Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5696395 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmet türker

Amerika ve muhtelif ülkelerden resimler ve hiç biri sarı değil. Parlak beyaz olan da var sanırım hiç boyanmamış olanda. Böyle çok  stat var ayrıca.
bizim akatlar spor salonunun bir resmini atabilirmisin .

Çevrimdışı Hasan Tahsin

resim ekleyecektim ama nasıl yapıldığını beceremedim bir arkadaş ,bizim akatlar spor salonunu bir resmini atabilir mi acaba . merdivenler çok hoş bir beyaz renge boyanmış . en ideali bu..

Abi önce ön izlemeye basınca sol tarafta ekle komutu çıkıyor sonra oradan dosyanı seçebilirsin. Birden fazla resim için daha çok eklenti ye tıklayıp yeni bir resim daha yükleyebilirsin. Bu resim bahsettiğin resim mi ?
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı ahmet türker

Abi önce ön izlemeye basınca sol tarafta ekle komutu çıkıyor sonra oradan dosyanı seçebilirsin. Birden fazla resim için daha çok eklenti ye tıklayıp yeni bir resim daha yükleyebilirsin. Bu resim bahsettiğin resim mi ?
uğraştım ama beceremedim ,neyse bu beyaz çok güzel değil mi.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

uğraştım ama beceremedim ,neyse bu beyaz çok güzel değil mi.

Evet güzel abi. Koltuklarda kirli beyaz galiba,  uyumlu ve güzel olmuş. Vodafone Arena'da da düşünülebilir bence
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

arkadaşlar bugün doğum günüm Trabzon maçına çocuklarımla doğu tribüne gitmeye karar verdik. dolaysıyla kombine boşa çıktı 3 kişiye hediyemdir öncelik forum sitemizindir varsa isteyen TC numarası alarak göndeereyim
Doğum günün kutlu olsun @Eyüp Emir

Çevrimiçi Necmi

Güvenlik talimatında açık parlak renk diyor ( !07 mad. )  illa sarı olması şart değil. Mesela fosforlu bir beyaz olabilir.
evet ama koltukların beyazsa olmaz

Çevrimdışı Hasan Tahsin

evet ama koltukların beyazsa olmaz

Akatlar'ın resmini göndermiştim. Koltuklar kirli beyaz ya da gri tonlamalı gibi merdivenler ise beyaz gayet şık durmuş
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

GÜVENLİK VE SAĞLIK İŞARETLERİ YÖNETMELİĞİ

Sarı Uyarı işareti Dikkatli ol, önlem al, kontrol et

gördüğünüz gibi sarı işareti iş güvenliğinde de seçilmiştir.
muhakkak bir bilimsel yönü olmasa seçilmezdi.
insanların kargaşa anında demek ki sarı renkle falan bir psikolojik yada öyle bir olayı var ki sarıyı seçiyorlar.
yani biraz araştırıp eleştirsek yapılan işleri daha iyi olur.
sarı uluslara arası uyarı rengidir mesela tüm dünyada sarı ve siyah bir arada zehiri ve tehlikeyi temsil eder
o nedenle zehirli ve radyoaktif elemanlar sarı ve siyahla işaretlenir. aynı zamanda yol ayıran veya yolda bir engel olduğunda gene
bu renklerle uyarı yapılır.mesela bir araştırmaya göre marketlerde sarı siyah ambalajlı üretilen ürünleri kimse almıyormuş
mesela içme suyundada mavi kullanılıyor başka bir renk kapak kullanıldığındada satış düşüyormuş insanlar mavi kapaklı olanları
tercih ediyormuş her rengin insan üzerinde psikolojik etkileri var

Çevrimdışı Burak

Renk olarak istenilen renk seçilse de, acil durumlar için yalnızca karanlıkta parlayan özel fosforlu işaretlerden kullanılsa olmaz mı? Sonuçta boyadan daha belirleyici oluyorlar.

Çevrimiçi Necmi

parlak çok renk var sarı çok sırıtır biz de yapmazlar zaten .
toki sarı yaptım oldu diyor.
biz kendimiz yapıyoruz uyumlu birşey düşünmüşlerdir elbet...
yanlış hatırlamıyorsam inönüde sarıydı :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

yanlış hatırlamıyorsam inönüde sarıydı :D
Şimdi resimlere baktım altı kaval üstü şişhane bir durum varmış İnönü'de  :) Eski açık beyaz, yeni açık sarı, kapalının altı sarı üstü beyaz, numaralı beyaz.
Santiago Bernabeu ise turuncu  :)
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Şu sarı işi olmaz ama olursa da pek sırıtmaz da Mersin garibimin renkleri Kırmızı - Lacivert  :) Kapalı koltukları Lacivert ve orası fb olmuş. Kale arkası koltukları ise kırmızı ve orası da gs olmuş . Ben taraftarlarının yerinde olsam adam başı bir kilo boya ve fırça ile giderdim stada  :D
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı yash26

bence cok daha iyi bi cozum bulunabilir mesela merdivenleri boyamak yerine bir sira led serit cekilsin her basamaga. acil bir durum, mac sonu stad cikisi vesaire gibi zamanlarda yakilsin.guzel bir goruntu olur ayrica.
Otoban kenarı değil,Boğaza karşı.Toki değil ALIN TERI

Çevrimdışı Ekrem

Çevrimdışı Ersoy

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bende tam resim yok mu diye soracaktım.
Resim soruyorsun da son resimden ne farkı olacak , statta çalışma yok ki  :)
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Ersoy

Ben şu konuya ne zaman uğrasam ölü sessizliği oluyor.Gerçi çalışma yok normaldir.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ensar

calismalar baslamis sari vinc uzamis yine
Güzel haberler gelmeye başladı :D abi sana bi soru sormuştum bugün görmedin herhalde
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ersoy

Resim soruyorsun da son resimden ne farkı olacak , statta çalışma yok ki  :)
Çalışmalar başlayacak felan dediler de acaba stat içi bir şey değişti mi diye.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Eyüp Emir

Doğum günün kutlu olsun @Eyüp Emir
teşekkürler Necmi abi hep birlikte nice şampiyonlukluklarla

Çevrimdışı Efe

Güzel haberler gelmeye başladı :D abi sana bi soru sormuştum bugün görmedin herhalde
ne sormuştun görmedim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ensar

ne sormuştun görmedim
[quote name="Efe" post=344654 timestamp=1439887912]
ocak 16 ya yesip yetismeyecegi artik bu hafta belli olur halatlarda problem yoksa yetismemesi icin bi engel yok hersey hazir röntgen bekleniyor eylul ayi sonuna kadar kaldirma islemine baslanabilir gidisata gore
[/quote] abi şimdi diyelim herşey hazır , çatı kaç günde tam olarak havaya kalkar ,  yerden yüksek zaten biraz, bi de çatı kalkinca yapılacak islemler nedir , gerdirdik oldu bitti hadi sökün jackleri olmayacaktır sonuçta :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı murat_

demin bjk_mabete twitterdan  sence halatlarda bir sorun varmidir dedim umudunu kaybetme dedi anlayamadim simdi olumlumu olumsuzmu oldu  :alala: birde bademin hafta sonuna kadar isler rayina girer diyisini sordum favorilere ekledi fovoriye ekleyince olumlu oluyor sanirim demi  :icool: