Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5700790 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

bır ıkı gun tempo yapsalar hafta basına kelepce ısı bıter gıbı
bayrama kadar biter bugun iyi calisirlarsa 10  civari kalacak 4 gun icinde bitirirler gibi gorunuyor sonrasi halat serilimi olacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı serti67

bayrama kadar biter bugun iyi calisirlarsa 10  civari kalacak 4 gun icinde bitirirler gibi gorunuyor sonrasi halat serilimi olacak
bayram arası ıı olmıcak tam tempo almısken
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Kemal

Kamera calisti 29 adet gordugum kadariyla kelepce takilmis calismalar suruyor

En son kaçtı ve hangi gün efe , 3 takmislar mi günlük ?

Çevrimdışı vdede

Fun kac tane takilmis arkafaslar?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı vdede

En son 27 takilmisti
Dun kac taktilar bilmiyorum

Çevrimdışı Kemal

Yahu yapmasınlar bayram arası falan gerekirse çalışanlara 3 mesai verilsin 4 gün bayram tatili canımıza ot tikayacak artık

Çevrimdışı Kemal

En son 27 takilmisti
Dun kac taktilar bilmiyorum

Efe 29 saydığına göre 2 takmislar

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı vdede

Bugun dahafazlatakarlar ins..

Çevrimdışı Easthanbool

Bayramda bence de çalışılması gerekiyor en nihayetinde bizde devam ediyoruz çalışmaya izin falan yok 
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı ahmet türken

Bayram tatili yapmasınlar abi elin fransızları. Napacaklar el öpmeye gidip bayramınız mübarek olsun deyip şekermi toplayacaklar . Durmak yok çalışın çalışın

Çevrimdışı Serkan Çağıl

Herkese öncelikle merhaba ..

Az önce forma üye oldum ve şu an alışmaya çalışıyorum ve sıcağı sıcağına da bir soru sorayım.Neden Geceleri çalışma olmuyor?

Çevrimdışı Kutay

Az önce forma üye oldum ve şu an alışmaya çalışıyorum ve sıcağı sıcağına da bir soru sorayım.Neden Geceleri çalışma olmuyor?
:hosgeldin
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı CrossBoy

Yalnız içerde baya hummalı bir çalışma var.Bayramdan önce bütün kelepçeleri ve halat serme işini bitirmeye çalışacakalr bana kalırsa.

Yalnız bu kapalının önündeki iç halka halatlarını havaya kaldırıp altına takoz yerleştirmişler yüksekçe.Neden acaba :alala: :alala:

Çevrimdışı Efe

En son kaçtı ve hangi gün efe , 3 takmislar mi günlük ?
dun hic takilmamis gordugum kadariyla bugun 2 tane takiyorlar gun icinde 2 tane daha takilabilir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Yalnız içerde baya hummalı bir çalışma var.Bayramdan önce bütün kelepçeleri ve halat serme işini bitirmeye çalışacakalr bana kalırsa.

Yalnız bu kapalının önündeki iç halka halatlarını havaya kaldırıp altına takoz yerleştirmişler yüksekçe.Neden acaba :alala: :alala:
vidalarini takip birlestiriyorlar aynisini nunaralida da yaptilar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı canU

yalnız büyüklü küçüklü vinç sayısı çoşmuş bir süredir bakmıyordum morallendim.

Çevrimdışı ahmet türken

öncelikle hoşgeldin. Güvenlik sebebiyle

Çevrimdışı Efe

yalnız büyüklü küçüklü vinç sayısı çoşmuş bir süredir bakmıyordum morallendim.
zaten gelmesi gerekiyordu yetmiyordu vincler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Bayram demek minimum 10 gün kayıp demek. Allah sabır versin yardımcımız olsun.

Çevrimdışı Serkan Çağıl

öncelikle hoşgeldin. Güvenlik sebebiyle

Sağol..Peki buna sebep çatı çalışması mı? İçeride ki çalışmalar için neden gece çalışma olmuyor peki?

Çevrimdışı Efe

vinc sayisi soyle 1 paletli 2 cengaver 1 tane orta buyuklukte 2 tanede ufak 1 tanede prekastcilarin toplam 7 :ishock:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

Yeni İnönü Stadı ‏@yeniinonustadi  twitter hesbaı
Vodafone Arena 10 Temmuz 2015

Çevrimdışı BlackEagle1989

cuma'dan pazara kadar izin versinler, pazartesi isbasi..

Çevrimdışı canU

cuma'dan pazara kadar izin versinler, pazartesi isbasi..

Normal izin kadar verilir 1-2 gün de ekstra diye düşünüyorum. Sonuçta kaba inşaattakiker aylarca çalışıyordu ara vermeden oyüzden bayramlarda uzun gidiyorlardı ki hakları bunu yapmaları yoksa olacak iş değil. Ama çatıcılara ekstradan 10 günlük bir tatil gereksiz olur gibi duruyor.