Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 179 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5691827 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

abi şom ağızlımısın sen  :D @ahmetx
görünen köy kılavuz istemez demen lazımdı bence . :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetemre

eski mesajlarıma bakarken gördüm.
illa kaza olunca tedbir alınıyor memlekette.
şimdi destekleri koyacağınıza baştan koysanız şimdi çatı havadaydı hergün fotoları bakıp heyecanlanıyorduk.
neyse olan oldu inşaallah kazasız belasız açılışı görürüz yılbaşından sonra...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ErsinA.

:nerd:  şu gözler ne zaman  görecek açılışı...

Çevrimdışı osman1903

merhaba çatıyı taşıyan ankraj civataların paslanmaz olması gerekmez mi sonuçta yıllar boyunca tonlarca yük taşıyacaklar resimlerden görüldüğü kadarıyla da paslanıyo gibi duruyo?

Çevrimdışı ErsinA.

merhaba çatıyı taşıyan ankraj civataların paslanmaz olması gerekmez mi sonuçta yıllar boyunca tonlarca yük taşıyacaklar resimlerden görüldüğü kadarıyla da paslanıyo gibi duruyo?

hangi resim?

Çevrimdışı ahmetemre

:hosgeldin
öyle basit hatalar olmaz sanmıyorum.
uzman arkadaşlar bakıp cevap verirler sana...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 14 Ağustos 2015 (11:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @Cenk Mert İnanç   'a teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Necmi

Hoş geldin kardeşim
hangi resimden bahsediyorsun
elbette paslanmazdır onu bırak taş kaplamada kullanılan ankraj malzemesi ve dübelleri bile 316 paslanmazdır.
başka türde bir malzeme kullanılmaz ama diğer malzeme boyalı olanlar dökümdür onlar paslanır

Çevrimdışı mert_

Vodafone Arena 14 Ağustos 2015 (11:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @Cenk Mert İnanç   'a teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

eline emeğine sağlık @Cenk Mert İnanç

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

eski açık alt kat iskeleleri bi koymadılar neden acaba

Çevrimdışı sozkul

eline emeğine sağlık @Cenk Mert İnanç

Fotolar için sağol @Cenk Mert İnanç, eski açıkda prekastların arkasını boyamışlar mı? öyle görünüyor.

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

Fotolar için sağol @Cenk Mert İnanç, eski açıkda prekastların arkasını boyamışlar mı? öyle görünüyor.

abi o boya değilde kaba sıva diyorlar galiba onu yaptılar komple boydan boya hala da devam ediyordu

belki başka bir adı vardır ama onu ben bilmiyorum

resimlerde güzel çıkmamış koyamadım tarihi duvarı da epeyce bitirmişlerdi

Çevrimdışı serdart

Arkadaşlar şu fotoğraftaki fare kulaklarından biri neden yok? hepsinde 2 tane var? bu çöken iskelenin oradaki farelerden biri mi? koptu mu acaba kestiler mi ne yaptılar?

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar şu fotoğraftaki fare kulaklarından biri neden yok? hepsinde 2 tane var? bu çöken iskelenin oradaki farelerden biri mi? koptu mu acaba kestiler mi ne yaptılar?

yok kardeşim bazılarında tek var hepsi çift değil ben koyarlarken dikkat etmiştim
eski resimlere bakarsan görürsün

umarum resmi ekleyebilmişimdir

okla işaretlediğim yere bir aparat daha gelecekmiş uzun halatlar ona bağlanacakmış

Çevrimdışı Burak Akay

Yok onda sorun yok birtanesi öyle olması lazım yoksa bir kulak fazladan boşta kalırdı
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimiçi Necmi

yok on gündür sıva yapıyorlar daha önceki @Geovani  nin çektiği resimlerde farketmiştim
sanırım epoksi sıva yapıyorlar.

yok kardeşim bazılarında tek var hepsi çift değil ben koyarlarken dikkat etmiştim
eski resimlere bakarsan görürsün

evet @Necmi abi haklı dostum bu sadece tam kameranın önünde halatların birbirine eklendiği yerlerde ki micky mouse larda var

bende buna dikkat ettiğim için çektim

yani diğer hepsi 2 kulak bir tek bu ikili tek kulak

sıralama şu

çift kulak   tek kulak       halat bağlantıları       tek kulak   çift kulak

aynı şey numaralı da da varmış

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı ErsinA.

Yatay kirişler ve prekastlar dıştan gayet iyi görünüyor.  :claps:

Çevrimiçi Necmi

umarum resmi ekleyebilmişimdir

okla işaretlediğim yere bir aparat daha gelecekmiş uzun halatlar ona bağlanacakmış

yok halat değil yayları taşıyacak uzun borular monte edilir oraya o boruların üzerinede yaylar (semer) monte edilecektir
uzun halatlar direk alttaki pabuçlara bağlanacak ve alttaki dörtlü gurup çember halatı gerecek

Çevrimdışı Burak Akay

Biraz acaip oldu ama tahminim böyle bir ek olucak  :lol:
İyi Günde Kötü Günde

yok halat değil yayları taşıyacak uzun borular monte edilir oraya o boruların üzerinede yaylar (semer) monte edilecektir
uzun halatlar direk alttaki pabuçlara bağlanacak ve alttaki dörtlü gurup çember halatı gerecek

aynen abi birde ben çatıyı kaldırdıktan sonra koltuklar başlayabilir mi diye sordum

gerekli gerdirmeleri falan tam yapmak adına bana kalsa ben çatı ekibini staddan çekmem dedi 

dışardan nasıl gerdirme olacak nasıl yapılacak bunu zaman gösterecek .

ama benim şahsi düşüncem şubat ayına daha 6 ay var nerdeyse önümüzdeki hafta çatı devam etse gayet yeterli bir zaman bütün çatı çim koltuk işinin tamamlanması adına

gerçekten içerdeki işlerin 4 ay da falan biteceğini garanti etsek evet ama madem böyle bir durum söz konusu değil o zaman bence kasmaya da gerek yok

Çevrimdışı Burak Akay

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimiçi Necmi

aynen abi birde ben çatıyı kaldırdıktan sonra koltuklar başlayabilir mi diye sordum

gerekli gerdirmeleri falan tam yapmak adına bana kalsa ben çatı ekibini staddan çekmem dedi 

dışardan nasıl gerdirme olacak nasıl yapılacak bunu zaman gösterecek .

ama benim şahsi düşüncem şubat ayına daha 6 ay var nerdeyse önümüzdeki hafta çatı devam etse gayet yeterli bir zaman bütün çatı çim koltuk işinin tamamlanması adına

gerçekten içerdeki işlerin 4 ay da falan biteceğini garanti etsek evet ama madem böyle bir durum söz konusu değil o zaman bence kasmaya da gerek yok

6 ay şubat ayı dersek içerdeki işler biter çok uzun zaman ve işin aslında yükü bitti içerde zor olan mekanik elektrik alt yapılarıydı bunlar yapıldı sanırım
bundan sonrası getir monte et şeklinde olacak şaplar bitti zemin kaplaması yakında başlaması lazım en uzun sürecek iş odur. İçerlerdeki işi çok fazla kafaya takmamak lazım
birden bitişini görürüz şu anda sürekli alt yapısı yapılıyor artı fabrikalarda malzemeler hazırlanıyordur. Şimdi bakıyorsun inşaat görünüyor ertesi gün bakıyorsun bitmiş final montajları öyledir.