15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 138088 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı EMİR EMRE

1,5 yıl sonra geriden gelip çevirdiğimiz maç derbi maçı oldu.

Oğuzhan ve Atiba'nın performansını alkışlamak lazım.

@atalay İSTATİSTİKLER BOZULMAK İÇİNDİR  :ok: :biggrinking:

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Sneijder'in kart görmeden maçı tamamlaması şaka gibi.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Çağrı

Maçın yıldızı tartışılmaz İsmail diyerek sözlerime başlıyorum.

Zaman zaman çok iyi futbol oynadık. Oyuncular direktif almışlar asla top şişirmediler ve müthiş şok pres yaptılar.

Oğuzhan'ı çok beğendim takımı resmen her yere yönlendirdi istetiği gibi.

Gomez sana zaten söz yok çok büyük adamsın o şokun üstüne o golü atabilmek..

Asıl sözüm Günay'a. Günay'ın yaptığı normal bir hata değil. Normalde o topa çıkmazdı ama Tolga'nın çıkmaması üzerine tepkiler, Günay şunu düşündü.

Nerdeyse ortasahadaki topa çıkar vurursam al kalecilik böyle olur diyecek taraftar sırf bunun gazıyla çıktı çok çok yazık. Karakteri inanılmaz hayal kırıklığı şu yaptığıyla.

Beşiktaş bu sene şampiyon olacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı acan07

Ismail ne oynadin be kardesim helal olsun sana

Çevrimdışı talha

muslera 2 golude kapattığı köşeden yedi..bizim tolganın yediği gollerin kopyası hatta şut olarak daha yavaşı galatasaraylılar muslerayı yere göğe sığdıramıyolar... :alala: :alala:

Abi anamadım neden yazdın bunu Tolga'yı savunacam falan deme de nolur.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı atalay

ismail de çok iyiydi.

İlk yarı çok beğendim. İkinci yarı bölüm bölüm iyiydi.

Çevrimdışı Oktay

7 tanede top çıkardı ayrıca töre nin golünü kimse beklemez
demek rakip bize extra 7 sut çekse maç 10-1 bitecek ..senin mantığından bu çıktı

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ahmet Çakar;

"Rakibini ezen ve yenen Bjk yi kutluyorum.Mustafa Denizlinin eli GS ye değmiş mi bilmiyorum ama BJK nin Mustafa Denizliye değdiği kesin."

:kop: :kop: :kop:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mehmetthedum

Sol bek alalım ama, ismaille de kontrat yapalım..

Sağ bekte serdar, sol bekte ismail sağlam bir kadro yapısı sağlar.

İyi kaleci alalım. Veli gelsin yeter.... stopere bile gerek yok bence... gerekirse tosic ve neciple idare ederiz ne yapalım..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi Renton

See you in another life,brother.

Çevrimdışı MUTE

Dandini Dandini Dastana KARTAL Koydu Aslan'a

Çevrimdışı cursedofdragon

Nediyordu bu galatasaray'lı arkadaşlarımız :D  Lider Beşiktaş yoktur gs ile oynamamış Beşiktaş vardır diyorlardı galiba :D Puan farkı 9 oldu gs uyandırayım  :biggrinking:

Çevrimdışı Çağrı

muslera 2 golude kapattığı köşeden yedi..bizim tolganın yediği gollerin kopyası hatta şut olarak daha yavaşı galatasaraylılar muslerayı yere göğe sığdıramıyolar... :alala: :alala:

Aynı değil. Top sekerek geliyor ilki en tehlikeli toptur kaleciler için hele ki uzun kaleciler için.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mavi Tuna

Şenol Hoca çok iyi değişiklikler yaptı ve hamleler Necip değişikliği dışında zamanlama olarak çok iyiydi.  Takım çok istekli top oynadı hakkını aldı. Geriden gelip kazamak takıma iyi bir motivasyon sağladı. Ersan'ın dönmesi iyi oldu. Takım, Günay'a çok iyi sahip çıktı . Bu ruh iyi bir ruh. Helal olsun.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Oktay

Abi anamadım neden yazdın bunu Tolga'yı savunacam falan deme de nolur.
kimseyi savunmuyorum.. muslera armut gibi 2 gol yedi valla 50 kere vursalar normalde ordan anca 1 gol olur yada olmaz.. işte futbolun enteresanlığı

Çevrimdışı enemy1903

Bu takima kerim artık tamamen monte edilmeli özellikle ligin alt sırasındaki takimlara karşı 90 dk oynamali.
Ismaili ve ozzyi çok beğendim. Kötü kimse yoktu ama Beck çok etkisiz. Tebrikler kartalim

Çevrimiçi COB

Psikolojik köprüyü aştik, iki derbiyi kazandik hem de Olimpiyatta.

Sağol Şenol Güneş ve futbolcular.

Çevrimdışı Çağrı

Bilic sana da selam olsun. Umutlarını bilemem ama sen öldürdün bizi geçen sene.

Bundan daha da kötüydü Galatasaray geçen sene. 30 metreye çektin takımı can verdin ölü adamlara şampiyon oldular.

1 adam bazen her şeydir. Güneşli günler.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bugün herşeyden evvel geriye düşmemize rağmen büyük takım karakteri ortaya koyan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum.

Maçın her anında bu maçı biz kazanacağız dediler ve hakettiğimiz galibiyeti aldık.

Nihayetinde şu 10 maçlık seriye son verdik ve Gs'yi devre dışı bırakarak Fb ile baş baş kaldık.

Her oyuncu çok iyi oynadı ama özellikle bugün İsmail geldiğinden bu yana en mükemmel futbolunu oynadı. Onu izlerken ben yoruldum.

Gomez de yine beklediğim gibi bu derbide de gol atarak büyük bir golcü olduğunu gösterdi.

Bunların yanında Günay'ın yediği gol artık yönetimin de kaleci konusunda net bir karar vermesini sağlamıştır artık diye umuyorum.

Bu takıma artık kaleci alınacak bunun başka yolu yok.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı talha

kimseyi savunmuyorum.. muslera armut gibi 2 gol yedi valla 50 kere vursalar normalde ordan anca 1 gol olur yada olmaz.. işte futbolun enteresanlığı

İkinci golü izlemedim ama ilk gol öyle kolay kolay tutulacak gol değildir. Hemd ebaya tehlikeli goldür.

Kalecilerin en sevmediği ip toplardır bunlar.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı ilhan mansız

İlk yarı çok beğendim. İkinci yarı bölüm bölüm iyiydi.
ben ismaili izlerken yoruldum. Allah nazarlardan korusun. Perşembe günü yapılan yıpratıcı maça rağmen herkes çok iyiydi. Bize artık 1-2 winner oyuncu lazım. Alınabilirse Önümüze geleni deviririz.

Çevrimdışı Tolgahan Gur

demek rakip bize extra 7 sut çekse maç 10-1 bitecek ..senin mantığından bu çıktı
kalede tolga olsa o toplar kaleyi tutma o kadar olmaz ama 4_1 biterdi
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı cursedofdragon

selçuk haftaya akhisar macında yok :D gs iyice kopsun yarıştan beter olsunlar.

Etiketler: