22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği Tarih : 22.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 123035 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Çevrimdışı Librarius

Bazi arkadaslar iddianin bize 2.90 vermesine icerlemis hakli olarak. Fakat iddia sirketleri gercegin farkinda: Sukru Saracoglu stadinda maca cikacak Turk takimlarinin en buyuk rakibi FB futbol takimi degil hakemlerdir. Hakemler rakipleri bir guzel sindirir, kivama getirir ve FB'de isi bitirir. Eger kirmizi kart gormez ve aleyhimize penalti calinmazsa FB'nin bizden alabilecegi puan en fazla 1'dir. Fakat hepimiz biliyoruz ki hakem FB'yi oldukca kayiracak, sertliklerine izin verecek, bizim sertlikle karsilik vermemize izin vermeyecek.

Tabi bu teslim olalim demek degil. Sonuna kadar mucadele edip hakettigimiz bir galibiyeti alacagiz INSALLAH... Kalitemiz onlarin cok ustunde.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Kalbim gum gum atiyor. Insallah uyuya kalmadan bitiririm maci.

Totem yapalim. Zor Mac yarim sifir olsun bizim olsun.

Bizim yapi denetciler de yavas yavas gelmeye baslar az kaldi macin baslamasina.

Kadro normal.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Geliyoruz gümbür gümbür!

<-------------- Ne dediysek o!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kirimli90

Veli kadroda yok. sakat mi? yoksa hoca kendisinden umudu kesmis mi?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

öylede elim ayağım titriyor şuan heycandan :D  :evillol:
sakin ol şampiyon 3 0 ya da 4 1 alacağız

Çevrimdışı cursedofdragon

Veli kadroda yok. sakat mi? yoksa hoca kendisinden umudu kesmis mi?

umudu kesti mi bilmiyoruzda bu maç kesmiş :)

Çevrimdışı Ensar

hadi bismillah allah yardımcımız olsun :) artık lütfen hırslı tempolu rakibini parçalayan bi takım görelim kaç haftadır kötüyüz
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kuntz

Haydi bakalım vurduğunuz gol olsun Kartallar.

Çevrimdışı Librarius

Hurriyet websitesi yine FB bulteni gibi calisiyor. Aziz Yildirim'i ve FB'yi kollamak icin her haberi mansete cekiyorlar.

Senol hocanin veya bizim yonetimin hakemlerle ilgili aciklamalarini herzaman sakliyorlar.

Veya FB borsada ucusa gecse hemen mansetten veriliyor haberi ve bu ucusa katki sagliyorlar. Besiktas hisseleri bugun yine ucusta (masallah) ama hic haber yok. Arkadaslar bakin bunlar onemsiz gorunebilir ama kesinlikle degil.

Acin tepkinizi koyun. FB ve GS taraftarlari tepki koymada baya iyiler. Besiktas'lilarin da artik uyanmasi gerekiyor.

Bu arada bugun insallah kazanacagiz.

SAMPIYON BESIKTAS...
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Yaaaaa arkadas link biraz iyi bakiyorum licktv ye.

Ozellikle as bir bosluk var kenarda devamli orayi gosteriyorlar.

Kafami bozdular mac baslamadan.

Çevrimdışı Kirimli90

umudu kesti mi bilmiyoruzda bu maç kesmiş :)
o kadarini ben de anlamistim kanka :biggrinking:

Çevrimdışı bjkferhat

Halis marjinal olmaya calısmasın rahat kazanırız diye düşünüyorum

Çevrimdışı Ensar

hahaha :D başkan haydi kalk ayağa marşını söylüyor :D adamsın adaaaaam  :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mylife1903

Hurriyet websitesi yine FB bulteni gibi calisiyor. Aziz Yildirim'i ve FB'yi kollamak icin her haberi mansete cekiyorlar.

Senol hocanin veya bizim yonetimin hakemlerle ilgili aciklamalarini herzaman sakliyorlar.

Veya FB borsada ucusa gecse hemen mansetten veriliyor haberi ve bu ucusa katki sagliyorlar. Besiktas hisseleri bugun yine ucusta (masallah) ama hic haber yok. Arkadaslar bakin bunlar onemsiz gorunebilir ama kesinlikle degil.

Acin tepkinizi koyun. FB ve GS taraftarlari tepki koymada baya iyiler. Besiktas'lilarin da artik uyanmasi gerekiyor.

Bu arada bugun insallah kazanacagiz.

SAMPIYON BESIKTAS...

Cok dogru tespit.
Baskan cikacak diyecek ki " besiktasliyim diyen almayacak, aldirmayacak ve okumayacak"

Çevrimdışı OrhanAker

Alalım şu liderliği artık..vurduğumuz gol yediğimiz ofsayt olsun..

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Açılın gerçek lider geliyor! Saldır Beşiktaşım!

Çevrimdışı Kirimli90

bu macta kolay kart cikmaz gibi geliyor, yani sahada dayak yiyebiliriz ama deli Ibo'ya guvenim sonsuz, oyuncularinin bize karsi cirkeflik yapmalarina izin vermez. adam bildigin fanatik.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı mylife1903

Haydi besiktasim bana sigara yaktirmadan temiz bir galibiyet.

Uzandim yataga,link buldum aman keyfimi kacirma.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Kolay olacak ... Bu gün Beck'ten gol bekliyorum, İsmail'de olabilir.Tolgay 18 de imiş bu süper
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Beck gol atarsa kaan dobraya selam cakar.

Çevrimdışı OrhanAker

Taraftarın yarısı iyi.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: