Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 192 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5691994 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetemre

Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Efe

efe ben daha önce en az isimli 10 tane yaptırdım hediye ettim yine 5 adet daha siparişe edicem bana telefon numarasını verirmisin
02162343032 @Eyüp Emir abi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

Evet beyler herkese günaydın

sonunda stada gidebilmenin mutluluğu ile öğrendiklerimi yazıyorum

resimleri @Necmi abiye de gönderdim

öncelikle röntgenciler p.tesi salı gelecekmiş ve halatları test edeceklermiş toplamda 8 adet düşen borular fabrikaya gönderilmiş ayrıca bir testte onlara yapılacakmış fransız şirket bunu istemiş

şu anda stadda eski açıktan yeni açığa doğru 4 tane micky mousa boru takılabilirmiş malzeme elimizde varmış ve bunun içinde röntgenden çıkacak sonuç bekleniyormuş

bunun haricinde yıkılann 8 boru yenide yapılabilirmiş veya tessten sağlam çıkanlar tekrar takılabilirmiş

en fazla 10 gün içinde üretimi yapılır dediler

kaza başkana  yetiştirme söz verildiği için 8 gibi bir tane daha takalım demişer son civatalar sıkılırken operatörden yukarı kaldırması istenmiş biraz fazla kalkınca civata fırlamış ve sistem yeni açığa kadar düşmüş

çatının diğer bölümlerinde herhangi bir sıkıntı yok

bütün çapraz halatlar atılmış durumda

resimlerde de göreceksiniz eğer necmi abi koyabilirse trübünün üzerindekihalatları borulara bağlayacak demirden adını bilmediğim bağlayıcılar da bir çok yerde takılmış durumda

çatıyla alakalı şunu da öğrendim karlı havalarda aşağıya rüzgarlı havalarda yukarıya doğru esneyebilen bir mekanizma söz konusu

şimdilik öğrenebildiklerim bu kadar ama şu açık

2. devre bizi inşşallh güzel bir stad bekliyor

daha önce imkansız bitmez

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı Efe

öncelikle röntgenciler p.tesi salı gelecekmiş ve halatları test edeceklermiş toplamda 8 adet düşen borular fabrikaya gönderilmiş ayrıca bir testte onlara yapılacakmış fransız şirket bunu istemiş

şu anda stadda eski açıktan yeni açığa doğru 4 tane micky mousa boru takılabilirmiş malzeme elimizde varmış ve bunun içinde röntgenden çıkacak sonuç bekleniyormuş

bunun haricinde yıkılann 8 boru yenide yapılabilirmiş veya tessten sağlam çıkanlar tekrar takılabilirmiş

kaza başkana  yetiştirme söz verildiği için 8 gibi bir tane daha takalım demişer son civatalar sıkılırken operatörden yukarı kaldırması istenmiş biraz fazla kalkınca civata fırlamış ve sistem yeni açığa kadar düşmüş

resimlerde de göreceksiniz eğer necmi abi koyabilirse trübünün üzerindekihalatları borulara bağlayacak demirden adını bilmediğim bağlayıcılar da bir çok yerde takılmış durumda

çatıyla alakalı şunu da öğrendim karlı havalarda aşağıya rüzgarlı havalarda yukarıya doğru esneyebilen bir mekanizma söz konusu

ozaman haftaya artik hersey netlesecek halrlarda sıkıntı yok yaniti gelirse borularin bir bolumude takilir hasarli olanlar beklenir sadece uzun halay ve strand jacklere gecerler artik
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı vural

Bence değeri bilinecek bir şey değil.ben aveada 26 tl fatura oduyorum vodafone ile  60 tl aynı paket. senede gerıye kalan para ıle 2 tane klubumden foorma alırım o paraya :D

Adamlar sana tarihinin en zor döneminde destek olmuş, Türk futbol tarihinin en büyük sponsoruk anlaşmasını yapmış ,göğsüne global bir marka koymuş , biz hala avea daha ucuz bilmemkim daha hesaplı muhabbetleri yapalım burada , hatta stadın açılış maçında tüm trübünlere  avea pankartları açıp, vodafone için adammı seçiyosun bizimi öpüyosun diyelim.

Çevrimdışı CUBUKLU

Cenk abi bilgiler müthiş. emeğin için teşekkürler. fotoları bekliyoruz @Necmi abiden
Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

Burda birazda allaha dua etmek laxim ki halatlarda bisey cikmasin cikarsa epey zor olur isimiz ki ben zannetmiyorum bisey olsun

Sunu da kendimize soyleyelim cati düştü geciktik diye düşünmeyin icerde epey is.var zaten yetismezmis sadece baskanin catiyi kaldiririz sozu olmaldi olsun cani sagolsun

Cati bu sekilde yapilan örnekler içinde 3. Fakat kendi ozellikleri bakimindan 1.ymis. karakteristiği tamamen kendine ozgu.

Insallah hersey yolunda gider ve halatlar tamamsa oncelikle eski açıktan kapaliya dogru olan 4 hazir celik boruyu kuracaklar fabrikadan gelirse digerleri takilacak.

Su anda icerde strand jack lerin konacagi yerleri tam oturtturmak icin 10mm 5mm gibi ufak acmalar yapiyorlar

Ozellikle acik alanda calisanlara allah sabır versi inanilmaz nemli ve sicak hava

Hersey guzel olacak bu kazanin cok fazla bir etkisi yok insallah halatlar saglamdir

Cok buyuk cok derin rakipler icin cok buyuk baski olur

Ben uefa finalinde fb stadindaydim sahadaydim bu sekilde degil orasi burda daha cati havada olmamasına ragmen hersey üstüne ustune geliyor

Çevrimdışı Easthanbool

Halatlar haftaya mı netleşecek yani  :evillol:
Geçen haftada bu hafta  için kontroller yapılacak deniyordu
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Burak Akay

çatı iskelesi kazasının ardından iskelenin sökülmesi ve hasar tespitine ilişkin denetleme çalışmaları yapılmasından dolayı çekime uygun bir ortam oluşmadığı öğrenildi.

Canlı yayın kamerasının önümüzdeki hafta içerisinde yeninde aktif edileceği belirtildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı dropoon

oğlanın pisikletin fren telini keseyim dedim yan keskiyle, kesemedim ya ufacık teli kimse bana o halatların hasar aldığını söyleyemez bundan sonra  :ebebe:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Teşekkürler kardeşim. İlaç oldu ilaç  :ok:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı ErsinA.

Bu atkı muhabbetiyle ilgili bundan bikaç zaman önce benim müdürü arıyorlar. oda Beşiktaşlıdır. vermiş siparişi.

sonra yeniden sipariş vermek için mi bi değişiklik için mi ne, aynı numarayı geri arıyor.  fenerbahçe diye açıyorlar telefonu.

Meğersem aynı firma tüm kulüplerle anlaşmış. hepsinin ürününü satıyormuş.

ama Beşiktaş'ta kazanıyordur elbet.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bu arada BJK TV de program yapan Baba Kartal isimli şahsın halatların üçünde sorun olmadığı tek bir halat kaldığı haberlerinin yapıldığını bazı arkadaşlar söylemişti. Ama bakıyoruz ki daha test ekibi gelmemiş bile. Ne diyelim şimdi  :alala:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Kutay

Beşiktaşlı taraftarlar, Vodafone Arena'nın tamamlanmasını sabırsızlıkla beklerken bir yandan da çalışmaları canlı olarak izleyebiliyorlardı.

Ancak geçtiğimiz haftalarda çalışmalarda meydana gelen kazanın ardından canlı yayın bağlantısı kesilmişti.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; çatı iskelesi kazasının ardından iskelenin sökülmesi ve hasar tespitine ilişkin denetleme çalışmaları yapılmasından dolayı çekime uygun bir ortam oluşmadığı öğrenildi.

Canlı yayın kamerasının önümüzdeki hafta içerisinde yeninde aktif edileceği belirtildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı ahmetx

Burda birazda allaha dua etmek laxim ki halatlarda bisey cikmasin cikarsa epey zor olur isimiz ki ben zannetmiyorum bisey olsun

Sunu da kendimize soyleyelim cati düştü geciktik diye düşünmeyin icerde epey is.var zaten yetismezmis sadece baskanin catiyi kaldiririz sozu olmaldi olsun cani sagolsun

Cati bu sekilde yapilan örnekler içinde 3. Fakat kendi ozellikleri bakimindan 1.ymis. karakteristiği tamamen kendine ozgu.

Insallah hersey yolunda gider ve halatlar tamamsa oncelikle eski açıktan kapaliya dogru olan 4 hazir celik boruyu kuracaklar fabrikadan gelirse digerleri takilacak.

Su anda icerde strand jack lerin konacagi yerleri tam oturtturmak icin 10mm 5mm gibi ufak acmalar yapiyorlar

Ozellikle acik alanda calisanlara allah sabır versi inanilmaz nemli ve sicak hava

Hersey guzel olacak bu kazanin cok fazla bir etkisi yok insallah halatlar saglamdir

Cok buyuk cok derin rakipler icin cok buyuk baski olur

Ben uefa finalinde fb stadindaydim sahadaydim bu sekilde degil orasi burda daha cati havada olmamasına ragmen hersey üstüne ustune geliyor

teşekkürler @Cenk Mert İnanç
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

0212 709 50 60  Beni arayan numara buydu ben buradan sipariş verdim sorunsuz geldi abiler @Hasan Tahsin @Eyüp Emir
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Hasan Tahsin

0212 709 50 60  Beni arayan numara buydu ben buradan sipariş verdim sorunsuz geldi abiler @Hasan Tahsin @Eyüp Emir

Teşekkürler kardeşim bende şimdilik 2 tanecik sipariş verdim. Bu arada özellikle Beşiktaş Arena forumundan arıyorum ilgi gösterin çok satışınız olacak ona göre demeyi ihmal etmedim  :D  Bu arada bu mağazanın Kartal Yuvası Web adresinde numarası ve telefonları mevcut ( Kara Sevda Diye )
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

Çevrimdışı ahmetemre

02162343032 @Eyüp Emir abi
yanlış numara mı çevirdim acaba :o_o:
tarifemiz:arabada 5 evde 15 dediler :kop:
şaka tabi ki :evillol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetx

çelik kısımlar havada düşmeden nasıl duruyor @Efe

eski mesajlarıma bakarken gördüm.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serkan7738