Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6659326 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağatay

Gs de muslera bruma ve tellesi satarsa cok da kayip olmaz adamlara.
Muslera yerine genc bi adam bulurlar
Telles zaten satin alma opsiyonlu gitti intere, almak isteseler 8m verip alirlar
Bruma da keza öyle, gittigi yerde dikiş tutturursa 6-8 bandinda okuturlar
Ve bu iki adam zaten su anda oynamiyor
Ben oyle cok etkileneceklerini sanmiyorum

Umarim fazlasiyla yanilirim da beter olurlar :)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı GÖRKEM

Eskisehir Macinda onlarca atak yaptik ama bu da kacar mi diyecegimiz fazla Pozisyon yoktu. Son Bölgedeki etkisiz Oyunumuzda sezon basindan beri fazla birsey degismedi. O Bölgede uyum olmadigindan dolay statik kalarak Ayaga garanti oynama mecbur kaliyoruz. Böylece de Rakip Savunmanin araliklarinda zamaninda topla bulusamiyoruz.

Bu uyumu saglamak kolay degil. Kimin nereye dribling yapacagi, hangi pasi atacagi, kimin oraya ne zaman hareketlenecegi ve ardindan sonlandirmak icin diger Oyuncularin nereye kosu yapip alan yaratmasi veya topu almasi gibi incelikleri icsellestirmek zaman alir ve üstelik Oyuncularda belli bir taktiksel anlayis ve fizik gücü gerektirir. Hoca'nin becerisi ve özellikle Oyuncularin istegi ve düsündüklerini yapabilmeleri icin fizik gücü cok önemli.

Takim olarak etkili Organize ataklar gelistiremiyorsak bile zaman zaman Takimdaki Yildizlarin sahneye cikmasi lazim. Gökhan Töre bu görevi son Bölgede yeterli derecede iyi yapamiyor. Özellikle Oyun Akliyla ilgili sorunu var. Topu cok fazla tutup cok düz oynamak zorunda kaliyor genelde. Atak esnasinda Oyuncunun aklindan Kaleye ne sekilde yaklasacagina dair kisa bir film gecer. Bazi Oyuncularin kafasinda 40 tane tilki dolasir, bunun belki en iyi örnegi Iniesta. Gökhan'i bu konuda cok geride görüyorum.

Oguzhan ve Sosa Gökhan'dan üstün bu konuda. Yalniz bunlarin da fizik gücü cok düsük. Bir de Quaresma ve Olcay gibi yetersizler olunca bireysel Oyunla da bir yere varamiyoruz. Zaten o yüzden dedik bu Takima iyi bir sol acik, ve cift yönlü bir Orta Saha lazim diye.

Hani Senol Hoca diyordu ya kendi Kaderini kendi cizen bir Takim olmak istiyoruz diye. Iste bunu yapamiyoruz. Maclari sökerek alamiyoruz ve Kaderimize razi olmak zorunda kaliyoruz.

Bunun degismesi icin belki tek yol Transfer yapmak. Baska türlü cok zor görünüyor.

Eskisehir Macinda onlarca atak yaptik ama bu da kacar mi diyecegimiz fazla Pozisyon yoktu. Son Bölgedeki etkisiz Oyunumuzda sezon basindan beri fazla birsey degismedi. O Bölgede uyum olmadigindan dolay statik kalarak Ayaga garanti oynama mecbur kaliyoruz. Böylece de Rakip Savunmanin araliklarinda zamaninda topla bulusamiyoruz.

Bu uyumu saglamak kolay degil. Kimin nereye hangi pasi atacagi kimin oraya ne zaman hareketlenecegive ardindan sonlandirmak icin diger Oyuncularin nereye kosu yapip alan yaratmasi veya topu almasi gibi incelikleri icsellestirmek zaman alir ve üstelik Oyuncularda belli bir taktiksel anlayis ve fizik gücü gerektirir. Hoca'nin becerisi ve özellikle Oyuncularin istegi ve düsündüklerini yapabilmeleri icin fizik gücü cok önemli.

Takim olarak etkili Organize ataklar gelistiremiyorsak bile zaman zaman Takimdaki Yildizlarin sahneye cikmasi lazim. Gökhan Töre bu görevi son Bölgede yeterli derecede iyi yapamiyor. Özellikle Oyun Akliyla ilgili sorunu var. Topu cok fazla tutup cok düz oynamak zorunda kaliyor genelde. Atak esnasinda Oyuncunun aklindan Kaleye ne sekilde yaklasacagina dair kisa bir film gecer. Bazi Oyuncularin kafasinda 40 tane tilki dolasir, bunun belki en iyi örnegi Iniesta. Gökhan'i bu konuda cok geride görüyorum.

Oguzhan ve Sosa Gökhan'dan üstün bu konuda. Yalniz bunlarin da fizik gücü cok düsük. Bir de Quaresma ve Olcay gibi yetersizler olunca bireysel Oyunla da bir yere varamiyoruz. Zaten o yüzden dedik bu Takima iyi bir sol acik, ve cift yönlü bir Orta Saha lazim diye.

Hani Senol Hoca diyordu ya kendi Kaderini kendi cizen bir Takim olmak istiyoruz diye. Iste bunu yapamiyoruz. Maclari sökerek alamiyoruz ve Kaderimize razi olmak zorunda kaliyoruz.

Bunun degismesi icin belki tek yol Transfer yapmak. Baska türlü cok zor görünüyor.
Ben Mehmet Demirkolun söylediklerine aynen katiliyorum
Mario Gomez takimi Oynatiyor ve hucumu yonlendiriyor , Paslarin kendisine gelmesini sagliyor hemde diger futbolcularımızın onunu acip paozisyona sokuyor
Mario ciktiktan sonra herkes kafasina gore oynamaya basladi topu alan kaleye vurdu.

Eger Mario en az 2 Yil daha bizde kalirsa , Cenk te Dunya Capinda bir Golcu olabilir , Mario , Cenk icin buyuk bir sans , Cenkin ondan öğreneceği cok sey var :tabe:

Çevrimdışı GÖRKEM

Ben Mehmet Demirkolun söylediklerine aynen katiliyorum
Mario Gomez takimi Oynatiyor ve hucumu yonlendiriyor , Paslarin kendisine gelmesini sagliyor hemde diger futbolcularımızın onunu acip paozisyona sokuyor
Mario ciktiktan sonra herkes kafasina gore oynamaya basladi topu alan kaleye vurdu.

Gomez'in bu kadar saglam Karakterli oldugunu düsünmüyordum daha önce. Adam Türkiye'de kendini buldu sanki.

Gomez Santrforlugun inceliklerini, kurnazliklarini cok iyi biliyor. Tek vuruslari zaten cok iyi. Ayrica dedigin gibi Hücum Oyununu da yönlendiriyor. Topla birlikte gidemiyor ama iyi yer tutuyor ve tek paslari iyi dagitiyor.

Gomez bizde 2-3 Yil cok iyi is yapacaktir. Yeter ki sakatlanmasin.

Gomez'in bu kadar saglam Karakterli oldugunu düsünmüyordum daha önce. Adam Türkiye'de kendini buldu sanki.

Gomez Santrforlugun inceliklerini, kurnazliklarini cok iyi biliyor. Tek vuruslari zaten cok iyi. Ayrica dedigin gibi Hücum Oyununu da yönlendiriyor. Topla birlikte gidemiyor ama iyi yer tutuyor ve tek paslari iyi dagitiyor.

Gomez bizde 2-3 Yil cok iyi is yapacaktir. Yeter ki sakatlanmasin.
Evet gercekten cok saglam karakterli cikti , Cok sempatik ve SIFIR EGO :claps: :claps:
Gomezde 3 hafta yedek kaldi ama cikip ben yedek kalmaktan hoslanmiyorum demedi , Takim Gol atinca sevinmemezlik yapmadi , Hocaya en ufak bir harekette bulunmadi..
Rvp ile Gomezin karakter olarakta cok farki var , Biri adam digeri Madam..
Ben Bugune kadar Disiplinsiz , Saygisiz Alman furbolcu görmedim , Orjinal Alman olmasalar bile o Ulkede yetisen bir baska oluyor gercekten..
Transfer doneminde 2 sinin adi gectiginde ben ins Gonez olur demistim , Iyikide Gomez geldi

Çevrimdışı Ensar

Eger Mario en az 2 Yil daha bizde kalirsa , Cenk te Dunya Capinda bir Golcu olabilir , Mario , Cenk icin buyuk bir sans , Cenkin ondan öğreneceği cok sey var :tabe:
Ben cenkin meziyetlerinin gomezden daha fazla olduğunu düşünüyorum. Ama tabii ki tecrübe ve bilgi olarak gomez çok üstün cenk oynadıkça çok daha iyi yerlere gelecek , türkiyenin en iyi forveti , net !
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Ben cenkin meziyetlerinin gomezden daha fazla olduğunu düşünüyorum. Ama tabii ki tecrübe ve bilgi olarak gomez çok üstün cenk oynadıkça çok daha iyi yerlere gelecek , türkiyenin en iyi forveti , net !
Tamam bende ayni seyi soyluyorum zaten :D
Cenk Turkiyenin en iyi Yerli forveti bu konuda Hemfikirim
Ama Gomez Dunyanin en iyilerinden ve sayili santraforlarindan biri aradaki fark bu :bandit:
O yuzden Gomez ne kadar kalirsa Cenk icin okadar iyi , Cenk kendisine Gomezden daha iyi bir Hoca bulamaz , Cenk zaten yetenekli ve iyi bir forvet ama Gomezden ogrenecegi cok sey var eger bunu iyi değerlendirirse Turkiyenin degil DUNYANIN en iyi forvetlerinden biri olabilir :ok:
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2015, 18:38:32 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Ensar

Tamam bende ayni seyi soyluyorum zaten :D
Cenk Turkiyenin en iyi Yerli forveti bu konuda Hemfikirim
Ama Gomez Dunyanin en iyi ve sayili santraforlarindan biri aradaki fark bu :bandit:
O yuzden Gomez ne kadar kalirsa Cenk icin okadar iyi , Cenk kendisine Gomezden daha iyi bir Hoca bulamaz , Cenk zaten yetenekli ve iyi bir forvet ama Gomezden ogrenecegi cok sey var eger bunu iyi değerlendirirse Turkiyenin degil DUNYANIN en iyi forvetlerinden biri olabilir :ok:
+ olarak cenk de gördüğüm kadarıyla gomezle aynı takımda olmaktan ondan faydalanmaktan çok memnun ve bunu değerlendiriyor :D

Çevrimdışı legendmaster

Konu Dışı : Buna Değer   :D

Galatasaray'a bize getirilen kısıtlama getirildi hem de bu geçici :D

Bu sene bonservis ödeyemeyecek. Seneye ise adam satabilirse ödeyebilecek bonservis.

Artı olarak çok daha sert tedbirler geliyormuş bizimkine oranla  :sevinc :sevinc
duyum mu var karar 15 ekimde çıkacak diye biliyorum
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2015, 18:37:28 legendmaster ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Ekim 2015, 18:31:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Uefa bize yaptığının aynısını yapmazsa itiraz ederiz.

90 milyon euro zarar yapmışlar geçen sene bu sene 70'e inmiş ama olması gereken 30.

Biz stat yapmamıza rağmen bu kadar zarar etmiyoruz tedbir geliyor kısıtlamalar geliyor.

Gs devamlı süre istiyor 2017'e kadar izin ver diyor. Bence de versin. 2017'ye kadar Avrupa'ya almayarak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı legendmaster

uefa mali yapıyı inceleyip tedbirler alıyor da bu yönetici bozuntuları ne iş yapıyor illa dışarıdan birilerinin mi yol göstermesi lazım

Çevrimdışı LuceGel

+ olarak cenk de gördüğüm kadarıyla gomezle aynı takımda olmaktan ondan faydalanmaktan çok memnun ve bunu değerlendiriyor :D
Cenk yedekse en azından Gomezin arkasında yedek geçen yılki gibi Pektemekin değil.Biliçin herşeyini affetsem bunu affetmem.  :bandit:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Ensar

Cenk yedekse en azından Gomezin arkasında yedek geçen yılki gibi Pektemekin değil.Biliçin herşeyini affetsem bunu affetmem.  :bandit:
Vallahi o nasıl bir rezillikti ya

Çevrimdışı Ensar

Van persie : ''Bana nedenini sormayın ama Türkler kesinlikle puan kaybedecek. Türkler'in sonunu getiremeyeceğine eminim. Mutlaka hata yapacaklar. Sonra iki maçı kazanmak bize kalmış. Bunun için her şeyimizi vermemiz gerekiyor'' 

Bu adam gerçekten türkiyeyi çok küçümsüyor , ligi de insanını da herşeyimizi küçümsüyor iyice soğudum bu heriften , ego'nun ete bürünmüş hali

Çevrimdışı LuceGel

Van persie : ''Bana nedenini sormayın ama Türkler kesinlikle puan kaybedecek. Türkler'in sonunu getiremeyeceğine eminim. Mutlaka hata yapacaklar. Sonra iki maçı kazanmak bize kalmış. Bunun için her şeyimizi vermemiz gerekiyor''

Bu adam gerçekten türkiyeyi çok küçümsüyor , ligi de insanını da herşeyimizi küçümsüyor iyice soğudum bu heriften , ego'nun ete bürünmüş hali
Adam fener yüzünden türkiyeden ve herşeyden nefret ediyor gibi :evillol:

Ego konusuna katiliyorum , Adam yürüyen EGO cikti ama bi yerde hakli , Bizi iyi analiz etmis ve cozmus
Biz millet olarak hicbir seyin sonunu getiremiyoruz bu bir gerçek , Iyi başlıyoruz iyo gidiyoruz ama sonunda ( finalde ) Siviyoruz :bandit:

Çevrimdışı Ensar

Ego konusuna katiliyorum , Adam yürüyen EGO cikti ama bi yerde hakli , Bizi iyi analiz etmis ve cozmus
Biz millet olarak hicbir seyin sonunu getiremiyoruz bu bir gerçek , Iyi başlıyoruz iyo gidiyoruz ama sonunda ( finalde ) Siviyoruz :bandit:
Bay Ego olsun bunun lakabı :D yok be abi o kadar da abartmayalim bi çok iş kolunda millet olarak önder sayılırız

Çevrimdışı LuceGel

Bay Ego olsun bunun lakabı :D yok be abi o kadar da abartmayalim bi çok iş kolunda millet olarak önder sayılırız
Millet olarak önder olduğumuz şeyler pek övünülecek şeyler değil.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Uefa bize yaptığının aynısını yapmazsa itiraz ederiz.

90 milyon euro zarar yapmışlar geçen sene bu sene 70'e inmiş ama olması gereken 30.

Biz stat yapmamıza rağmen bu kadar zarar etmiyoruz tedbir geliyor kısıtlamalar geliyor.

Gs devamlı süre istiyor 2017'e kadar izin ver diyor. Bence de versin. 2017'ye kadar Avrupa'ya almayarak.
  gs'den nefret ederim her halükarda ceza almaları çoktan gerekirdi eğer bu kez de almazlarsa yuh derim

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

"Oğuzhan.. Gökhan Töre'nin koşuyoluna.. Gökhan Töre ortayı yaptı Mariooo Gooooomeeeezz" :icool: :ishock: :halay:

Adam ya adam :icool:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

küçümsediği Türkiye 3 atıp yolladı 4 puan alırız her şekilde havasını alırlar 

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Ekim 2015, 19:48:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Arkadaşlar bir yerde ortam sertse gelen kişi at oynatamaz.

Bizim takımımız şuan disiplinli. Persie bize gelse bizde bunları yapamazdı.

Fener'in zaten ortamı bu. Çok zor değil gidin Fenerbahçe'ye Kalamış'a tesislere adamlar inanılmaz bir ortamdalar. Über lüks, tamamen popülarite ve zevk için kurulmuş bir alanda yaşıyorlar.

Büyük konuşmamak gerek ama o şans kime gelse salar kendini. Futbol takımı havası ve atmosferi yok bambaşka bir atmosfer var orada.

Biz ise kaliteli ama sıkı bir atmosferde çalışıyoruz, tesisler de aynı şekilde. Artık kadromuz da öyle olduğu için ve toplama takım olmadığımız için Gomez gibi her gelen Olcay - Cenk - Veli - Oğuzhan - Töre - Tolgay'ın ortasına düşüyor.

İstese de şımarması zor kabuk yerli bir arkadaş grubu var çünkü. Hepsinin Alman çıkışlı olması da ekstra olay. Tercih yaparken Alman varsa tercihimiz mutlaka önce Alman olmalı şu kadroya devamında da.

Bir Alman kaleci baya yakışır hani  :icool:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli