Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5520215 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı TALAT

aktifbank ile bir anlasma imzalanmis sanirim. yeni bir anlasma midir? ve detaylarini bilen var midir. tesekkur ederim
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı cursedofdragon

bu saatten sonra kalkmaz zaten. :) Haftaya pazartesi kaldırıyoruz  :D

Çevrimdışı Erdem Çözer

aktifbank ile bir anlasma imzalanmis sanirim. yeni bir anlasma midir? ve detaylarini bilen var midir. tesekkur ederim

eski anlaşmanın lansmanı yapıldı
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı ErsinA.

bu saatten sonra kalkmaz zaten. :) Haftaya pazartesi kaldırıyoruz  :D

yok kombinasyonlar öyle değil.

Pazartesi günü Cumaya sarkar, Cuma günü Pazartesiye sarkar.  :D

Çevrimdışı ahmetx

@Burak Akay ne diyor bu Mir suratsızları vermiyorlar mı koltuk yerleşim planını.
[ Son Düzenleme: 27 Ekim 2015, 15:19:01 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı mayan

Fransızları da kendimize benzettik bugün git yarın gel yapıyorlar. :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı sabriozyurt

Pazartesi hayirlidir.haftanin ilk gunudur .hersey herkes tazelenir.guc  olmasin  gec olsun ama pazartesi olsun

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Çevrimdışı Serkan Çağıl

Çatı bu gidişle ayın 2 den önce kalkmaz

Çevrimdışı Serhat Akkaya

"Mabet bugün kalkacak yazdı halen kalkmaz diyorsunuz" diye atar yapan birisi vardı, o arkadaşa da selam ediyorum buradan.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Erdem Çözer

"Mabet bugün kalkacak yazdı halen kalkmaz diyorsunuz" diye atar yapan birisi vardı, o arkadaşa da selam ediyorum buradan.

o bendim ve hala aynı atarı yapabilirim :)

Çevrimdışı empisayn

akşam 5 gibi 30 cm havalandırırlar , herkesin gazını alırlar . haftasonuna kadar kontrol sonra devam derler yine pazartesiye sarkar  :s20:
İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Ersoy

Ben dedim kendinizi seçim zamanına kurun diye. :akuma: Güvenlikli olsun,temiz olsun da kalkar elbet bir gün.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Mabet abininde burada cok kez Ters kose olduguna sahit olduk ama Bilgilerinin %99 hatta %100 u dogru onunda elinden gelen bir sey yok aldigi bilgiyi aktarıyor , Fransızlar kaldirmadiktan sonra Mabetin gidip kaldiracak hali yok Kendisi Cayci sonucta :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kadir G.

Forum ahalisi kombineyi nereden almıştınız eski açıkta?

Henüz almadım kombineyi eski açıktan alırsam birlikte izleyelim.

Çevrimdışı Efe

121. blok eski a
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Eski acik alt orta taraf kalenin arkasina denk geliyor bloku bilemiyorum ama orasi doldu galiba bir yan bloktan alabilirsin belki
Edit : 120.ci bloktu galiba bilen arkadaslar yazar simdi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Erdem Çözer

Mabet abininde burada cok kez Ters kose olduguna sahit olduk ama Bilgilerinin %99 hatta %100 u dogru onunda elinden gelen bir sey yok aldigi bilgiyi aktarıyor , Fransızlar kaldirmadiktan sonra Mabetin gidip kaldiracak hali yok Kendisi Cayci sonucta :bandit:

kesinlikle ve zaten her an bir şey olup ertelenebiliyor.. benim itirazım mabet daha 20-30 dk önce son hazırlıklar modunda takılırken, bugün de kalkmayacak yazılmasınaydı..

Çevrimdışı Kadir G.

121. blok eski a
Eski acik alt orta taraf kalenin arkasina denk geliyor bloku bilemiyorum ama orasi doldu galiba bir yan bloktan alabilirsin belki
Edit : 120.ci bloktu galiba bilen arkadaslar yazar simdi

Tamamdır teşekkürler.

Çevrimdışı Serjo

belki start verildi daha bilgi gelmeden bu karamsarlık niye?  :alala:
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.