8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor
8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş 1-0 Çaykur Rizespor Tarih : 18.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem: Alper Ulusoy Yayın :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 80914 defa] 8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Maç esnasında veya maçtan hemen sonra herşeyi abartıp insanları daha da gerenlere ne demeli..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Maç esnasında sinirden yazamadım.Töre ciddi anlamda düşüşte.Arada iyi maçlar çıkarıyor ama geçen senenin 2.yarısından itibaren ayarları kaçtı.6 asisti yaparken de eleştiriyordum bir maçlık bir şey değil bu.Takıma ya psikiyatr lazım ya da böyle oyuncuları eredike etmemiz gerekiyor artık.

Çevrimdışı Kadir G.

Ondan supheliyim cok açık sekilde soyluyorun bunu
Ilk 11 e girecek diye bugun oynadigi futbola sevinmeyenler vardir adim gibi eminim buna

Sen doktora görünmeyi düşünmelisin sana yazabileceğim tek şey bu.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yunus Emre yine abartıyorsun. Dengeyi bulsan her şey daha kolay olacak.

Bugün maçı Quaresma aldı. Maçında Atiba'dan sonra en iyi oyuncusuydu belki.

Ancak kimsenin lafını ağzına tıktığı yok. Hala bencillik yapıyor, yapacak da. 1 maç aldı 7 maç döküldü. Bu 1 maç o 7 maçı da değiştirmiyor hep böyle oynayacak.

En azından 4 maçın 3 ünde böyle oynayacak ki biz o oynasın diyelim. Sen de o bunu yaparken abartmamayı öğreneceksin.
Bu abartmak mi @Çağrı
Bak kendinde diyorsun bugun cok iyi oynadi diye..
Benim gordugum 1-2 pas hatasi vardi sadece son dakikadaki arka direge kosusuda iyiydi ama cizgiden cikardilar
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Her iki takımın bir golü deil o . Ofsayt yanlıştı Rize'nin atağında ama kwueke son vuruşta rodolfoya faul yaptı ayağına bastı yani bizim gölumuzu vermedi penaltimizi vermedi
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı legendmaster

İnanılmaz bir oyun vizyonu var. 360 dereceye yakın bir vizyon ile oynuyor.

Yeteneği kısıtlı olmasa bu oyun zekası ile gerçekten çok büyük futbolcu olabilirmiş.
busquestten ne eksiği var koy barcada oynar

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 22:03:49
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu abartmak mi @Çağrı
Bak kendinde diyorsun bugun cok iyi oynadi diye..
Benim gordugum 1-2 pas hatasi vardi sadece son dakikadaki arka direge kosusuda iyiydi ama cizgiden cikardilar

Yaptığın şey abartı @Yunus Emre Dökmeci

Kimse Beşiktaş düşmanı değil burada ne demek gole sevinmemek. Mükemmel bir gol attı gayet de iyi bir oyun çıkardı.

Ama sen bugün iyi oynadı diye ağzınıza tıktı vs diyip ayırırsan milleti haftaya adam kötü oynarsa herkes senin üstüne çöker.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Maçın hesapta olmayan adamları Ersan ve İsmail'di. Özellikle Ersan ilk yarı bir topu ayağa yapıştırması dışında kusursuz oynadı.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 26 Kasım 2016, 23:46:07 atalay ]

Çevrimdışı Çağatay

Bizde söyleriz bunu zaten olması gereken o ama bugün q7 baya iyi oynadı kardeşim şut cekmeyebilirdi ama boşver cımbızla çekmeyin hatalari

Zaten cımbızla da secmiyorum aslinda ama adam oyle bir algi yaratti ki ustumizde
Her an bi yerde birsey yapacakmis gibi korkuyorum. Keske guven verse her mac.
Topu aldiginda şöyle bir heyecanlansak...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi mellfred

Şu takıma olsada az akıl versek. İsmailin atapında gomez yerine, töre  pas tercihi ne rezillikti be !
[ Son Düzenleme: 19 Ekim 2015, 00:54:49 mellfred ]

Çevrimdışı f_madida

Ondan supheliyim cok açık sekilde soyluyorun bunu
Ilk 11 e girecek diye bugun oynadigi futbola sevinmeyenler vardir adim gibi eminim buna

Quaresma'nin kullanim sekli bence bugunku mac gibidir.. Gerektiginde 30-45 dkligina girer yapabiliyorsa etkisini koyar maci degistirir...Ilk 11 baslamasini gerektirecek bir durum gormuyorum. Ayrica bugun Quaresma tarzi bir adam lazimdi o farki yaratacak, Gomez bir turlu sut cekmedi, Sosa duzgun kaleyi bulamadi Ozzi de buldugunu atamadi... Olcay etkisizdi. Tore'nin de akli mi karisik nedir her topu ezdi. Neyse, derdimiz Besiktas, kim katki verirse destekleriz bunun A'si Q'su olmaz.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı GÖRKEM

Ismail'in de hakkini vermek lazim ikinci Yari icin.

Terbiyeesiz hakem yaa.Top bizde  galibiz  biz  saldırıyoruz,top kaptırmıyoruz  hala  ne uzatıyorsun.Bu arada  sanırım haklısın ağır çekim tekrarını  göredim ama  yayınlanan  fotolardan  gördüğüm  attığımız  2. gol  temiz.
Gol temiz Coskun abi

Çevrimdışı Efe

qarizma attı yunus emre dökmeci çıldırdı :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi mellfred

Gomez ne kadar aklı başındaysa q7 q17 o kadar aklı havada

Çevrimdışı Kadir G.

Golde ofsayt yok neyse ki o pozisyona kalmadı işimiz de şu an dert yanmıyoruz.

Çevrimdışı legendmaster

quaresma trabzon maçını telafi etti şu anda hala nötr

Quaresma'nin kullanim sekli bence bugunku mac gibidir.. Gerektiginde 30-45 dkligina girer yapabiliyorsa etkisini koyar maci degistirir...Ilk 11 baslamasini gerektirecek bir durum gormuyorum. Ayrica bugun Quaresma tarzi bir adam lazimdi o farki yaratacak, Gomez bir turlu sut cekmedi, Sosa duzgun kaleyi bulamadi Ozzi de buldugunu atamadi... Olcay etkisizdi. Tore'nin de akli mi karisik nedir her topu ezdi. Neyse, derdimiz Besiktas, kim katki verirse destekleriz bunun A'si Q'su olmaz.
:ok: :ok:
Olcayin Son haftalrda cok kotu oldugunu soylemek neden bu kadar zor geliyor insanlara ?? Gercekten anlam veremiyorum..

Çevrimdışı Çağatay

Adam topu topu 1 tane pas vermeyip Sut cekti bir tek onu mu gordu gozun Yuh diyorum artık
Olcayin ezdigi toplari , Gokhanin 50 tane pas hatasini gormeyip bu adamin 1 tane hatasini bulup Bel asagi vurmak..
Yazik gerçekten yazik..

Sen quaresma nin yaptigi hic bir hatayi gormuyorsun ki....
Biz en azindan digerleri hata yaptiklarinda onlari elestirebiliyoruz
Ama bugün quaresmanin golu ile kazandik
Macin en iyisi de atibaydi baskasi değil. Nokta
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Kalyoncu

Q17 de bizim oyuncumuz olcayda niye ayrışıyoruz nasıl cümleler kullanıyoruz dzsudzsak gelmeyip q17 tercihi şimdilik doğru duruyo mutlu olalım

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kadir G.

Tolga için bir şey diyecek olursam kaptanlığın hakkını vermeye başlamış takımı sahipleniyor.

Çevrimdışı f_madida

Yalniz bu Veli ve Tolgay donunce kimin formasini alacak o da ayri bir konu...Atiba'dan alabilmeleri zor gibi, Necip de iyiye gidiyor.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı atalay

Atiba'nın cebinde her zaman 8 numara özellikleri var.

Pozisyon bilgisi ve alan oyunu becerisi iyi. Fizik kalitesi ve temposu da ligin üzerinde. Oyun konsantrasyonu yüksek.

OYUN-1'de temel problemleri var; zaten o yüzden Beşiktaş forması giyiyor.

Etiketler: