Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5717139 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Savaş

Hep düşündüm bunlar böyle nasıl duruyor diye. Bunların takildiktan sonra her gun kontrol edilmeleri gerekir.

Baglanti saglam mi? Kayma var mi? Destekler yerinde mi? Tutunduklari yerde sıkıntı var mi?

Yapiliyor mu bunlar bilmiyoruz ki. Ilk takilan borular devrilmis. Var demekki bir sıkıntı orda.

Isterse 5 ay geciksin ama su is güvenliği saglansin arkadas. Biktik su ulkede is kazalarindan yitirilen canlari okumaktan.

Dikkatli olunmali. Bunun şakası yok.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yavvuzz

Allah sifa versin , insallah kimseye bir sey olmaz . Boyle bir vebalin ustune insaat olmasada olur.

Çevrimdışı frkndgnr

Fırat Günayer bu kazayla beraber ilk yarı Vodafone Arena yetişmez dedi böyle birşey doğrumu çokmu büyük zarar

Çevrimdışı Ersoy

Canlı yayın açılmıyor bende.Sizde açılıyor mu ?
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Mehmet92

Halatların değişmesini gerektiren bi durum varsa bu sezonu da unutabiliriz

Bir an önce diğer yerler sağlamlaştırılmalı.. Çöken yer tekrar dogrultulur umarım ciddi birşey yoktur..

Büyük geçmiş olsun

Çevrimdışı Mert E

Çevrimdışı Serkan7738

işçilerin durumunu bi öğrenelimde hasarın boyutunu daha sonra konuşuruz

Çevrimdışı enesbjk

Fırat Günayer bu kazayla beraber ilk yarı Vodafone Arena yetişmez dedi böyle birşey doğrumu çokmu büyük zarar
Yemişim stadı yetişmesin işçilere bir şey olmasın.

ASUS_T00J-D cihazımdan gönderildi

Çevrimdışı Deniz

Arkadaşlar şu an hiçbirşey bilmiyoruz kendi kafamızdan yargılama yapmayalım.

Kimin suçlu kimin suçsuz olduğunu,ihmal olup olmadığını yetkililer bilir.

Şu an dua edelim ki hiçbir emekçimizin ciddi bir sıkıntısı olmasın.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Sedat_BJK

Emekçilerimize geçmişler olsun umuyorum ki önemli bir şeyleri yoktur. resmen nazar değdi.. Allah beterinden esirgesin.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı dorukkaymak

Herkes tekrar tekrar sordugu icin gormiyeblere tekrar koyuyorum coken kismis

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Gazetecilerin ve bir kaç kişinin söylediği 2 hafif yaralı var. Kötü bir şey olsaydı allah korusun çoktan haberi gelirdi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ergin Aslan ‏@erginaslan  31 sn.31 saniye önce
Stat inşaatindan sorumlu yöneticiden bilgi aldım. 2 İşçinin durumu iyi. Çökme de kolay tolere edilebilecek düzeyde.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Oktay A.

Vayy arkadaş bizdeki  bu nasıl bir basiretsizliktir nasıl bir şansızlıktır peşimizi bırakmaz herkes gomez için sevinirken vodafone arenanın çatısı çöküp iki işçi yaralanıyor 😞😞😥

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TOKİ DEĞİL ALIN TERİ.. VODAFONE ARENA

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Ergin Aslan ‏@erginaslan  1 dk.1 dakika önce
Stat inşaatindan sorumlu yöneticiden bilgi aldım. 2 İşçinin durumu iyi. Çökme de kolay tolere edilebilecek düzeyde.

Çevrimdışı Oğuzhan

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı Aram

Yemişim stadı emekçiye bişey olmasın.
siyahına mahkumum beyazına sürgünüm !..

Çevrimdışı Sarp

Durumları iyi olsun İnşallah. Gider ziyaret ederiz kardeşlerimizi.

Çevrimdışı quentine83

bizim üzerimizden bu karabulutlar ne zaman gidecek.Allah daha kötüsünden saklasın....
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Deniz

Hadi inşallah cana birşey olmasın.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TALAT

hadi inş doğru bilgidir
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Karabay

inşallah kimseye bir zarar gelmez. ama bu malzemeler birdaha kullanılmaz. yurtdışında imal edilip geldiğini düşünürsek off of. bir kulüp bu kadar mı şanssız olur.

Çevrimdışı f_madida

Önemli olan kimseye bişey olmaması yoksa 3 ay gecikmiş 5 ay gecikmiş hiçbir kıymeti kalmaz yapılan işin Allah çalışanları korusun kameraden düzeneğe fazla bişey olmamış gibi gözüküyor sadece numaralı tarafı bir bölümü öne doğru eğilmiş dediğim gibi allah emekçilere zeval vermesin

Emekcilerin durumunu su an ogrenmemiz zor gibi, ciddi birsey olmasa bari..

Her halukarda 3 aylik bir gecikme olacagini sanmiyorum, cati aksaminin bir bolumunu yeniden uretmeleri gerekebilir en fazla onun disinda cok buyuk bir sikinti yok gibi...Insallah hafif atlatilir. 
The world is better in black and white, and red.