23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 248897 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı b.damatoglu

Fener pis bir anadolu takımı gibi oynayacak. Daha doğrusu oynama diye birşey olmayacak. Oynatmamak için çıkacaklar. Top % 60larda bizde olacak. Hücum verimliliğimiz önemli. Gomez patlarsa biz de fenere patlarız.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2016, 08:45:38 b.damatoglu ]

Çevrimdışı raichu

:upto: üstünü kapat hasta olursun
:kop: :kop:
şaka bi yana eğer erken öne geçersek enteresan bi skor çıkabilir zaten fb maçları hep öyle oluyor  :busted_cop:

Çevrimdışı cisse557

Gökhan Töre'yi çok elestriyoruz falan ama bütün büyük maçlarda onplana çıktı. Bence kanatlar Töre-Q7 olmalı. Orta sahada baskı yiyecegimiz için kanatlardan acmaliyiz oyunu. Zaten fenerin kanatları yumuşak rahat katederiz ordan. Olcay o baskıyı kaldırıp ayağında top tutabilecek yada birebirde adam eksiltebilecek kapasitede değil.

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı altan0348

Fener son haftalarda kötü oynamıyor. Cüneyt çakır gördüğünü calarsa bu maç 1-1 berabere biter. Fener öne geçer mario atar sonra . beraberlik kötü sonuç olmaz aslında. Yıllardır kadikoyde galibiyet alamıyoruz. Savunmaya aman dikkat. Yenersek psikolojik olarak slim fit ve (...)₄ çöker :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cadavra

Ben eminim bizim futbolcular fenerden daha iyi konsantre olmustur maca iple cekiolardir simdi maci onlarin haftaici uefa maci vardi.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Derbiye son 33 saat atarsa 32 saat

Çevrimdışı Kalyoncu

7 puan önde cıkacagımızı düşünüyodum kasımpaşa yanılttı beni aynı zamanda bizim başakşehiri yenememiz ha kaybedersek ne olur haftaya bir maç eksikle yine lider oluruz :)ben bu şampiyonluk konusunda çok rahatım niyeyse :)sadece haftalar geçsin kupamızı verin modundayım

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bhdr

Bu maç aynı zamanda defansın ve kalenin de sınanacağı maç olacak belli ki. Bakalım Tolga efendi 1. kaleci olma konusunda ne kadar inatçı. Ve defans konusundaki çekincelerimizde ne kadar haklı ya da haksızız görecez. Oğuzhan'nın formuyla ve Töre ' nin geleceğiyle alakalı daha sağlıklı bi fikrimiz olacak. Bir çok soru işareti cevabını bulacak. Ben herşeye rağmen tabi ki daha üstün oynamak şartıyla beraberliğe razı taraftayım. Tabi inşallah o ilk golü biz atalım o çok önemli.

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar genelde derbileri ihtiyaci olan kazanir, favorisi olmaZ. Dikkatli oynamaliyiz. Bahsedildigi gibi fb kotu oynamayacaktir. Tecrubeli ve iyi oyunculari var onlar da motive olacaklardir. Kramponlarini agzima sokacaklardir. Kimse yumusak, vurdumduymaz fb beklemesin. Adamlar sonucta ligin ikincisi.

Duduk onemli tabii.

Baskili baslayacaklardir. Bizim sakin olup orta alani tek paslarla gecip prese takilmamamiz lazim.
Kadro belli sadece gokhan-olcay konusu var. olcayi cok severim, gokhani son zamanlarda hic begenmiyorum ama torenin yapabilitesi olcaydan coktur.
Buyuk mac buyuk oyuncular ile oynanir.

Benim bu mactan beklentim takimimizin maksimumunu gorebilmek. Duduk engeli olmadan en iyi fbye karsi oynamak istiyorum. Fb ne
Kadar iyi olursa
Biz de o kadar oynariz. 5-6lik maclar cok nadir olur.

Biz kendi futbolumuzu oynarsak yenilmeyiz, fark atariz.

Bakalim bize kendi futbolumuzu oynatacaklar mi?

Cucu devamli oyunu kesebilir, her faul atisindan once 40sn konusur, frikiklerden once baraj acar kopuk sikar tras olur vs. 2 dakikada vurulur topa. Oyuncular sogur mactan zevk alamayiz.
Tempolu mac olsun bizim takim son 30 dakikada ustune duseni yapar ama son 30 dakikaya fbnin istedigi bir skorla girilirse adamlar
Maci kilitler.

Insallah soyle olur son 30 dakikada atariz bir gol ve fb nin yillardir oldurdugi gibi maci oldururuZ ki cildirsinlar.

Çevrimdışı Savaş

Yazmakta fayda var beyler. Ola ki istemediğimiz bir sonuç çıktı dünyanın sonu değil.

Yapılacak negatif yorumlar hem bizi hem takımı etkiler. Unutmayın kaybetsek dahi trabzon maçını aldığımız an yine lideriz.

Kaybedersek dünyanın sonu değil. Takımı gömmeyin hemen.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yalnız bu bülent timurlenk fena yanlı yorum yapıyor oha dedim resmen real atletico örneğini veriyor atletico gibi oynayacakmış fener ulan dünyada atleticonun sistemini yapabilecek takım birkaç tanedir savunma takımına golleri yapıştıralım

Çevrimdışı denilanz

Kesinlikle yenilmemeliyiz. Biz ne kadar kötü sonuçta takıma sallamayın, sahip çıkın desek de "yenilsek de Tolga'ya, Olcay'a, İsmail'e, Şenol hocaya, hatta başkana sallasak" diye bekleyen bir güruh var. O yüzden kazanmalı, en kötü beraberlik çıkarmalıyız. Bu bizi hem puan olarak hem psikolojik olarak rakibimizden ileri taşıyacaktır. FB zaten kaynıyor. Kazanırsak çöküşe itebiliriz onları.

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Tehdit fenerin oyunu degil.
Tehdit taraftar baskısı ile hakem ve rakibi bozmaları

Normal oyunumuzu oynayabilecegimizi sanmıyorum. Özellikle ilk yarı ciddi baskı yediğimiz dakikalar olacaktır.

Tabi bir başka sıkıntı da kartlar. İsmail, alexis, quaresma erken kart görürse eksik kalabiliriz.

Hasili çok zor maç. Kaybedersek de sadece maçı kaybedelim. Guvenimiz ve kenetlenmemiz zarar gormesin

Çevrimdışı raichu

Tehdit fenerin oyunu degil.
Tehdit taraftar baskısı ile hakem ve rakibi bozmaları

Normal oyunumuzu oynayabilecegimizi sanmıyorum. Özellikle ilk yarı ciddi baskı yediğimiz dakikalar olacaktır.

Tabi bir başka sıkıntı da kartlar. İsmail, alexis, quaresma erken kart görürse eksik kalabiliriz.

Hasili çok zor maç. Kaybedersek de sadece maçı kaybedelim. Guvenimiz ve kenetlenmemiz zarar gormesin
son cümle  :claps: :claps:
zaten yenilsek nolacak ts yi yendik mi yine lideriz  :bandit:

Çevrimdışı LuceGel

Maçın hakemi Cüneyt Çakır seyirci baskısından etkilenmeyecek bir hakem çok derbide bizi doğramışlığı vardır ama hakemlik camiasının ve kendisinin tartışıldığı ortamda iyi maç yöneteceğini düşünüyorum(umuyorum),o yüzden kendisin atanmasını istemiştim.Hakemlik bir durum olmazsa kazanmak zorunda olan fenerin zaaflarına yönelip goller bulacağımızı düşünüyorum.Gençler kadrosu 11 olarak çıkacakmış maça(Ntvspor) Caner-.Şen kanadı bizim için kritik bölge Beçk-Quaresma ile bu kanadı kapatıp pozisyonlar üretebilirsek maçıda kazanabiliriz.Stoper tandemimiz Marcelo-Alexis ciddi sınav verecekler ben güveniyorum.Atiba-Oğuzhan'ın Sosa ve kanatlarla bağlantısını kilitlemek isteyeceklerdir bizde ön tarafta etkili pres yapıp çok etkili olabilen bir takımız.3 sonuca açık bir maç yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.Fenerin Braga eşleşmesi iyi oldu bu turuda geçsinler öyle kolay değil haftada 2 maç.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Şubat 2016, 13:44:29
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Köybaşı takacak :D

Abi PES'te kaç defa oynadım en az 3 şutu çataldan döndü :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı cursedofdragon

bu maçın adamı quaresma olucak bence :)

Çevrimdışı Ogün

Formsuz olsa da maçı adamı Töre olacak gibi geçiyor içimden. :photo:

Çevrimdışı MUTE

Maçın adamı bence Cüneyt Çakır olacak. Şu ligde Fırat Aydınus bir de Cüneyt Çakır'dan nefret ediyorum.

Çevrimdışı RQ7_351903

Köybaşı takacak :D
Yok artık abi biz arkadaşlarla fifa filan ataken de konuşuyoruz, bu maçta alayı Köybaşı atacak diyor, İnşAllah atar bee  :evillol:

Etiketler: