23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 255929 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Orkun

3 ön liberolu oynayan Fenerbahçe bizim orta sahayı zorlayacaktır.Ortadan gitmemiz biraz zor görünüyor.Bu durumu Başakşehir de gördük.Bana göre oyunu çözerse Q7 ve 70 den sonra Gökhan töre çözecektir.

3 ön liberolu oynayan Fenerbahçe bizim orta sahayı zorlayacaktır.Ortadan gitmemiz biraz zor görünüyor.Bu durumu Başakşehir de gördük.Bana göre oyunu çözerse Q7 ve 70 den sonra Gökhan töre çözecektir.

3 ön libero ile çıkarlarmı sence :)

Topal,josef,diego ile çıkacaklar :)

Çevrimdışı yigitcan1903

Takım varını yoğunu koyup mesajı verecek fenere
Kötü oynamak gibi bi lüksleri yok

Çevrimdışı Orkun

Victor'un bizden çekindiğini düşünüyorum.3 önliberoyla çıkabilir.orta sahayı sağlama almak isteyecektir.Ama q7 fişi çekecek bence👍

Victor'un bizden çekindiğini düşünüyorum.3 önliberoyla çıkabilir.orta sahayı sağlama almak isteyecektir.Ama q7 fişi çekecek bence👍

victor bir derbi kazanamadan gider türkiyeden bizde arkasından bir derbi kazan be victor deriz :D  :evillol:

Fener öne geçse bile victor takımı geriye çekicektir :)

En kötü o staddan beraberlik ile çıkarız ama kazanacağız istedikleri kadro ile çıksınlar :ok:

Çevrimdışı Jukebox

Olası senaryom;
Ev sahibi olmanın verdiği gereksinimle,boyuna posuna,fizik kondisyonuna,perşembe günü oynadığı maçın fiziksel ve zihinsel yorgunluğuna bakmayan garibim fenerin koşu mesafesini arttırarak hucum presle top kazanma uğraşları Atiba,Sosa,Oğuzhan ve ekürileri Olcay'ın ayağa isabetle paslarından kaynaklı olarak sonuç bulamayacak ve 15 ile 20.dakikar arasasında yerini fiziksel yorgunluğa bırakmasıyla stabilleşen oyunda hucum oyuncularımızın mükemmel penatrasyon aktiviteleriyle 18 ila 30. dakikalar arsında ilk golümüzü bulacağız.
   Kadıköyde 1-0 geriye düşmenin derin karanlığıyla yüzleşen garibimfener  ilk yarının son çeyreğine kadar hucum edecek enerjiyi bünyesinde bulamayıp,40-45.dakikalar arasında topladığı enerjiyle aç köpek gibi saldırırken hucuma çıkmış becklerinin görev alanlarında kalan boşluklar yüzünden bir hızlı hücumla meşin yuvarlağı tekrar filelerinde görecek..
 Devamı Gelecek...
6-2'ye mi baglayacaksin abi?

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bu lige her zaman  futbol dışı etkenler etki edip seyir zevkini fazlalaştırmak için puan farkının açılmasını engellemişlerdir. Onlardan iyi olduğumuz kesin olsa da galibiyet almamamız için gerekenler yapılacaktır. Basit bir kırmızı kart görürsek şaşırmayın derim.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçın yıldızı Cüneyt Çakır  :tabe: Şakası bile kötü  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

aaaaa gitti ama şimdi bütün hikayenin büyüsü :) aynen 2-6 bitecek

Abiler ruhani bi olay yaşıyoruz forumda 4-5 kişi 2-6 diyor valla :evillol:

PES'te oynuyorum 2-6. Ulan diyorum formu düşürüyüm yine 2-6 :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

victor bir derbi kazanamadan gider türkiyeden bizde arkasından bir derbi kazan be victor deriz :D  :evillol:

Fener öne geçse bile victor takımı geriye çekicektir :)

En kötü o staddan beraberlik ile çıkarız ama kazanacağız istedikleri kadro ile çıksınlar :ok:
Victor :alala:

Vitor olmasin o :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı raichu

Abiler ruhani bi olay yaşıyoruz forumda 4-5 kişi 2-6 diyor valla :evillol:

PES'te oynuyorum 2-6. Ulan diyorum formu düşürüyüm yine 2-6 :evillol:
@Yusuf Tekeli  imzanı yeni farkettim süper  :kop: :kop:

Şu facebook'ta oluyor ya gif durdurma skor tahmini geçen gün fb için yapmıştım braga çıkmıştı üst üste 2-3 kez kuradan braga çıktı :)

Bugün fb-Beşiktaş skor tahmini yaptım ilk tahminde 4-4 cıktı sonra 1-1 cıktı sonra 2-2 cıktı enson 0-0 çıktı bu maçta berabere bitermi ne dersiniz :D  :evillol:

Çevrimdışı denilanz

Şu facebook'ta oluyor ya gif durdurma skor tahmini geçen gün fb için yapmıştım braga çıkmıştı üst üste 2-3 kez kuradan braga çıktı :)

Bugün fb-Beşiktaş skor tahmini yaptım ilk tahminde 4-4 cıktı sonra 1-1 cıktı sonra 2-2 cıktı enson 0-0 çıktı bu maçta berabere bitermi ne dersiniz :D  :evillol:
Bitmesin. Biz kazanalım, artık vakti geldi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı KAP

hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ömer Kaan

Bence.. Dakika 66 da atılan bir ara pas sonrasında Volkan Şen ile Tolga karşı karşıya kalacak. Çok tartışılacak pozisyonda Volkan Şen'in kendini yere atmasıyla Tolga kırmızı görecek. Kazanılan penaltı vuruşunu van Persie gole çevirecek 1-0. Sonra bizim takım çıldırmış gibi saldıracak ve kaleyi ablukaya alacak.. 82 ve 89da gelen iki Cha Cha ile maçı 1-2 kazanacağız.. 90+2 deki kavgada Bruno Alves direkt kırmızı görecek.. Bu arada ikinci gölümüzden hemen önce Boyko jeneriklere geçecek bir kurtarış yapacak ve golün hazırlayıcısı olacak.. Atın fava bekleyin :biggrinking: :biggrinking:

valla 3 haftadır 2-6 diyorum ben :) @Yunus Emre Dökmeci  şahidimdir unutmaz diye ilk ona söyledim:)
Yok unutmadim

Onceki gun de ben ruyamda gördüm diger basligada yazdim

1-0 mağluptuk deli gibi saldiriyorduk beraberlik icin ama tam 90.ci dakikada uyandim :s20:

Beraberlik Golunu atamadan uyandim ya en çokda ona yanarim :bawling:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

1 3 gomez, töre , oğuzhan

Benimde icimden gecen skor 1-3

Quaresma , Gomez , Sosa

Çevrimdışı cisse557

Quaresma'nin golü var. Icime doğdu.

Çevrimdışı can1903

Quaresma bi derbide sahneye çıksın artık
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Quaresma bi derbide sahneye çıksın artık
:alala: :alala:

Ilk geldigi donemde Her derbide sahnedeydi zaten :bandit:

Bu sezon Ilk Fb macinda hic oynamadi , Gs macinda da iyiydi performans olarak

Etiketler: