22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği Tarih : 22.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 123017 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Çevrimdışı kuzey

Aslında bu yanlış düşünce freyin açıklamalarından dolayı herkes bu kanıya vardı olanları anlattım size bize gelecek olursak tolga boyko geldiğinden beri öyle bir kalecinin suçu dediğimiz gol yemedi öyle oluncada kesmek mümkün olmuyo trabzonsporda olduğu gibi formayı kapan vermiyo bizdede boyko kaparsa forma onda kalacakmış izlenimi var hocanın kusuru bana göre çok strestli olması oda fenerbahçeye karşı hep kaybetmesi yüzünden kaleci konusunda dediklerinize katılmıyorum boykonunda alışma sürecini tamamladığını düşünmüyorum o yüzden bu olanlar

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[/quo

inşallah kapar temennimiz o yönde zaten boyko kendini kanıtlamış bir kaleci kupa maçında takımda farklı durumlar vardı onun için

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

satılan bilet sayısı 10 bini geçti mi ?

Çevrimiçi mellfred

gökhan sakatmış. umarım kerim artık çıkar ortaya

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bugünkü hakem faciasından sonra yarın çok dikkatli olmalıyız.Birileri ligi karıştırmaya başladı tıpkı 2003-2004 teki gibi.Tek yürek olmalıyız her konuda.Akıllı hareket etmeliyiz.Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.Siz ne düşünüyorsunuz?
[ Son Düzenleme: 21 Şubat 2016, 21:56:12 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı b.damatoglu

Kart görmemeliyiz yarın

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kuzey

amaç gs yi ite kaka avrupaya göndermek başka bir şey değil zaten maddi sıkıntı var birde bu sene avrupa ya gidemezse iyice çökerler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakemlerin konuşulmadığı bir hafta kalmayan ligimizde bu haftanın da hakem gündemi olduğu haftada Beşiktaşımız bize yine güzel futbolu hatırlatacaktır  kuşkusuz :ok: Bu hafta lideriz!..

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı emrecakmak

Maçı bilgisayardan izleyecek olanlar varsa 1 maçlık digiplay kodu verebilirim. chrome yükleyip bana pm atmanız yeterlidir :)

edit: kodlar bitmiştir.
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2016, 12:24:26 emrecakmak ]

Çevrimdışı EMİR EMRE

amaç gs yi ite kaka avrupaya göndermek başka bir şey değil zaten maddi sıkıntı var birde bu sene avrupa ya gidemezse iyice çökerler

Gs'yi bu sene Avrupa'ya gönderebilecekbir güç yok Türkiye'de.  Bu futbolla hakem değil TFF değil UEFA da el atsa 3. olup direkt gidemezler.

Yarın maçı alıp pis işlere girenleri kendileriyle baş başa bırakalım.

Çevrimdışı kuzey

Gs'yi bu sene Avrupa'ya gönderebilecekbir güç yok Türkiye'de.  Bu futbolla hakem değil TFF değil UEFA da el atsa 3. olup direkt gidemezler.

Yarın maçı alıp pis işlere girenleri kendileriyle baş başa bırakalım.
geçen sene saray ziyaretinden sonra ki gs yi unutma şampiyon oldular

Çevrimdışı kuzey

bu arada bursaspor resmi sayfasından salih dursuna destek çıkmış Salih Dursun Trabzonspor'un değil, artık Anadolu'nun sembolüdür ve artık bizim de evladımızdır diye

Çevrimdışı EMİR EMRE

geçen sene saray ziyaretinden sonra ki gs yi unutma şampiyon oldular

Geçen sene bu sene gibi tam değildik. Bu sene bizim önümüzü kimse kesemez Gs yi, Fb yi istediği kadar kollasınlar

Çevrimdışı kuzey

Geçen sene bu sene gibi tam değildik. Bu sene bizim önümüzü kimse kesemez Gs yi, Fb yi istediği kadar kollasınlar

zaten konunun bizimle alakası yok  gs yi avrupaya göndermek demek senin önünü kesmek demek değil genede bazı şeyleri konuşmak için çok erken bu sene inşallah olacak ama daha çok erken neler gördük yaşadık biz bu lig de

Çevrimdışı EMİR EMRE

zaten konunun bizimle alakası yok  gs yi avrupaya göndermek demek senin önünü kesmek demek değil genede bazı şeyleri konuşmak için çok erken bu sene inşallah olacak ama daha çok erken neler gördük yaşadık biz bu lig de

:ok: Saygılar @kuzey ağabey.

Bu hafta ki maçlar çok önemli.Gençleri yenelim Fener'e yenilmeyelim önümüz çok açık olur.Fener'i yenersek şampiyonluk garanti olur ama yenilirsek bizim açımızdan hiç iyi olmaz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenerbahçeyi hakemler adil olursa yeneriz kadıköyde

Çevrimdışı b.damatoglu

Yarın birşey olmaz.İbrahim hoca takımını bize karşı aşırı motive etmeyecektir.3-4 atıp önümüze bakalım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne demek bu şimdi?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fenerbahçeyi hakemler adil olursa yeneriz kadıköyde
Hic adil yonetilecegini zannetmiyorum

Bizden biri mutlaka atılır bizi 11 kisi yenemez kadikoyde Fener..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALI RIZA

Gomez 11 de başlamamalı yedek başlamalı gidişata göre oyuna alınmalı

Çevrimdışı Turgay.BJK

Kartalım koy geç... Bunca (Hakaret Yasak)₅ alayına koyuyosun bundan emin ol. Sadece rakibine değil onun dışında nice kahpelere koyuyosun bak gör!

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı 'TaNeR'

Halis Özkahya yönettiği son 12 Beşiktaş maçında Beşiktaş'a 8 kırmızı kart gösterdi. (Rakiplere 0)

Yarın koşullar zor olacak, dikkatli ve sakin olmalıyız.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı kyiv

Hazır hakem konusu bu kadar gündeme gelmişken Halis Özkahya daha fazla gündeme getirilmeli. Bizi yakmaya cesaret edememeli. Bitnel den sonra 2. bir rezillik fazla olur.

Çevrimdışı Turgay.BJK

Bu mesajın art niyetli insanlar tarafından ne noktalara çekilebileceğini düşünmüyor musun hiç? Mümkünse bu mesaj silinsin.

boş bi mesaj olmuş. Beşiktaşa en büyük zararı hep eski topçularının yönettiği takımlar vermiştir. Örneklerle sabit.

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı bjkferhat

Bu olay bize yarar diye düşünüyorum Halis her düdüğü çalarken korkacak.
Maç içinde saçma kararlar vereceği kesin umarım alehinize olmaz bunlar

Etiketler: