Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 156 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5697283 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı TØLGA

İstanbul bir kıs boyunca en fazla 2 ic saha macinda siddetli yagmur kar görür oda hibriyt cime cok etki etmez bnce..
çoğu taraftar üstü kapanacağı için değil, skorboard için istiyor bunu  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı arena_t2000

Çevrimdışı kralkartal

İyide tamamen kapanmıyorki zaten arada boşluk oluyor , Ayrıca videoyu gorduyseniz o , Ortadaki baranda Açılıp kapanabiliyor !
Ayrıca zaten Maç esnasında Stadın uzerinin kapatılması yasak , Maç esnasında Ortadaki branda Skordbordun etrafına doğru toplanıyor :bandit:
Ortadaki skorboardun etrafina toplaniyo mac esnasinda orta kapali yanlar acik normal catiya kadar snra tekrar kapali daha bir cirkin durur ustten bakildiginda.. Normal gunlerde ustu tamamen kapali oldugunda ustten bakilinca yesil cim gorunmeyince acaba burasi stadmi yoksa avm mi belli olmaz.. Ayrıca o ortasaha hizasinda yukarida asili koskoca bir skorboard hicte estetik durmaz. Ben bildoigin ustu kapali stad dusmaniyim galibaa :super: :biggrinking:

Çevrimdışı kralkartal

çoğu taraftar üstü kapanacağı için değil, skorboard için istiyor bunu  :biggrinking:
Valla ben o kocaman skorboardinda catinin tam ortasinda asili olarak guzel durcagini dusunmuyorum. Sadece bir tribunun uzerinde catinin ustune sade bir skorboard olmali bence. Juventus stadindaki gibi bir skorboard olmali.

Çevrimdışı ers1903

Hakikaten bu catida degisik seyler olacak gibi :) bence fazla dillendirmeyelim :) zaten ortalik karisik :ebebe:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hakikaten bu catida degisik seyler olacak gibi :) bence fazla dillendirmeyelim :) zaten ortalik karisik :ebebe:
:tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

ibb başkanı kanal 7 de suan..
Hocam takip edebilirsen buraya yaz , Mutlaka Stadla ilgili soru sorulacaktır Kadir Topbaşa :ok:

Çevrimdışı TØLGA

Valla ben o kocaman skorboardinda catinin tam ortasinda asili olarak guzel durcagini dusunmuyorum. Sadece bir tribunun uzerinde catinin ustune sade bir skorboard olmali bence. Juventus stadindaki gibi bir skorboard olmali.
bu çatı sisteminde yanlış hatırlamıyorsam juve stadyumundaki gibi koyamıyoruz malesef
zevk meselesi saygı duyarım  :iblush:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

ÇELİK Çatılardaki kapanma sistemiyle , Asma Germe Çatılardaki sistem çok farklı :tabe:
Çelik çatılardaki açılır kapanır Sistem Çok kaba ve güzel durmuyor gerçekten ama Asma germe Çatılardakİ Açılır kapanır sistem Çok Güzel ve Estetik duruyor bence :bandit:

Çevrimiçi murat

ibb başkanı kanal 7 de suan..
sorun bakalım  sıkıntısı neymiş.mama yapmak için şekerden bahsediyor.

bu çatı sisteminde yanlış hatırlamıyorsam juve stadyumundaki gibi koyamıyoruz malesef
zevk meselesi saygı duyarım  :iblush:
@bjk_mabet Skorboardlar Çatıda karşılıklı olacak demişti en son @Tolga
Resimde görüldüğü gibi :ok:

Çevrimdışı harund1k3

merhabalar besiktasli kardeslerim;

bu yazim agir elestiri bulundurmaktadir bastan soyleyim.

yazını ilgili bölüme atabilirmisin.yazdığın yazı elinde yoktur belki diye pm den geri gönderiyorum.
[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2015, 21:28:15 MURAT ]

Çevrimdışı TØLGA

@bjk_mabet Skorboardlar Çatıda karşılıklı olacak demişti en son @Tolga
Resimde görüldüğü gibi :ok:
kaçırmışım ben öyle bir durum varsa oda uyar bana  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

kaçırmışım ben öyle bir durum varsa oda uyar bana  :biggrinking:
Banada uyar :tabe:
Skorboardlar Çatıda Olunca daha bi Güzel duruyor sanki :)
[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2015, 21:23:32 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı ers1903

Bizim sahada isitma yoktu dimi ,bak simdi iyice killandim  :evillol: :busted_cop:

Çatı konusunda ilginç düşüncelerim var ama yazmayacağım.
Yaz yaz , Açılırsın :icool:

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ooo ortalik 56 olmus. Bir cok konuda oldugu gibi kendimiz calip kendimiz oynuyacaz sonra yine husran olacak gibi. Ama ben bu kubik skorboardu cok istiyorum. Yetkililere iletelim litfen.:)

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Efe

Ooo ortalik 56 olmus. Bir cok konuda oldugu gibi kendimiz calip kendimiz oynuyacaz sonra yine husran olacak gibi. Ama ben bu kubik skorboardu cok istiyorum. Yetkililere iletelim litfen.:)

skorboart tribünlerin alçaldığı 2 bölümde olacak başka bi tasarım olma ihtimalini çok düşük görüyorum
Şampiyon Beşiktaş JK

skorboart tribünlerin alçaldığı 2 bölümde olacak başka bi tasarım olma ihtimalini çok düşük görüyorum
@bjk_mabet Çatının iç halkasında karşılıklı 2 Tane olacak dedi ama :bandit: :icool:

Çevrimdışı Kartal1903

timsahta tahtaların dizliş şekli...

başkan ilk acıklamalarında catının commerzbank arenaya benziceni söylüyordu,sahanın üstünün kapanmasını saglayan direkler(çatının üstündeki) yüksekligi cok aşar gibi geliyor bence sahanın ortası kapanması cok düşük bir ihtimal

[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2015, 22:57:21 kcptl ]
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Sedat_BJK

Hayeller ve gercekler.. iyi bi caps cikar bu konudan..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şu stattaki en kötü maçımız, Konya'daki Trabzon maçı gibi olsun, Amin.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kartal1903

[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2015, 22:57:55 kcptl ]
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Sedat_BJK

Return of the scorpion king. Yeni sezonda yeni stadinda Antalyaspor'a basarilar dilerim. Gelsin mac gorevleri...

timsahta tahtaların dizliş şekli...

başkan ilk acıklamalarında catının commerzbank arenaya benziceni söylüyordu,sahanın üstünün kapanmasını saglayan direkler(çatının üstündeki) yüksekligi cok aşar gibi geliyor bence sahanın ortası kapanması cok düşük bir ihtimal

Bu stadla bizimki tam tersi ama , Burada çatı aşağı doğru egimli , Bizimki yukarı doğru egimli , Bu 40 Cm muahbbetide buradan kaynaklanıyor zaten :akuma: