Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 178 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6703975 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

27 yaşındaki Caner'i fb bıraksa bile yüklü bir imza parası ister. Sanırım imza parası ve zam ile fb de kalır. Yoksa beğenmemek mümkün değil
Valla abi sene sonu 2 milyon € luk buyuk bir yukten kurtuluyoruz , motta 1.1 milyon , Ismail 900.000 € = 2 milyon € yapar
Bence Denemeye deger , Gerekirse imza parasi da verelim yani
2 milyon € Net maas + 1milyonda imza parasi havada karada kabul eder :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Jurgen Klopp Liverpoll'un başına geçecek galiba. @Çağrı @atalay ve diğerleri bu klopp, Leiva'nın gidişine sıcak bakar mı ?
Tek Büyük Beşiktaş

Jurgen Klopp Liverpoll'un başına geçecek galiba. @Çağrı @atalay ve diğerleri bu klopp, Leiva'nın gidişine sıcak bakar mı ?
O is gecti artik abi bence
Veli kasim basi dönüyor , Mart - Nisan gibide tolgay dönecek
Ozellikle Velinin dönüşü bahane edilerek O bölgeye tarnsfer yapilmayacak suan görülen bu..
Ama Senol Hoca istiyorum derse isler degisir tabi :icool:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Valla abi sene sonu 2 milyon € luk buyuk bir yukten kurtuluyoruz , motta 1.1 milyon , Ismail 900.000 € = 2 milyon € yapar
Bence Denemeye deger , Gerekirse imza parasi da verelim yani
2 milyon € Net maas + 1milyonda imza parasi havada karada kabul eder :bandit:
İsmail 2 milyon garanti maç başı 30 bin alıyor
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Karakter olarak bende begenmem abi
Ama Oyun olarak seviye atlatir Cok Net yani
Bizde hicbir sorun cikaramaz Senol Hoca oldugu surece :tabe:
hiç bir şey atlatmaz dünyada sol bek mi kalmadı biraz büyük düşünün
adamda defans sıfır iki orta yapıyor diye kahraman ilan ettiniz oynasın bizde ikinci maçtan sonra
sövmeye başlarsınız. Fener biraz durağanda hızlı futbola geçti adam teklemeye başladı. bize
beckin fotokopisi lazım Almanyayı tarayalım ismi önemli değil illaki buluruz bir tane

İsmail 2 milyon garanti maç başı 30 bin alıyor
Tl mi € mu abi karistirmayalim :alala:

Çevrimdışı Tolga

@Hasan Tahsin abi devre arası biz Lucas'ı almak ister miyiz diye sorman gerekiyordu :D

Veli yakında dönecek, Tolgay da Mart sonu gibi döner diye düşünürsek orta saha alınmaz diye düşünüyorum :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

adamda defans sıfır iki orta yapıyor diye kahraman ilan ettiniz oynasın bizde ikinci maçtan sonra
sövmeye başlarsınız. Fener biraz durağanda hızlı futbola geçti adam teklemeye başladı. bize
beckin fotokopisi lazım Almanyayı tarayalım ismi önemli değil illaki buluruz bir tane
@Necmi abi ben Holebasi cok istiyordum icimde ukte kaldi :by2:
Feda sezonunda 1,5 milyonumuz olmadigi icin alamamistik , Sonrasindada gidip Bedavaya Mottayi kiralamistik..
Caner iyi bek abi bu arada yapma etme..

Çevrimdışı atalay

Bilmiyorum.

Ayrıca devre arasına kadar işler iyi giderse bizimkilerin takviye yapacaklarını sanmıyorum.

Tl elbette. Euro'yu kim bulmuş  :D
Mac basinida eklersek 750-800.000 € civarina denk geliyor ozaman..
Tamam guncelleyelim 1.1 milyon € Motta , 750.000 Ismail bu ikisini sene sonu yolla , Kafadan 1.850.000 € kafadan Cepte :bandit:

Çevrimdışı Kadir G.

Canerin ölüsü bu takımın sol bekini uçurur. Eldekileri düşününce hele çölde vaha kalır.

Bizde oynasa karakter sorunu olacağını da düşünmüyorum. Tek başına değil birkaç kişi lazım onun için o da bizde yok çok şükür.

Tamam abi cozum Net :tabe:
Alalim Linnesi yine seviye atlariz..
Bana Linnes sag bek deme , hem linnes hemde Beck solbekte de oynayabiliyor :bandit:

Canerin ölüsü bu takımın sol bekini uçurur. Eldekileri düşününce hele çölde vaha kalır.

Bizde oynasa karakter sorunu olacağını da düşünmüyorum. Tek başına değil birkaç kişi lazım onun için o da bizde yok çok şükür.
Kesinlikle katiliyorum
Hele takimin basinda Senol hoca varken Disiplin sorunu olacagini hic sanmıyorum
Karakterini zerre begenmem ama Oyun olarak Seviye atlatır bu kesin..

Çevrimdışı Anıl

Feda sezonunda 1,5 milyonumuz olmadigi icin alamamistik , Sonrasindada gidip Bedavaya Mottayi kiralamistik..
Caner iyi kanat, iyi bek değil

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Geçen sene huzursuzluk yaratmadığı bir maç, itiraz etmediği oyun olmadı gibi bir şey. Ben takımda gerçekten görmek istemem, insanı rahatsız ediyor bu tutumları. Geçen sene bizde olsa kimbilir kaç maçta atılmıştı . Alıpta o gerginliği yaşamak istemem
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

hadi leynn neresi iyi bek  adamın beklik vasfı sıfıra yakın o nedenlede sürekli kartlık haraket
yapıyor fenerde olduğu içinde ceza almıyor gel oynat bakalım her iki maçta bir kırmızı görür.
adamın bekliği tam bir çöp  iki orta yaptı diye adamı dünya yıldızı yaptınız. Bir bekin iyi olup olmadığı
önce asli görevini ne kadar yapabildiğiyle ölçülür. bak bu seneki kadroda adam nasıl yerden yere vurulacak
seyret çünkü bu kadroda bütün defoları ortaya çıkacak önceki kadroda önde topu tutabilen oyuncular vardı
şimdi bir taraf nani bir taraf volkan ikiside topsuz oyunda yok defans yapmaz burda bekler çıksında göreyim
bu sene caneri iyi seyredin tabi hocaları sabredip de oynatırsa

Çevrimiçi Necmi

Kanat bek diyelim biz ona :D :D
adamın beklikle yakından uzaktan alakası yok bize gelsin burda yazıyorum tosiçin yedeği bile olamaz

Çevrimiçi Necmi

artık o kanat özelliğinide kullanamayacak @Anıl   eskiden önünde açık oyuncuları yoktu fener 3 forvetle oynuyordu
şimdi önünde her topu ayağına isteyen kanat oyuncuları var ve rol paylaşımı vermezler adama sen git bekte dur diyecekler
ve her kaybettikleri topta Caner nasıl bir bek olacağını gösterecek artık yaptığı iyi şeyler olmadığı içinde bütün defoları
göze batacak.

Çevrimdışı Deniz

Caneri falan geçin bize 26-27 yaşında en az o bölgede 3 sene oyuncu aratmayacak bir doğu avrupalı lazım ..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi BJKTÜRK23

450.000 euro kar ettiysek kötünün iyisi bir iş yapılmış ama bence tamamı verilmiş gibi çünkü yıllık ücretler genelde aylara bölünüp veriliyor. Sözleşme başlangıçları sezon başlangıcına yakındır yani 2-3 aylık ücretleri düştükten sonra zaten kalan paraları verilip gönderiliyor sanırım. Hiçbir faydası olmaz bu hareketin büyük ihtimalle de menajerleri devre arası başka kulüplerle anlaşmalar yapar. Hiç hak etmeyen adamlara resmen ödül vermişiz belki huzursuzluk çıkarıyorlardır tabi bilinmez ama yine de çok yanlış bir iş yapılmış eğer düşündüğüm gibiyse.

Fikret Orman sezer için ben kefilim demişti ona yakışan bu oyuncunun zararını kendisinin karşılamasıdır. Yoksa bir daha Beşiktaş'ın 1 kuruşunu dahi yedirmem hesabını sorarım diyecek yüzü kalmaz. Dese de inandırıcılığı olmaz.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Caneri falan geçin bize 26-27 yaşında en az o bölgede 3 sene oyuncu aratmayacak bir doğu avrupalı lazım ..

Fuchs iyiydi ya..

Sağda Beck, solda Fuchs ne güzel olurdu :akuma: :akuma:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kadir G.

Tosic müstehaktır 2 gol 1 asist yaptı daha ne ararsın sol bekten :)

Çevrimdışı TØLGA

Arkadaşlar bir yerde ortam sertse gelen kişi at oynatamaz.

Bizim takımımız şuan disiplinli. Persie bize gelse bizde bunları yapamazdı.

Fener'in zaten ortamı bu. Çok zor değil gidin Fenerbahçe'ye Kalamış'a tesislere adamlar inanılmaz bir ortamdalar. Über lüks, tamamen popülarite ve zevk için kurulmuş bir alanda yaşıyorlar.

Büyük konuşmamak gerek ama o şans kime gelse salar kendini. Futbol takımı havası ve atmosferi yok bambaşka bir atmosfer var orada.

Biz ise kaliteli ama sıkı bir atmosferde çalışıyoruz, tesisler de aynı şekilde. Artık kadromuz da öyle olduğu için ve toplama takım olmadığımız için Gomez gibi her gelen Olcay - Cenk - Veli - Oğuzhan - Töre - Tolgay'ın ortasına düşüyor.

İstese de şımarması zor kabuk yerli bir arkadaş grubu var çünkü. Hepsinin Alman çıkışlı olması da ekstra olay. Tercih yaparken Alman varsa tercihimiz mutlaka önce Alman olmalı şu kadroya devamında da.

Bir Alman kaleci baya yakışır hani  :icool:
birde şu takıma alman hoca yakışırdı favre bir gelseydi mesela düşünemiyorum gelebileceğimiz noktayı @Çağrı
[ Son Düzenleme: 07 Ekim 2015, 04:59:04 TØLGA ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK