Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 115376 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimiçi mellfred

trajik şekilde eleniyoruz ikidir. aksi halde kimsenin şu sonuca üzüleceğine ihtimal vermiyorum

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Günay oynamazsa derbide yazıklar olsun artık.

Şu kalan 3 maçta günay oynasın Allah rızası için.
Tolga birak derbide sahaya cikmayi Olimpiyat stadina bile gelemez bu saatten sonra BITTI , THE END
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ozan062

gecen sene uefadan eden adam bugunde yine aynı turnuvada basımızı ezdi

ve bu adam klupten uzaklastırılacak

uykunuz gelmiş sıcacık yataklarınıza geçiniz....

yarın yada ondan sonraki gün demeye baslarsınız  moral bozmaya gerek yok sampiyonluga gidiyoruz:))

siz daha bozuk parcaları tamir için imkan tanımıyorsunuzki Sampiyonluk gelsin
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Gökhan Almar

Bu maglubiyet tamamen bireysel hatadir. Bu bireysel hatanin sorumlusu kim o sikinti.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Tamamdır artık bu maç geçti gitti. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kaleci de gelecek. Stoper de gelecek. Şu derbiyi kazanalım yolumuza gümbür gümbür devam edelim.

Şu maçta Şampiyonlar Ligi performansı ortaya koyduk, daha fazla canımızı sıkmayalım.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Oyuncuların psikolojisi ancak tolga gönderilirse normale döner

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

İçimden bir ses bu maçta çok iyi oynayacağımızı fakat şansımızın yaver gitmeyeceğini söylüyor.
İçimdeki ses demek ki Tolga'yı söylüyormuş.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Nartallo

Tolga Zengin'in sözleşmesini kim uzatmak isterse istesin, buna Şenol Hoca dahil, Beşiktaş'a ihanet eder...

Üç senedir hadi ligde vasat biliyoruz ama Alexis Sanchez'den yediği koltuk altı, De Sutter'den yediği gol ve bu gece...

Beşiktaş'ın Avrupa'daki ilerlemesini, itibarını, piyasa değerini, Avrupa puanını her şeyini mahvetti bu adam...

Çevrimdışı acan07

cenk gönen gitmekte haklıymış abi . bu tolganın yedeği olupta hala oynatılmıyosam gider musleranın yedeği olurum adam gibi klübede otururum bi ömür  , omuzumda taşırım her maç sonu adamı .

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

500.000 €-beraberlik
5.5 M € - gruptan çıkma
+___________

6.000.000 €
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serhat Akkaya

yarın yada ondan sonraki gün demeye baslarsınız  moral bozmaya gerek yok sampiyonluga gidiyoruz:))

Bi polyanna daha geldi :) bu transfer kafası olduğu sürece sen daha çok şampiyonluğa gidersin..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Deniz

Tolgayı neden oynatıyor diyoruz Günay varken Deniz? Halen apayrı şeyleri konuşuyorsunuz
Abi günay kim peki?
Hangi maçta kendini ispat etmiş ?Dünyada hangi teknik direktör böyle bir maçta bu riski alabilir?

Bugün şenol güneş günayı koysaydı ve hatalı gol yiyip tura veda etseydik o zaman kime neyi açıklardı?

Yanlış anlama ben tolganın kalede durmasını savunmuyorum ,Beşiktaşın kalecisi ne tolgadır ne günaydır Beşiktaşın kalecisi A sınıfı olmalıdır.Ospinayı mı alırlar kimi alırlarsa alsınlar bu kalecilerle bu kulüp edirne ötesine gidemez.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı osman1903

herşeyde HAYIR vardır belki de bu yıl lig şampiyonluğuna oynayacağız şimdi herkesin yapması gereken pazartesi günü olimpiyata gelmek ve dua etmektir.

Çevrimdışı iyimserure

Yok bilic şöyle, şenol hoca gelsin, şimdi yok şenol hoca böyle gitsin başkası gelsin, arkadaşlar ne yapalım her sen hoca mı değiştirelim, kimi önerirsiniz mesela teknik direktör olarak?Lucescu'yu mu Mourinho'yu mu? Başka teknik direktör tanıyor musunuz acaba? Şu an Oğuzhan, İsmail, Cenk hatta Necip bile önceki senelere göre çok daha iyi oynuyorsa bunun tek müsebbibi Şenol hocadır, nasıl bir kafayla devamlı hoca değiştirelim diyorsunuz anlamıyorum, Hamza hoca gelsin o zaman olur mu?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Arkadaslar twitterden #tolgadefol herkez yollasin bence bu tum oyuncularin emegini yazik
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ekrembaser

Iyi kaleciyi gectim kaleci olsa kafi

Ben Amator olarak Kalecilik yaptim hocam

Ben 1 ve 2.ci Golu yemezdim bu kadar NET söylüyorum sana

1.Golde Adam topta geri kaçıyor boyle bosey varmi ya Kaleci toptan kacarmi

2.ci Golde kapattigi koseden yiyor bir kaleci kapattigi koseden boyle bir Golu nasil yer ?
İnanılmaz kardeşim inanılmaz müthiş top oynadık quaresma başta olmak üzere savunmaya kızıyoruz ama kalede bu Ada'm olduğu için güvenlerini yitirmişler yoksa sezon başı savunmada gayet iyiydi bu Ada'm takımın öne çıkmasına bile mani oluyo inanamıyorum hala olamaz ya

Çevrimdışı Sedat

Teşekkürler Tolga.  :poster_spam:
Devre arası Ospina'mı Mandanda'mı Asper'mi(!) kim geliyosa gelsin bu nedir ya yazık günah.........
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu Adam'ı gese maçında kesinlikle oynatmamalılar. Bir hata daha yaparsa çok kötü olur

Çevrimdışı 38life

Yemin ederim yarın gidip ümraniyede ustume benzin döküp elimde çakmakla GÜNAAAAAAAAAAYYYYY... GÜNAAAAAAYYYYYYYYYY diye bagiricam.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bozuk parçalarla yola çıkılmaz diye bas bas bağırdık. Suçlu yine taraftar olacak her zamanki gibi
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Deniz

Başkan acilen 3e 5 e bakmayıp Ospinayı getirtmeli.Bu kaleci ile bize bu ligin sonunu getiremeyiz.Şu kadroya şu kaleci hiç yakışmıyor.Emeklerine acıyorum sahadakilerin.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bu maçı unutturmanın tek yolu oyunculara maçı izlettirip Tolga'ya ihaleyi bırakmak.

Siz yaptınız bu bitirdi demek. Çünkü gerçekten sezon başından beri oynadığımız en iyi topu oynadık en iyi.

Ş.ligi seviyesinde top oynadık ama kaleci mahalle takımı düzeyinde bile olmazsa böyle oluyor. Bu saatten sonra zaten tolga yı kazanmaya çalışırsa takımı kaybeder hoca öyle bir saçmalık yapacaksa hemen devre arası versin istifasını gerek yok zorlamaya.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı ALBATROS

iş tolga ile bitmiyor bu takımda futbolla alakası olmayan en az 4-5 kişi var bunlarla çıktığın yolda hiç bir zaman başarılı olamazsın. bir maç biri diğer maç başka biri patlar bunlara destek çıkarak bir yere varılmaz

Çevrimdışı cursedofdragon

Abi günay kim peki?
Hangi maçta kendini ispat etmiş ?Dünyada hangi teknik direktör böyle bir maçta bu riski alabilir?

Bugün şenol güneş günayı koysaydı ve hatalı gol yiyip tura veda etseydik o zaman kime neyi açıklardı?

Yanlış anlama ben tolganın kalede durmasını savunmuyorum ,Beşiktaşın kalecisi ne tolgadır ne günaydır Beşiktaşın kalecisi A sınıfı olmalıdır.Ospinayı mı alırlar kimi alırlarsa alsınlar bu kalecilerle bu kulüp edirne ötesine gidemez.

günay geçen senenin son 5 maçında kaleye geçen kişi.

Bizde süper kaleci demiyoruz ancak tolgadan 1000 kat daha iyi olduğu gerçektir.

1.ci gol'ü yemeyeceği kesindi bugün.

Halen tolgayı savunmayın yeter ya.

Çevrimdışı Kadir G.

Sözleşmeyi feshetmeyeceklerse en büyük kötülüğü yine ona yapmış olacaklar. Bu taraftar ona yediği her lokmayı her an burnundan getirecek bekleyip görelim.

Etiketler: