Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı
Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı Skor : Beşiktaş 1-1 Lokomotif Moskova Tarih : 05.11.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Felix Zwayer (Almanya)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 69742 defa] Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı

Çevrimdışı Onur Küçük

1 hafta önce ile şimdi arasında takımda değişen  fazla birşey yok aslında sadece iki beraberliğin getirdiği algı değişikliği dışında .
Uzun uzadıya yazmaya gerek yok . Dar rotasyonda ve yoğun maç temposunda düşüşler normal . Böyle günlerde takımın psikolojik eşiği aşması için arkasında olmak , devre arası gelene kadar onlardan en iyi verimi almaya çalışmak lazım . Ne takım 1-2 istenen sonucu alamadığında batacak diyen pesimist tavır ne de takım biraz iyi gittiğinde kesin şampiyonuz diyen romantik tavır bize fayda sağlar . Devre arasına kadar bu kadro ile devam edeceğiz ve onları destekleyeğiz. Eksikler , yapılması gerekenler de belli . Bunlar hep belirtildi.
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2015, 21:32:41 Onur Küçük ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Maçı kazanıyoruz iyi gidiyoruz hemen eksikler gedikler unutuluyor elimizde 3 tane sol bek var bunlardan biri oynuyo 3 orta saha oynuyoruz elimizde 4 tane var sadece en az 1 tane btb alınmalıydı yönetimsel hata var ayrıca sosanın durumu nedir bilmiyorum ama dünya yansa umrunda değil adamın

Çevrimdışı GÖRKEM

Son 2 Macta ki kötü Oyunu sadece bir mevkiye baglamak cok yanlis. Takim halinde kötüyüz. Takim Savunmasi yapamadigimiz icin cok fazla mücadele etmek zorunda kaliyoruz Kontrolü ele almak icin. Ayni zamanda kosu yollarini ezberlemekten hala cok uzakiz. Pas trafigimiz sürekli duraklamalarla gelisiyor ve Rakiplerin önlem almasi kolaylasiyor. Önde karsilayip Rakibe Alan birakmamayi bilmedigimiz icin de öne dogru Kosu yaparak cogalmayi göze alamiyoruz.

Çevrimdışı Kalyoncu

Ben bu kadar skor taraftarı görmedim futbolcularını takımı yerin dibine sokan bir taraftar yok daha ne diyeyim size arkadaşlar kardeşler abiler girmeyince girmiyor gümbür gümbür oynamadık ama iyiydik herkes asmaya oyuncu geziyo biz deplasmanda daha iyi oynamıyomuyduk lizbonu niye yenemiyoruz niye berabere kalamıyoruz bu lokomotiv yenmedimi onları lizbonu Münih yaptınız olmayınca olmuyo güvenelim bu futbolculara ben inanıyorum inşallah çıkıcaz gruptan

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Lizbon ilk yarı süpürdü burada bizi. İkinci yarı da biz onları. Değişen bir şey yok.

Lizbon'a yenilmezsek büyük ihtimal top 32'ye kalacağız daha fazla karartmayın.
çıkamasak da dünyanın sonu değil ki devre arasına 42 puanla girmemiz lazım önemli olan şampiyonluk

Çevrimdışı ilhan mansız

Bir sıkıntıda hem Ozzie, hemde Sosa'nın oyundan çıkması ile son bölümü yüksek top üzerinden oynamamız.

Çünkü kenarda bi' üçüncüsü yok. Ayırca son iki maçtır mutlak bir panik var.
defalarca aynı şeyi yazdım. Bizim mutlaka çok kaliteli bir orta sahaya ihtiyacımız var. Mutlak Şart budur. Ilk önce orta saha.

Çevrimdışı atalay

Bu maçın 70.dakikasına kadar, Kasımpaşa maçının devre arası ve gole kadar olan bölümü iyiydik. Sahada doğruları ortaya koyduk.

Fakat Şenol Hocanın 2 tane çok net hamle hatası oldu. Yazdım zaten bunları.

Onun dışında bu iki maçı da kazanabilirdik; kaybedebilirdik de. Berabere bitti ikisi de.

Ortak sorun son iki maçın son 20 dakikasında ki panik hali ve plansızlık.
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2015, 21:38:17 atalay ]

Çevrimdışı GÖRKEM

Ayrica mental olarak zayif bir Oyuncu Toplumuna sahibiz. Hirsli Oyuncu sayisi cok az. Gol attigimizda Oyuncularin nasil sevindiginden bile anlasiliyor bu. Cok net yanlis kararlarda bile itiraz eden Oyuncu olmuyor bazen. Senol Hoca'nin da yapabilecegi fazla bir sey yok bu Konuda. Karakter meselisi cünkü.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı ilhan mansız

Veli zaten yetersiz. Tolgay'ın tam randıman dönmesi Nisan sonu.

Almazlarsa şampiyonluğu verme yolunda büyük adım atarlar. Bu takımın en önemli eksiği ortasaha Tolgay sezon başı sakatlandığından beri.
aynen. Bizi Veli kurtaramaz. Tolgay zaten bu sene yok. Orta sahada çok eksiğiz

Çevrimdışı LuceGel

Töre olcay quaresma kanatlarda ritmi tutturamadık,orta saha rotasyon dar Atiba çok yoruldu,sol bek komple problem.Stoperler ummadık hatalar yapıyor.Takım savunmasını ve normal savunmayı yapamıyoruz.Kanatlar kötü olduğundan kapalı takımları açmak sıkıntı oluyor,etkili kontralarda gol yiyoruz  :D Problemleri yazmaktan yoruldum.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu maçın 70.dakikasına kadar, Kasımpaşa maçının devre arası ve gole kadar olan bölümü iyiydik. Sahada doğruları ortaya koyduk.

Fakat Şenol Hocanın 2 tane çok net hamle hatası oldu. Yazdım zaten bunları.

Onun dışında bu iki maçı da kazanabilirdik; kaybedebilirdik de. Berabere bitti ikiside.

2 maçta kendi sahamızda seyirci iyi gelmiyor deplasmanda daha rahat takır takır golleri atıyoruz

Çevrimdışı Kadir G.

Miloseviçten sonra Ersan doğrusuyla yanlışıyla ramos etkisi hissettirdi bana. Ersanın çok iyi olmasından değil de miloseviçin 3. 4. sınıf stoper olmasından kaynaklı bu durum.

Burası serbest bir ortam olduğundan kadroda miloseviçi görünce "eheh tosic hayranları nerede" diyen kesim de kendince oraya buraya atlamayı kendine hak görüyor.

Kendi adıma konuşuyorum iyi olsakta kötü olsakta orta saha EKSİK diye onlarca kez yazdığımdan bu maçın özelinde de genel tabloda da eleştiri hakkını kendimde buluyorum.

Çevrimdışı GÖRKEM

Taktiksel zaaflarin da etkisi var tabi. Takim Oyunu oynayamayinca Is hirs ve istege kaliyor. Bu da olmayinca dagliyorsun.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Kasım 2015, 21:42:02
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bilmem farkettin mi çağrı'da ligdede kolay kolay galibiyetler alamıyoruz artık rakipler bizi çözdü.Ligde şampiyon olamadık avrupa liginden elendik ziraat kupasında final'e oynarız o zaman.Oyuncu satmak değil sadece amaç sen oyuncunu orda gösterirsen scoutların takibine giriyor sen anteple oynarken kim gelip baksın o maça ? Ayrıca senden olcay'ın istatisklerini bekliyorum yaparsın inşallah.

Olcay'ın istatistikleri mi?

Bazı şeyleri çok yanlış anlıyorsunuz ya da değerlendiriyorsunuz. 2 haftadır Quaresma'nın analizini vermemdeki amaç devam yaptığı tercih hataları gibi gözüken ama aslında onun karakteri olan şeylerdi. O karakter bu takıma uymuyor diye tabiri caizse göze soktum.

Olcay'ın ben neyini paylaşayım? Olcay bir maçta 4 pozisyon öldürüyorsa 1'i tercih hatasından 3'ü yeteneksizlikten olur. Doğru düşünür ama yapamaz, ayakları yetmez. Benim oyuncunun yapamadıklarıyla işim yok ki. Bile isteye yapmadıklarıyla sorunum var bunu anlaman gerek.

Ligde ne ara çözüldük ya da nasıl kolay kazanamıyoruz? Kasımpaşa maçından sonra mı oluştu bu durum? Her maçta 10 tane net pozisyona giriyoruz bu mu zorlanmak? O kadar skor odaklı bakıyorsunuz ki yanlış yorumlamanıza sebep oluyor.

10 pozisyona girersin 3 pozisyon verirsin maç 3-3 biter bu zorlanmak mı? Ya da Eskişehir 9-0 bitecek maç 2-1 biter bu mu zorlanmak? Takımın zorlandığı filan yok. Bazen girdiklerimizi atıyoruz o zaman 5-0 bitiyor bazen atamıyoruz o zaman 2-1 ya da 3-3 bitiyor.

Zorlanmak Fener'inki gibi olur. 2 pozisyona girer maçı 1-0 kazanırsın ertesi maç kara kara düşünürsün. Oyunda hakimiyet kuramazsın budur zorlanmak 10 net pozisyona girmek değil.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı eski inönü

Kerim'in süre bulamaması da ayrıca canımı sıkıyor.

Çevrimdışı Kadir G.

Turnuva heyecanıyla yılmayan bir Gomez var sahada. 90 dakikada bir kere bile onun üzerinden atak yapamıyorsak küsmesi çok geç değildir.

Çevrimdışı legendmaster

bjk 70'e kadar iyi falan oynamadı lokomotiv izin verdi o kadar tamamen beraberlik için gelmişler golü yiyince hücumda daha etkili olunca takımın berbat savunmasını gördük bir kez daha

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 21:46:01 atalay ]

Çevrimdışı ilhan mansız

UEFA liginde son derece yıpratıcı bir gruptayız. İnşallah ligi etkilemez. Bence elensek de olur, hiç sorun değil. Ligde mutlaka şampiyon olmalıyız. Nereye transfer yaparlarsa yapsınlar orta saha güçlenmezse işimiz zor. Geçen yıl 6 orta sahamız vardı, bu yıl 4 bunu görmek çok zor olmamalı. Allahtan oyuncular sakatlanmıyor. Oğuzhan, Sosa, Atiba 45 maç üst Düzey oynayamaz bu mümkün değil.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 16:49:49 atalay ]

Çevrimdışı can1903

Kötü dediğimiz, GS-FB'nin kaç puan önündeyiz.

Sıkıntı büyük.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı dlcs

Sıkıntı büyük.

Twitter muhabbetleri ile değerlendirme mi olur. Dikkat ediyorum sen çok takılıyorsun bu klişelere.

Çevrimdışı can1903

Twitter muhabbetleri ile değerlendirme mi olur. Dikkat ediyorum sen çok takılıyorsun bu klişelere.
Adamlar, kötü de oynasa-hakem filan yediriyor puanı alıyor.

Bizim kötü oynayıp kazandığımız maç yok nerdeyse.

İiy oynayıp son anda kaybettiklerimiz çok.

Bunu bir şekilde düzeltmeliyiz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Kasım 2015, 21:57:58
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Sıkıntı büyük.

Yahu yapmayın şunu. Gerçekten yapmayın bunların renklilerin empoze ettiği kavramlar yapmayın.

10 maçta 7 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet almışsın. Daha ne alacaktın? En iyi ihtimalle ne olurdu yani? 10'da 10 ile başlayan lig tarihinde var mı?

Adamlar kötüyken deplasmanda 3 tane 1-0'lık maç kazandı tek pozisyona girip. Tek pozisyondan kafa vuruşları ile 3 puan aldılar. Bu adamlar çatır çatır top da oynasa bizim gibi bizim kadar puan alacaktı.

Oynadıkları kötü oyun şans kader puan getirdi diye renkli köşe yazarları gibi kendi yaptığınızı gömmeyin. 2013'de Fener çok iyi top oynadı değil mi Yanal ile? Eze eze şampiyon oldu.

10 haftada kaç puan almıştı biliyor musun? 25. Bizim şu halimizden 2 puan fazla. Fener o zamanki gibi oynasa da bunu alacaktı yani. Bu kadar kolay algı operasyonuna kurban gitmeyin.

Asıl sıkıntı bu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: