Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5717386 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Murat Aksakal

2 işçinin hayati tehlikesi yokmuş allahtan..

arkadaşlar bilmediğim için soruyorum, belediyenin stadı durdurma gibi bir durumu söz konusu olabilirmi?
malum stadı durdurmak için bahane arıyorlar..
Sevmeler emek ister, Beşiktaş emeğimsin..

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

İnşallah emekçilerimiz durumu çok iyidir çünkü bazı avukatlar emekçilerimizle konuşup şikayet etmelerini sağlarlarsa inşaatı durdurma kararı çıkabilir . Umarım böyle birşey olmaz emekçilerimiz sağlığına kavuşur

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı CUBUKLU

Hepimize çok büyük geçmiş olsun arkadaşlar abiler. inşallah emekçilerimiz kısa sürede eski sağlığına kavuşur
Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimdışı Factatum

Yahu cana da mala da zarar gelmesin. Niye birinden birini tercih etmek zorundaymışsınız gibi yazıyorsunuz ki?

Çevrimdışı Sedat_BJK

bir klübün neden kanalı olur abi ya. adamlar hazırlık maçı yayını yapıyorlar. alt yazılar tırı vırı. millet 4 dönüyor bir bilgi kırıntısı arıyor adamların umurunda değil.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı hic2222

Arkadaşlar gerçekten şaşkınlık içerisinde okuyorum msjlari, genel olarak nezaketen geçmiş olsun denilip esasen stad kaygısı öne çıkıyor.
Etmeyin, yapmayın ne olur, stad 1 yıl sarksin yeterki emektar kardeşlerimize birşey olmasın,
Herşey düzelir, Allah korusun biri sakat kalsa, düşünsenize, Allah korusun,
Dua edelim, bunda da vardır bir hayır diyelim,lütfen
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Ersoy

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı sallapati

Arkadaşlar gerçekten şaşkınlık içerisinde okuyorum msjlari, genel olarak nezaketen geçmiş olsun denilip esasen stad kaygısı öne çıkıyor.
Etmeyin, yapmayın ne olur, stad 1 yıl sarksin yeterki emektar kardeşlerimize birşey olmasın,
Herşey düzelir, Allah korusun biri sakat kalsa, düşünsenize, Allah korusun,
Dua edelim, bunda da vardır bir hayır diyelim,lütfen

işçilerin durumu iyiymiş..bilgi gelmiş

Çevrimdışı hic2222

Eyvallah üstad, yüreğime su serptin, Allah razı olsun

Çevrimdışı Deniz

Tahminim vincin yükü kaldıramadığı yönünde..

Tabi doğru bilgiyi yetkililer verir onların açıklamalarını bekleyelim..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ozan m.

resmi kaynaklardan mı gelmiş açıklama?

Çevrimdışı Ersoy

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Deniz

Yahu cana da mala da zarar gelmesin. Niye birinden birini tercih etmek zorundaymışsınız gibi yazıyorsunuz ki?

Mala zarar geldi zaten.
Canın yanında malın kıymeti yoktur tercih meselesi değil bu.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı hic2222

resmi kaynaklardan mı gelmiş açıklama?
Resmi kaynak olmasa dahi, sallapati inşaatın başından beri sürecin içinde üstad, guvenilirdir

Çevrimdışı bnymnd

Abilerim ipler kopsa bile ön tarafta beyaz iskele var düşemez ama Allah korumuş kimseye birşey olmadı.
Acısıyla tatlısıyla geçsin seneler, kalbim BEŞİKTAŞ için zikreder.

Çevrimdışı mert_

çökmenin olduğu saat itibari ile Allah korumuş diyebiliriz. çalışmaların yoğun olduğu daha erken saatlerde olsaydı o direklerin altından sağından solundan geçen epey emekçimiz ciddi şekilde etkilenebilirdi bu kazadan.

Çevrimdışı CanEmre

BJK Tv son dakika geçti
"Çatı çalışmları sırasında iki işçimiz yaralandı"
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı heart

İşçi kardeşlerimize geçmiş olsun diyorum. Umarım durumları ciddi değildir.
Ayrıca bir kaç luzumsuz avukat işçi kardeşlerimizin akıllarına girip şikayet etmelerini istemezler. Eğer böyle bir durum yaşanırsa inşaatı durdurmak için bahane arayan belediye hiç düşünmeden şantiyeyi kapatır. Allah bilir bir daha ne zaman açar. Ne bitmedik çilemiz varmış be kardeşlerim. Allah yardımcımız olsun.
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı ZEKI

Resmi kaynak hemen bilgi gecmez stadtan bilgi alir derler toplar iki dakika da bilgi gecmez. Biraz anlayisli olalim. Hatta ben İnsaattan sorumlu kisilerin su anda stada dogru gittikleirni dusunuyorum, baskanda istanbuldaysa direkt oraya gidiyordur hatta gitmelide.

Çevrimdışı Kutay

BJK Tv son dakika geçti
"Çatı çalışmları sırasında iki işçimiz yaralandı"
hele şükür saçma sapan eski maçları yayınlayacaklarına haber yapsınlar
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Deniz

Biraz sabır arkadaşlar en kısa sürede kulüpten açıklama gelecektir.

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Normalde o beyaz boruları çatıyı bir kaç metre kaldırdıktan sonra takılmıyormuydu ? Biz hızlanalım diye yerde kurmadıkmı ? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ? Eğer öyleyse bence o sebebten oldu

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi