Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5702122 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı megiddo

O çimler tam sentetik değil mi?
tam sentetik olan da var normal çim olan da var, hatta birinin belgeseli vardı youtube'da bulamadım şimdi linki.

Çevrimdışı YunusEmre

tam sentetik olan da var normal çim olan da var, hatta birinin belgeseli vardı youtube'da bulamadım şimdi linki.

Dev yapılar dallas covboy stad belgeseli
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2015, 17:51:45 YunusEmre ]

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Temmuz 2015, 17:52:56
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Bursa stadını övenler, Başkanı yerenler
Görüyorsunuz duyuyorsunuz değil mi.
Şu parasızlıkta en ince ayrıntıda bile en kaliteli malzeme kullanılıyor. Çim bile efsane ve bize zaman kazandıracak.fener derbisine stad yetişirse hiç şaşırmayın. Dün başkanın yüzünü gördüm süzülmüş et met kalmamış resmen.hataları olsada çok çalışkan bir başkanımız var.biz oturduğumuz yerden ahkam keserken o ise icraat yapıyor.başkaları konuşur başkan yapar:)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Fatih

Şu parasızlıkta en ince ayrıntıda bile en kaliteli malzeme kullanılıyor. Çim bile efsane ve bize zaman kazandıracak.fener derbisine stad yetişirse hiç şaşırmayın. Dün başkanın yüzünü gördüm süzülmüş et met kalmamış resmen.hataları olsada çok çalışkan bir başkanımız var.biz oturduğumuz yerden ahkam keserken o ise icraat yapıyor.başkaları konuşur başkan yapar:)
Vodafone Arena en kalitelisini yapiyor diye Bursa stadini begenmeyecek miyiz yani? Sacma bi mesaj olmus sizin ki... Baskandan yana taraf almak icin atilmis bi yorum benim gozumde sadece...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı adnan

Arkadaş o kadar övdünüz ki çim altın falan mı yetistircek diye dusunmeye başladim.boyle her ay çimlerde yetişen ceyrek altinlari hasat edicez sanirimm :halay: :ishock:
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Çevrimdışı fore_kazık

ben fener maçına yine yetişmeyeceğini düşünüyorum stadın. daha koltuklar gelmedi ve duyduğuma göre yaklaşık 2 ayı varmış teslim edilmesine...

o nedenle şimdiden ilk 4 iç saha maçının deplasmanda oynanması için federasyona gitmemiz gerekiyor bence. yada ilk haftalar olimpiyat stadını ayarlayıp hasılat vurmak lazım... sonuç her ne olursa olsun şimdiden başvurulara başlayıp geçen seneki gibi uğraşmamak lazım.

Çevrimdışı Sami AKTAŞ

Çim için on sayfa hazırlamaya gerek yok arkadaşlar...  :) Cevabı merak edilen sadece iki soru var çimle ilgili:
1. Membran takılırken direnaj başlayabilecek mi?
2. Direnajdan oynanacak hale gelmesi kaç gün sürecek?

Çevrimdışı ozeratalay

melbourne rectangular stadyumu-dev yapılar

Çevrimdışı warofpoet

Çim için on sayfa hazırlamaya gerek yok arkadaşlar...  :) Cevabı merak edilen sadece iki soru var çimle ilgili:

benim bildiğim çatı kalktıktan sonra yani mebran takılmadan önce çim için çalışmalara başlanacağı. çimin süresi de 75 gün başkanın söylemine göre.. Ama yarın 10 sayfalık yazı gelsin belki daha farklı bir süre öngörülür bilemiyorum. Yalnız çimi en ince detayına kadar merak ediyorum şahsen ben  :D :D Çok etkili bir stat olacak, toki statları gibi değil kendi emeğimizle yapıldığı için de ayrıca bir gurur kaynağı.  :icool:
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı ahmet türken

10 sayfalık yazı gelecek şeklinde demedik. Herhalde yanlış anlaşıldı. Şu anki durum yaklaşık 10 sayfa. Düzenlemeler yapılacak, sadeleştirilecek. En sonunda kaç sayfa kalır bilemiyorum ama en ince detaya kadar bilgilendirilme yapıldığı için birkaç sayfa olacağı kesin

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Oooooooooo
Biz tarnsfer Sayfasında Yardırırken neler olmuş burada böyle @Necmi abi :bandit:
Acayip heyecan yaptım yahu bildiklerinizi unutun falan :D
Merakla ve heyecanla bekliyoruz...
Yonetimi Stadla alakalı olarak ayrıyeten tebrik etmek gerekiyor gerçekten piyasanın en iyi ve en kaliteli malzemeleri kullanılıyor , Herşey özenle seçiliyor Gerçekten brovo :claps: :claps:
Yönetim anlamında ne kadar başarızlarsa stad konusunda bir okadar başarılılar :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Efe

mebran takilirken drenaj ve cim isi baslayacak o bilinen bisey sunuda soyleyelim mebran kaplama bittimi saha hazir olacaktir yarinki aciklamalarda herkes gorecek zaten 2015 icinde acacagiz stadi insallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ilhan mansız

Başkan ve yönetim desteği sonuna kadar hak ediyor. Helal olsun. 3 yılın sonunda Beşiktaşımızı bataktan çıkarmayı başardılar

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Efe

@Efe Mickey Mouse lar ne durumda
valla foto gelmedi kamerada kapalı hiç bir bilgim yok hapisane gibi kamera olmayınca :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı Efe

çim konusunda içiniz rahat olsun  :halay:
şu çatıyı kaldırsak herşey çözülecek :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALBATROS

Çevrimdışı ozan062

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı mert_

yarına yetişirmi paylaşım  :halay:
paylaşım önemli tabi de daha önemli olan en iyisinin yapılacak olması  :halay: :halay: :halay:

Çevrimdışı emrevolkan

Ee iş mi şimdi bu :) Yarın saat kaçta açıklarsınız? Uçaktayım heyecan bastı beni.

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

Stadın bugünki yapılanların resmi kimsede yokmu acep ???

Çevrimdışı Efe

Stadın bugünki yapılanların resmi kimsede yokmu acep ???
maalesef yarin kameranin acilmasini bekleyecegiz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı asyakartalı

paylaşıldımı görmedim ama şöyle bir foto buldum

Çevrimdışı FARUK