22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği Tarih : 22.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 123087 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Çevrimdışı Yasin A.

yabancı hakeme kadar gider bu iş ortada birkaç tane hakem dışında adam gibi hakem yok hepsi eyyamcı
Y.D., terim, aziz, vs.. bunlar gitmeden istedigin kadar yabancı hakem getir. futbol hep birilerinin oyunu olmuş.
koskoca fifa'ya bakıyorsun, onların bile ne hale geldiği ortada. adam sırf rüşvet için katar'a dünya kupası verdi herkesin gözü önünde.
tarihte ilk defa kasım'da dünya kupası oynanacak, bütün ligler felan değişcek saçma sapan bişe olacak. kimse kararı degistirebildi mi? bu oyun hep böyle, kirli.
bu ülkede hangi sistem rayında işliyor ki hakemler düzelecek? saydıgım adamlar gitse de, yerlerine kendi adamları gelir.
taraftar olarak hakeme gözdağı vermeliyiz yoksa alayı dedigin gibi eyyamcı.
Ben bu akşamdan ümitliyim, hakem ortada yönetmeye gayret edecektir.
Gomez'i sakınmamız lazım, hoca muakkak 4-5 kere anlatmalı bu hakem seni gözleyecek kart göstermek için, dikkatli ol demesi lazım.

Çevrimdışı Popular Demand

@Popular Demand maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturtmuşsun yalnız.  :icool:

Bu arada dünkü çekimleri yeni izleyebildim. Emeklerine sağlık.

Maç eksiğiyle lideriz bak 21 maçımız var bu maçla :icool:
Eyvallah abi :tabe:
          [img width=41

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maç eksiğiyle lideriz bak 21 maçımız var bu maçla :icool:
Eyvallah abi :tabe:
İki maç handikap vermiştik ya fenere onu diyor heralde

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ensar

bu arada Gomeze odaklanıp İsmail ve becki unutmamak gerek , gomezin yedeği cenk gibi kıymetli bir oyuncu ama ya diğerleri ? tosic ve serdar ?
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

Gençlerbirliği kanatlarda djalma,aydın karabulut ile çıkıcak muhtemelen 2 side hızlı oyuncu beck ve ismail kart görebilir bakın tekrar diyorum tosic,serdar ile oynamak lazım.

Çevrimdışı Popular Demand

Gençlerbirliği kanatlarda djalma,aydın karabulut ile çıkıcak muhtemelen 2 side hızlı oyuncu beck ve ismail kart görebilir bakın tekrar diyorum tosic,serdar ile oynamak lazım.

Ben de yakın zamana kadar öyle düşünüyordum ama doğru olan bu değil.
Profesyonel oyuncuysa görmeyecek o kartı. Hakem artniyetli olursa başka.
Beck mesela geçtiğimiz haftalarda da önemli maç öncesi kart sınırındaydı, görmedi kartı ve maç sonu sarı kart sınırındaydım ve dikkatli oynamak zorunda kaldım, neyse ki kart görmeden mücadeleyi tamamladım demişti.

Dikkat ederler bence. Gomez yerine Cenk'le başlamakta zarar yok ama ne olur ne olmaz.
          [img width=41

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ben de yakın zamana kadar öyle düşünüyordum ama doğru olan bu değil.
Profesyonel oyuncuysa görmeyecek o kartı. Hakem artniyetli olursa başka.
Beck mesela geçtiğimiz haftalarda da önemli maç öncesi kart sınırındaydı, görmedi kartı ve maç sonu sarı kart sınırındaydım ve dikkatli oynamak zorunda kaldım, neyse ki kart görmeden mücadeleyi tamamladım demişti.

Dikkat ederler bence. Gomez yerine Cenk'le başlamakta zarar yok ama ne olur ne olmaz.
Beck Sogukkanli ve Sakin bir oyuncu ayni zamnda da Dengeli kart görmez , Ismailin kart gorme olasiligi Beckden 3-4 kat daha fazla cunku dengesiz bir oyuncu oyuzden mutlaka ismaili oynatmamak lazim.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

boş bi mesaj olmuş. Beşiktaşa en büyük zararı hep eski topçularının yönettiği takımlar vermiştir. Örneklerle sabit.

Söylemek istediğimi tam anlatamadım yanlış anlaşılmalara sebep olduysam özür dilerim.
Gençlerbirliği'nin oyunu sertleştirmeyeceğini söylemek istemiştim.

Çevrimdışı serdart

ismail kart görebilir gibi bi his var içimde. ilk yarı 2 fark olursa değişmesi lazım ismail ve gomez'in. ibrahim üzülmez, şelçuğu oynatırsa kesin bizim sınırdakilerin üzerine oyun oynar. 3 gün önce fener şampiyon olur inşallah demesinden belli.

Çevrimdışı mülkübey

selçuka dikkat etmeli bizim kilit oyunculardan birini sakatlamaz inşallah.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Kemal

Tolga

Serdar              Marcelo                        Alexis             Tosic

Atiba                Oğuzhan

Kuarejma                      Sosa                    Olcay

Gomez

ben böyle çıkardım abiler ,  sonuçta bu takım olacaksa 18 kişiyle olacak şampiyon , bu maça böyle çıkmazsa FB ve TS maçlarına zaten böyle çıkmak zorunda kalacak .

Bu Serdar Live maçına çıktı , Tosic zaten Ankaradan gelme biliyordur az buçuk Gençler yapısını biliyordur .

Ulan sanki CL final maçı bekliyoruz, öyle heyecan yaptım .

Tolga

Gomez

ben böyle çıkardım abiler ,  sonuçta bu takım olacaksa 18 kişiyle olacak şampiyon , bu maça böyle çıkmazsa FB ve TS maçlarına zaten böyle çıkmak zorunda kalacak .

Bu Serdar Live maçına çıktı , Tosic zaten Ankaradan gelme biliyordur az buçuk Gençler yapısını biliyordur .

kadro doğru sıfır heycan :)

Çevrimdışı raichu

Tolga

Gomez

yapma abi bu maçta 3 puan fb maçı da,oyuncu dikkat eder görmez sarı bu kadar basit..(art niyetli hakem olursa ayrı tabi  :us:)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolga

Gomez

abi maalesef serdar ve tosic vasat bile değiller ciddi kötüler uyarılmaları yeterli olur bu maç özelinde ilk devre maçı bitirip 2.yarıda gomez ve ismaili değiştirebiliriz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ahali bilet satışları ne durumda ?

ahali bilet satışları ne durumda ?
Bitti deniyor her yerde ama bakmak lazim tabi..

Benim passo yanimda degil bakardim da ama passo da Cok net bilgi vermiyor , Bitti gozuken yerlerden bilet satisa cikabiliyor tekrardan

Çevrimdışı Kemal

Vasat dediğiniz oyuncularla FB maçına çıkıp Caner ve Gökhan Gönülle izleme ihtimalimiz var , ben Gençler maçına çıkardım . Şu takımın yedek oyuncularıda şampiyonluğa katkı için Gençler maçına çıkıp oynayacaklar adam gibi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bitti deniyor her yerde ama bakmak lazim tabi..

Benim passo yanimda degil bakardim da ama passo da Cok net bilgi vermiyor , Bitti gozuken yerlerden bilet satisa cikabiliyor tekrardan
süper o zaman seyirci desteği çok önemli :ok:

Vasat dediğiniz oyuncularla FB maçına çıkıp Caner ve Gökhan Gönülle izleme ihtimalimiz var , ben Gençler maçına çıkardım . Şu takımın yedek oyuncularıda şampiyonluğa katkı için Gençler maçına çıkıp oynayacaklar adam gibi.
Aynen abi katılıyorum sana riske girmeye gerek yok

Bu takim Genclerbirligini Tosicle de yener

Beck ve Ismail elbet cezali duruma düşecekler zaten ama biz diyoruz ki Fb macinda dusmesinler en azindan..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi şimdi şöyle bir şey var gençler maçını kazanma olasılığın %70 80 yüksek ihtimal 3 puan gelecek fener maçı öyle değil %30 40 kazanma olasılığın gençler maçını kazanamazsan fener maçının hiçbir anlamı olmaz.

Çevrimdışı Erdemm

önceki haftalarda bu kartlar temizlenseydi ne alaaa...
bu hafta olası bir kayıp gelecek hafta da alacağın bir mağlubiyet riskine girmeye gerek yok..
o risk daha önce ortadan kaldırılabilirdi.. kaldırılmadı vardır hocanın bir düşündüğü elbet..

en önemli maç önündeki maç.. ikisi de lig maçı ikisi de 3 PUAN değerinde..
kendi üstümüzde baskı yaratmaya gerek yok..
sıradan lig maçlarımızdan biri diye NORMAL yaklaşıp öyle oynayabilmeliyiz..

stres bizim değil artık rakip kimse onun işi!!!

Çevrimdışı Erdemm

ligin açık ara en iyi fuybol oynayan ve oynamaya çalışan takımıyla

BEŞİKTAŞ ile oynuyorum diye rakipler stres yapsın.. biz de takımımıza destek olalım yeter..

bizimkiler ne yapacaklarını bu sene gayet iyi biliyorlar.. futbol oynamak..

zevk almak ve rakiplere dahi zevk vermek..  :)

Çevrimdışı f_madida

Aynen abi katılıyorum sana riske girmeye gerek yok

Bu takim Genclerbirligini Tosicle de yener

Beck ve Ismail elbet cezali duruma düşecekler zaten ama biz diyoruz ki Fb macinda dusmesinler en azindan..

Once bu mactan 3 puani alalim...Gerisini haftaya dusunuruz, daha fenerin moskova maci var, onlarin oyunculari sakatlanir mi yorgun mu olur nasil gelir oynar belli degil...Biz puan farkiyla liderligi alalim gerisini haftaya dusunuruz. Bence oynayabilecek durumdaki herkes oynamali.
The world is better in black and white, and red.

abi şimdi şöyle bir şey var gençler maçını kazanma olasılığın %70 80 yüksek ihtimal 3 puan gelecek fener maçı öyle değil %30 40 kazanma olasılığın gençler maçını kazanamazsan fener maçının hiçbir anlamı olmaz.

şöyle birşeyde var ama bu maç beck,ismail'i,gomez'i çıkartıp onlardan 1-2 tanesi belki 3'ü cezalı duruma düşerde gençler maçınıda kaybedersek derbiyede o %30-40 lık kazanma oranı %10-5 iner  :ok:

şöyle birşeyde var ama bu maç beck,ismail'i,gomez'i çıkartıp onlardan 1-2 tanesi belki 3'ü cezalı duruma düşerde gençler maçınıda kaybedersek derbiyede o %30-40 lık kazanma oranı %10-5 iner  :ok:
En azindan Ismaili oynatmamak lazim , Ismailin kart gorme olasiligi Beckten cok daha fazla bunu daha oncede söyledim

Etiketler: