüyorum

aynen katiliyorum. formuz Tore resmen tum takimin enerjisini emiyor. ama yarin benim en buyuk cekincem, gereksiz sertlige musade edecek bir hakem, tolga ve delgado. su maca guven veren bir kaleci ve ersan rodolfho ikilisi ile baslasaydik, mukemmel olacakti, ama elden gelecek birsey yok. umalimda guzel bir galibiyetle yarin ordan doner ve 34 yerine 32 hafta saymaya baslariz.

Çevrimdışı GörkemGörkem

Zaten Olcay ile baslayacak abi onda bir problem yok o belli zaten sorun şuki Olcay Beşiktaş kalibresinde bir oyuncu degil maalesef.

Çevrimdışı GörkemGörkem

ukala ukala konusmayi bir kenara birakip az gecmise donuk biraz arastirma yap. gecen seneki derbi maclarinda ya olcay 11 baslamamis yada basladigi maclarda kirmizi gorulmus ve oyun duzeni degismis, onceki seneki derbi skorlarina ac bak ordada kirmizi kart olmayan maclarda  oyuna direk katki saglamismi saglamamismi,(asist ve gol olarak), teknik olarak yetersiz gordugum olcayi zorla ovduruyorsun, su anki form durumu ile o kotu olcay bu gokhana 100 basar.  maclari detayli izliyor olsaydin zaten gokhanin ne kadar kotu oynadigini gorurdun, skora yaptigi katkiya kimsenin soyledigi birsey yok ama su haliyle gokhani olcaya tercih ediyor olman zaten futbol mantalitesi olarak bakis acinin guncel futbolla cok uyusmadigini gosteriyor. yarinki maca olcay q7 yerine tore q7 ile baslarsa kendi bindigimiz dali kesmis oluruz.

bu gereksiz tartismayi uzatmanin manasi yok, istedigin istatistigi getirsende gokhanin formsuz oldugu ve derbi macinda mucize olmadigi taktirde gerekli katkiyi saglayamayacagi gercegini degistiremezsin. yarin senol hoca tercihini yapar sonuclarini goruruz.

Anlatmak istediklerimi cok net anlattıgımı düsünüyorum fakat illaki anlamamakta ısrar ediyorsanız daha fazla uzatmaya gerek yok zaten daha benim savundugum seyin ne oldugunu bile kavramadan beni ukela olmakla suclayıp birde savunmadıgım seyleri savunuyormusum gibi gösterip garip garip seyler yazıyorsunuz.

Farkındaysanız 4 oldu daha halen sordugum hic bir soruya cevap alamadım. :) Belkide verecek cevabınız olmamasındandır yada cevap verdiginiz zaman savundugunuz bütün tezlerin cokucek olmasındandır.

" Olcay iyi olursa oynadıgı kanattaki oyuncuyu attırır " demişsiniz. Bende size " Bana 4 senede Olcay'ın karsısındaki kanat oyuncusunu oyundan attırdıgı bir görüntü sunabilirsen yada bir adam söylersen sevinirim " yazmısım. Fakat bana verdiginiz cevap " ukela ukela konusmayi bir kenara birakip az gecmise donuk biraz arastirma yap. gecen seneki derbi maclarinda ya olcay 11 baslamamis yada basladigi maclarda kirmizi gorulmus ve oyun duzeni degismis " Yani yazdıgınız ilk tez bu cümleyle düsmüs oluyor cünkü Olcay suana kadar derbiler dahil oynadıgı kanattaki hicbir oyuncuya kırmızı kart göstertip oyundan attırmıs bir oyuncu degil fakat Olimpiyatta Kırmızı yiyip kendisinin oyundan atılmıslıgı vardır. :)

Birde " yarin senol hoca tercihini yapar sonuclarini goruruz. " yazmıssınız ve yarın kadroda Olcay ı görünce haklı cıkacagınızı düsünüyorsunuz fakat yine yanılıyorsunuz ben zaten FB macında kesinlikle Olcay oynamayacak diye birsey yazmadımki illaki o oynayacak hafta basından beri belli benim savundugum tez şu " Olcay bu takımın kalitesinin altında bir oyuncu "

Birde benim kötü bir huyum vardır.Belkide agır avukat genleri tasıdıgımdandır ailemden ötürü.Haklı oldugumu bilmedigim bir davayı hic uzatmam ve direk karsı tarafın hakkını teslim edip köseme cekilirim. Fakat eger haklı isem -ki bu kadar uzatmamdan anlıyacagınız üzere haklı olup olmadıgımı anlamışsınızdır diye umuyorum- konuyu sonuna kadar sürdürebilirim. Cünkü her mesajı yazarken o yazdıgım mesaja gelecek cevabı tahmin ederim bu yüzdendirdik sorulan her soruya rahat ! rahat ! kacamak yapmadan cevap verebilirim. Demem odurki uzatıp uzatmamak sizin elinizde her ne olursa olsun umarın yarın güzel bir sonuc elde ederiz.İyi geceler dilerim.

Çevrimdışı GörkemGörkem

eyv.. ödül töreni başladığında bakarım :) leanordo oscarı alcak bizde kadıköyde feneri yeneceğiz:)

Zaten Leo ödülü alırsa ben %100 emin olurum yarınki galibiyetten  :evillol:

Çevrimdışı MUTE

Şunu unutmayalım bu derbi bir şampiyonluk maçı değil. Şampiyonluk düğümünü de çözmeyecek. Daha 23. haftadayız ve birbirinden zorlu maçlar var. 1 adımda öndeyiz. Tabi kazanırsak Fenerbahçe yarışta büyük yara alacak. Kaybedersek moral kazanacaklar sadece. Beraberlikte Fenerbahçe'nin işine gelmeyecek ve ikili averajda da üstün olan taraf olacağız. Temennim kazanmaktan yana ama beraberlikte kötü sonuç olmaz.

Fenerbahçe maçına çıkacak 11'den çok stoperde kim oynayacak o korkutuyor beni. Alexis'ten Senol Hoca istediği verimi alamadığı malum. Marcelo'da çok sert bir oyuncu karta her zaman 1 adım daha yakın. Cüneyt Hoca'da kartlarını kolay kullanan bir hakem. Tabi yinede ben Alexis Marcelo stoperde oynasın isterim. Eğer ki Necip yada Tosic stoperde oynayacaksa bütün yük otomatikman Atiba'ya binecek. Daha fazla savunmaya yardım edeceği için ileri de gardımız düşebilir. Tabi bir diğer korkumda Tolga.

Kısaca özetleyeyim. Maçta 4 kritik isim var. Tosic, Necip, Tolga ve Cüneyt Hoca.

Ama yinede Koy geç be KARTAL'ım

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Gözüme uyku girmiyor heyecandan. Allahım sen yardım et bize. Yarın yüzümüz gülsün be..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Ben Besiktasimiza %100 guveniyorum ama yayinci kurulusa ve bunun etrafinda donen carka guvenemiyorum.

Cuneyt Cakir faulleri fb lehine kullanip Besiktas'i oyuna ortak etmemeye calisacak diye dusunuyorum. Ayrica icimden bir ses fb'nin yoktan bir penalti alacagi yonunde.

Umarim yanilirim ve bunlari Kadikoy'e gomeriz.

Çevrimdışı 38life

bana uymaz:) avrupa şampiyonası var

Avrupa şampiyonası lig bitmeden mi başlıyor? Çok ilginç :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı raichu

uyuyamadım lanet olsun  :evillol:
daha 13 saat var ya  :bandit:

Çevrimdışı raichu

eyv.. ödül töreni başladığında bakarım :) leanordo oscarı alcak bizde kadıköyde feneri yeneceğiz:)
leo aldı  :D

Çevrimdışı Ardau

Günaydın.  Bugün mesai bitmez

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimdışı raichu

leo da ödülü aldığına göreeeeee gönül rahatlığıyla maçı izleyebilir :)
ya sen bi git ya zaten 2-6 diye zehirledin beynimizi beklentiler yükseldi  :D

Çevrimdışı raichu

zehirlemek ne demek klübümüzün vizyonu yükseldi, bende bir nebze taraftarın vizyonunu yükseltmeyi kendime misyon edindim:) şaka bir yana hala 2-6 da ısrarcıyım ben..
bakalım kim istemez feneri kadıköy de rezil rüsva etmeyi   :icool:

Çevrimdışı raichu

o değilde hiç uykum yok rayiçu..biraz ceyran yolla sana ordan :kop:
stresten benim voltaj çok yükseldi zaten :evillol:
yeni uyandım zaten 13 saat bekle şimdi  :s20:

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimdışı raichu

2-6 ne ya ? Skor mu  ?  :evillol:
aynen abi rüyasın da görmüş @nusretaslanturk çok ısrarcı ona inananların sayısı her geçen gün artıyor  :evillol:
ihtilal çıkabilir  :evillol:

Çevrimdışı Ensar

günaydın Beşiktaş arena bugün günlerden Beşiktaş günümüz aydın gecemiz şen ola inşallah :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Etiketler: